معرفی ارز دیجیتال MEW؛ میم کوینی گربه‌ای در دنیای سگ‌ها

تاریخ: 28 فروردین 1403
زمان مطالعه:  7 دقیقه
معرفی ارز دیجیتال MEW؛ میم کوینی گربه‌ای در دنیای سگ‌ها

میم کوین MEW که از پروژه‌های بلاک چینی جدید در بستر شبکه بلاک چین سولانا به شمار می‌رود در طول ماه اخیر همانند سایر پروژه‌های این شبکه بلاک چین، رشد قیمت مناسبی را شاهد بوده است و به عقیده بسیاری از فعالان، رشد قیمت این میم کوین می‌تواند در طول ماه پیش‌رو نیز ادامه‌دار باشد.

ازاین‌جهت، تصمیم گرفتیم که در مقاله امروز به میم کوین MEW یا کت این ا داگز ورلد پرداخته و این پروژه با فرهنگ میم کوینی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. در این مقاله، به‌تمامی بایدونبایدهای این پروژه، به همراه تاریخچه قیمت و آینده آن اشاره خواهد شد. اگر به پروژه‌های بلاک چین شبکه سولانا برای خریدوفروش و زیر نظر گرفتن تحرک قیمت علاقه‌مند هستید، این مقاله به شما توصیه خواهد شد. بااین‌حال، لازم به ذکر است که این مقاله به‌قصد آموزش و معرفی پروژه MEW نبوده و هیچ‌گونه پیشنهادی بر خریدوفروش نیست.

ارز دیجیتال MEW چیست؟

ارز دیجیتال MEW، از میم کوین‌های گربه‌ای پیاده‌سازی شده در بلاک چین سولانا است که به‌واسطه راه‌اندازی در ماه اخیر و موردتوجه قرارگرفتن توسط طرف‌داران حوزه میم کوین‌ها، حجم معاملاتی و فعالیت مناسبی را در شبکه سولانا ثبت کرده است. این میم کوین، همان‌طور که از اسم آن (کت این ا داگز ورلد) پیداست، با هدف ایجاد پروژه بلاک چین بر پایه میم یا طنز اینترنتی گربه و کنارزدن میم کوین‌های دیگر با محور سگ‌ها مانند، دوج، شیبا اینو، فلوکی اینو و… ایجاد شده و از بدو عرضه توکن تا به امروز رشد قیمت مناسبی را ثبت کرده است.

ارز دیجیتال MEW برای حمله به دیگر میم کوین‌ها

پروژه میم کوین MEW که در 26 مارچ 2024 راه‌اندازی شده است، به لطف حجم معاملاتی بالا، جو صعودی بسیار قابل‌توجه و تقاضا بسیار شدید کاربران این حوزه، در مدت کمتر از یک ماه توانسته است که به نهمین میم کوین بزرگ ارز دیجیتال از لحاظ ارزش مارکت بدل شود. ارز دیجیتال MEW نیز سایر پروژه‌های میم کوینی شبکه سولانا، با حداکثر عرضه‌ای بسیار بالا (88 میلیارد توکن) و هدفی نه‌چندان کاربردی ارائه شده است و تا زمان‌نگارش این مقاله، 140مین ارز دیجیتال بزرگ بازار کریپتو محسوب خواهد شد.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  بررسی تاریخچه قیمت ارز دیجیتال MEW (کت این ا داگز ورلد)

  در جهت بررسی تاریخچه قیمت ارز دیجیتال کت این ا داگز ورلد، اولین نکته‌ای که بسیار به چشم خواهد آمد، رشد قیمت خیره‌کننده 440 درصد این ارز دیجیتال در هفته اول راه‌اندازی آن است. در نمای کلی این ارز دیجیتال، با ثبت حجم معاملاتی بسیار مناسب، از بدو راه‌اندازی تا به امروز شاهد رشدی بالغ بر 660 درصدی بوده و سود مناسبی را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود فراهم کرده است.

  بااین‌وجود، این ارز دیجیتال پس از تحقق اولین سقف قیمت تاریخی خود (ATH) خود در محدوده 0٫01 دلاری که در 30 مارچ دیده شده است، تا به امروز ریزشی معادل 45 درصد را تجربه کرده و تا زمان نگارش این متن، با قیمت 0٫005 دلار در بازارهای معاملاتی درحال خرید و فروش است. این پروژه میم کوینی با محوریت میم گربه و فضای طنز در بلاک چین سولانا، تا به امروز، ارزش مارکتی بالغ بر 471 میلیون دلار دارد و تنها در 24 ساعت گذشته، با افزایش 195 درصد حجم معاملاتی این میم کوین، رشد قیمت قابل توجه در این پروژه، با وجود اصلاح بازار ارز دیجیتال مشاهده شده است.

  ایردراپ و توکنومیکس پروژه MEW

  با درنظرگرفتن آنکه در واقع میو (MEW) نیز نوعی پروژه میم کوینی محسوب خواهد شد، توکنومیکس و رویداد ایردراپ آن را می‌توانیم تنها خصیصه یا ویژگی مناسب این پروژه یاد کنیم که به تصمیم پروژه، 90 درصد از توکن‌های استخر نقدینگی سوزانده شده و 10 درصد دیگر به ایردراپ تخصیص‌داده‌شده است. این رویداد ایردراپ که 10 درصد از عرضه توکن را به کاربران اولیه پروژه اهدا کرده است، طبق اطلاعات موجود به اتمام رسیده است و طبق گفته پروژه 90 درصد باقی توکن‌های نقدینگی نیز سوزانده شده و به ارزشمندی عرضه در گردش توکن‌ها کمک کرده است.

  ارز دیجیتال MEW در یک نگاه
  نام پروژه Cai in a dogs world
  نماد توکن MEW
  وب‌سایت پروژه mew.xyz
  وایت‌پیپر ندارد

  این میم کوین، همان‌طور که از لوگو و شعار آن پیداست، به‌منظور کنارزدن سلطه و قدرت میم کوین‌های امروزی با نژاد سگ به میان آمده است و قصد دارد با طرف‌داران و جامعه خود، میم کوین‌های قدیمی شبکه اتریوم را به چالش بکشد. بااین‌وجود، فراتر از هرگونه جو صعودی و جامعه قدرتمند این توکن، بارها در وضعیت درون‌شبکه‌ای، گزارش‌هایی مبنی بر فعالیت نهنگ‌های این توکن منتشر شده است که تأثیر بزرگی بر قیمت داشته‌اند. در نتیجه، پیشنهاد می‌شود برای خریدوفروش این میم کوین یا هرگونه تصمیم‌گیری مالی به‌خوبی تصمیم‌گیری شود.

  آینده رمزارز میو چگونه پیش‌بینی می‌شود؟

  اگر در باب بررسی پتانسیل و آینده رمزارز میو و بسیاری از میم کوین‌های امروزی کمی منطقی صحبت کنیم و به طور دقیق بخواهیم به چگونگی پیش‌بینی آینده آن‌ها بپردازیم، وجود مسیری پرفرازونشیب برای این پروژه‌های نه‌چندان کاربردی بسیار بدیهی است.

  در واقع، با وجودنداشتن فرایند، ساختار و هدف مشخصی یا مناسبی برای پروژه‌های میم کوینی مانند میو، تخمین آینده و ماندگاری آنها در دنیای گسترده ارزهای دیجیتال بسیار دشوار است و تنها اساسی که آنها را تا به امروز زنده و پرطرف‌دار نگه داشته، بدون شک جو صعودی و تقاضا حاصل از سودهای کوتاه‌مدتی است.

  در نمای کلی، زمانی که حرف از آینده و نگاه بلند‌مدتی به زبان بیاید، عملکرد کوتاه‌مدتی قیمت به‌تنهایی فاکتور مناسبی برای دید یا نگرش اقتصادی نبوده و ممکن است در طول زمان، جو صعودی، تقاضا بازار و حجم معاملاتی بسیاری از پروژه‌های میم کوینی به‌واسطه ظهور پروژه‌های جدید، کاملاً محو یا از بین برود.

  نماد رمزارز میو که در حال کار کردن با لپ‌تاپ در شب، پشت پنجره است

  برای درک این مفهوم کافی است که به جو صعودی سال 2021 و شکوفایی بسیاری از میم کوین‌ها در این سال دقت کنید که شاید امروز اسم برخی از این میم کوین‌ها که در سال 2021 یا حتی 2022، نوید آینده ای درخشان را می‌دادند، به ندرت بشنوید و حتی شاید آنها را به فراموشی سپرده باشید.

  در نتیجه، آینده رمزارز میو، شیبا اینو، دوج کوین و هر میم کوین دیگری امروزی، تا زمانی که کفه ترازو عرضه و تقاضا به سمت خرید و دیدگاه‌های صعودی سنگینی کند، در کوتاه‌مدت شاید مثبت تلقی شود. بااین‌وجود، آنچه که در آینده اهمیت خواهد داشت، بقا و بهبود هر پروژه بلاک چین برای تحقق و رفع نیاز کاربران جدید است.

  از کجا ارز دیجیتال MEW بخریم؟

  ارز دیجیتال MEW، تا به امروز در تمامی صرافی‌های غیرمتمرکز شبکه بلاک چین سولانا، مانند ژوپیتر قابل تبادل و سواپ است و حتی بسیاری از صرافی‌های متمرکز امروزی نیز این میم کوین را لیست کرده‌اند. بااین‌وجود، راحت‌ترین و بهترین پلتفرم برای فارسی‌زبانان برای خریدوفروش لحظه‌ای ارز دیجیتال MEW، صرافی ارز دیجیتال بیت پین خواهد بود.

  در صرافی بیت پین، قادر خواهید بود در کمترین زمان ممکن، بهترین و به‌روزترین نرخ لحظه‌ای رمزارز میو را معامله کرده و در ازای معاملات خود کارمزد بسیار ناچیزی پرداخت کنید. باتوجه‌به پیاده‌سازی این میم کوین بر شبکه سولانا نیز فرایند انتقال و کارمزد شبکه بسیار کم و مقرون‌به‌صرفه بوده و می‌توانید به‌راحتی در هر ساعتی از شبانه‌روز این میم کوین را در صرافی بیت پین معامله کنید.

  خرید کت این ا داگز ورلد | MEW

  با درنظرگرفتن بازار ریسکی ارزهای دیجیتال، به‌خصوص در حوزه میم کوین‌ها، توصیه می‌کنیم هیچگاه از سرمایه‌ای بزرگ و قابل‌توجه برای ورود به این‌گونه رمزارزها استفاده نکرده و پس از تحقیق شخصی و زیر نظر گرفتن نمودار قیمت، با تخصیص بخش بسیار کوچکی از دارایی خود اقدام لازمه را به عمل‌آورید.

  گفتار پایانی

  پروژه cat in a dogs world یا ارز دیجیتال MEW، مانند سایر پروژه‌های میم کوینی شبکه سولانا، به دلیل استقبال و هجوم کاربران به خریدوفروش این دارایی در شبکه سولانا، در مدت‌زمان کمی به میان زبان‌ها افتاده است و باید فراموش نکنیم که در واقع، همان اندازه که رشدهای قیمت زیادی در این پروژه‌ها محتمل است، سقوط قیمت آنها نیز محتمل خواهد بود.

  در این مقاله سعی شد به زبانی ساده به پروژه میم کوینی MEW یا کت این ا داگز ورلد پرداخته و پروژه معرفی شود. بااین‌حال، آنچه که در میان هر مقاله معرفی و بررسی پروژه‌های ارز دیجیتالی نباید از یاد ببریم، قطعیت نداشتن در آینده و وجود احتمال نوسانات قیمت شدید است. موفقیت یا شکست پروژه میم کوین MEW، تنها در گرو هدف و نقشه راه پروژه نبوده و هر زمان که این میم کوین، در رقابت با پروژه‌های میم کوینی دیگر، جو صعودی و مخاطبین خود را از دست دهد، باید انتظار ریزش‌های قیمت شدید را داشته باشیم.

  از مهم‌ترین مواردی که در بازار ارزهای دیجیتال باتجربه کافی به دست خواهید آورد، دقت به هدف و مقصود هر پروژه و تأثیرگذاری آن در آینده خواهد بود. پروژه‌های میم کوینی، به‌صورت کلی، به‌منظور جذب کاربر برای بلاک چین‌های هدف پیاده‌سازی می‌شوند و اگر به افزایش شدید کاربران شبکه سولانا دقت کنید نیز همین مفهوم را یادآوری خواهد کرد.

  در نتیجه، اگر به دنبال سرمایه‌گذاری بلندمدت و هدفمند هستید، شاید این پروژه میم کوینی چندان فاکتورها یا پارامترهای مناسبی را برای این هدف نداشته باشد. بااین‌وجود، برای خریدوفروش لحظه‌ای و یا ورود یا خروج‌های کوتاه‌مدت در انواع صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی در دسترس خواهد بود.

  سؤالات متداول

  • ارز MEW چیست؟

  ارز دیجیتال MEW، از میم کوین‌های گربه‌ای پیاده‌سازی شده در بلاک چین سولانا است که به‌واسطه راه‌اندازی در ماه اخیر و موردتوجه قرارگرفتن توسط طرف‌داران حوزه میم کوین‌ها، حجم معاملاتی و فعالیت مناسبی را در شبکه بلاک چین سولانا ثبت کرده است.

  • آینده ارز کت این ا داگز ورلد چگونه است؟

  آینده ارز کت این ا داگز ورلد، مانند هر میم کوین دیگری، در گرو عرضه و تقاضا بازار، به همراه جذب کاربران بیشتر خواهد بود و با ذکر وجودنداشتن کاربرد، فرایند تورم‌زدایی، هدف و راه‌حلی خاص در پروژه، تخمین آینده‌ای درخشان برای آن کمی دشوار خواهد بود.

  • آیا ارز دیجیتال MEW ایردراپ دارد؟

  بله پروژه میم کوینی MEW، رویداد ایردراپی را برای سرمایه‌گذاران اولیه خود برگزار کرده است که 10 درصد از عرضه توکن‌ها به این سرمایه‌گذاران اهدا شده و تا به امروز، اعلامیه رسمی مبتنی بر ایردراپ دیگر از سوی تیم پروژه منتشر نشده است.

  • آیا میم کوین کت این ا داگز ورلد برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  میم کوین کت این ا داگز ورلد، مانند هر میم کوین دیگر به دلیل جنبه طنز و سرگرمی در بلاک چین، برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و برنامه‌ریزی‌شده، توصیه نشده و طبق پارامترهای اساسی برای بررسی پروژه‌ها مانند، عملکرد بلند مدتی مناسب، کاربردی ویژه، راه‌حل یا هدف خاص، این پروژه، هیچ‌کدام از این موارد را دارا نخواهد بود.

  • دلیل محبوبیت میم کوین‌های شبکه سولانا چیست؟

  دلیل محبوبیت میم کوین‌های جدیدی که در شبکه سولانا منتشر شده است، در عملکرد خیره‌کننده قیمت ارز دیجیتال SOL و رویدادهای ایردراپ متعدد این پروژه‌ها برای کاربران اولیه خلاصه خواهد شد و می‌تواند؛ مانند جو صعودی سال 2021 برای میم کوین‌های شبکه اتریوم گذرا باشد.

  محمد رجبی

  محمد رجبی

  من چند سالی هست که محقق بیت کوین‌ام و فکر می‌کنم بیت کوین، تنها تلاش موفق بشر برای دستیابی به آزادی مالی خواهد بود.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  توکن Soulbound چیست؟ معرفی کاربردهای توکن هویتی سول باند

  در دنیای رو به گسترش و تحول بلاک چین، متاورس‌ و ان اف تی‌ها، ...

  هاروست فایننس (Harvest Finance): ایجاد بازدهی سرمایه در حوزه دیفای

  امور غیرمتمرکز یا همان دیفای در دنیای ارزهای دیجیتال به‌شدت ...

  آشنایی با پلتفرم سیویک (CVC)؛ ارائه‌دهنده احراز هویت در دنیای دیجیتال

  حفظ حریم خصوصی، اطلاعات شخصی افراد و بی‌ثباتی در سیستم‌های م ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر