آموزش صفر تا صد بازی میم فای کوین؛ از استخراج تا دریافت ایردراپ

تاریخ: 19 تیر 1403
زمان مطالعه:  7 دقیقه
میم فای کوین چیست؟ آموزش بازی MemeFi coin

بازی میم فای کوین، از سری بازی‌های محبوب تلگرامی است که به‌تازگی مورد استقبال جمع زیادی از کاربران تلگرام و فعالان ارز دیجیتال قرار گرفته است. ازاین‌رو، در این مقاله به دلیل درخواست مکرر شما عزیزان، آموزش صفر تا صد این بازی جذاب، از استخراج تا ایردراپ توکن میم فای را به شما ارائه می‌دهیم.

پس برای کاوش در دنیای بازی جذاب میم فای کوین، با  ما همراه باشید و از ایردراپ این بازی در آینده کسب سود کنید.

بازی میم فای کوین چیست؟

میم فای کوین از جدیدترین و جذاب‌ترین بازی‌های وب 3 بر بستر تلگرام است که به کاربران در ازای انجام تسک‌های روزانه و انجام مراحل بازی، توکن پاداش می‌دهد. این بازی وب 3 با مدل اقتصادی بازی‌های تپ تو ارن (Tap to Earn)، ویژگی بصری و جوایز متعددی را به کاربران خود با نابود کردن هیولا‌های درون بازی اهدا می‌کند که همگی در دنیای فانتزی میم فای ایجاد شده‌اند.

این بازی جذاب با اولین ثبت‌نام و آغاز بازی به شما 20000 توکن به‌صورت رایگان پاداش می‌دهد تا بازی را با آن شروع کنید. پس از دریافت توکن‌های اولیه، کار شما نابودی هیولا‌ها با ضربه‌زدن روی گوشی همراه خود است که با شکست هر کدام به مرحله بعدی می‌روید.

در بازی میم فای کوین، امتیازات با فعالیت‌های روزانه سنجیده می‌شوند. در واقع هرچه فعالیت روزانه بیشتر، استخراج توکن و کسب امتیاز هم بیشتر. برای این منظور، مأموریت‌ها و مراحل روزانه مختلفی برای کاربران تعبیه شده است. در این مراحل، کاربران بایستی غول‌های بازی که را با زدن ضربات روی صفحه گوشی شکست دهند؛ نابودی هر غول هم استراتژی و نوع حمله مختلفی دارد.

این بازی که به‌صورت رسمی در بلاک چین سولانا (Solana) راه‌اندازی شده، به‌تازگی خبر از تخصیص 90 درصد از عرضه کلی توکن خود را به‌صورت ایردراپ داده است. در نتیجه، کاربران پس از تکمیل مرحله استخراج اولیه و کسب امتیاز درون بازی، قادر به کسب درآمد از توکن‌های میم فای در آینده هستند.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  بخش‌های مختلف بازی میم فای کوین

  بازی میم فای کوین، مانند سایر بازی‌های تلگرامی امروزی دارای بخش‌های مختلفی است که هر کدام برای کسب توکن و استخراج آن اهمیت زیادی دارند. اگر پس از باز کردن ربات تلگرامی میم فای کوین و مشاهده بخش‌های مختلف کمی گیج شده‌اید، مطالعه توضیحات زیر، شما را به‌خوبی راهنمایی می‌کند.

  • صفحه اصلی بازی:

  پس از باز کردن برنامه، اصلی‌ترین بخش بازی میم فای کوین، صفحه اصلی است که به نسبت سطح کاربری شما، غول‌هایی با درصد جان متفاوت دیده می‌شود. در این بخش شما با کلیک روی صفحه و کم‌شدن جان غول‌ها، توکن درون برنامه‌ای PWR را دریافت می‌کنید و پس از شکست هر غول، به مرحله یا سطح بعدی می‌روید.

  صفحه اصلی میم فای کوین

  مطابق تصویر فوق، در صفحه اصلی، علاوه بر جان غول، مقدار انرژی شما هم درج شده است که با ضربه روی صفحه جان آن کاهش می‌یابد. در نتیجه، تنها نیاز به شکست غول‌ها و استخراج توکن میم فای کوین دارید تا در زمان ایردراپ توکن سود مناسبی کسب کنید.

  • بوسترز (Boosters):

  بخش بوسترز (Boosters) در بازی MemeFi Coin، از مهم‌ترین بخش‌های بازی است. در این بخش، برای تسریع فرایند جمع‌آوری سکه‌ها و بازیابی انرژی خود به‌صورت روزانه سه فرصت برای شما وجود دارد. سه معجون برای افزایش قدرت و سه معجون که برای بازیابی انرژی شما عمل می‌کنند. 

  صفحه بوسترز در بازی MemeFi

  در بخش بوسترز، برای قدرت ضربات، سرعت پر شدن انرژی و استفاده از ربات خودکار، گزینه‌هایی برای ارتقا تعبیه شده است که با استفاده از آنها می‌توانید غول‌ها را با سرعت بیشتری شکست داده و در نتیجه توکن‌های بیشتری کسب کنید.

  • سطح بازی (State):

  سطح بازی (State)، همان‌گونه که از اسم آن پیداست، مختص به عملکرد شما در بازی میان کاربران دیگر است. در این بخش، علاوه بر عملکرد شما، سطحتان در لیگ (برنز، نقره، طلا و..) در قبیله درج شده که با مراجعه به آن می‌توانید از عملکرد کلی خود و سطح سودآوری خود اطلاعاتی کسب کنید.

  سطوح بازی میم فای کوین

  این بازی دارای یازده سطح و غول مختلف است که با شکست هر کدام، علاوه بر افزایش توکن‌های درون برنامه‌ای، پاداش و جوایز بیشتری به شما اهدا می‌شود. این بازی نسبت به سطح کاربر و فعالیت، ایردراپ نهایی را تقسیم خواهد کرد.

  • بخش Earn:

  بخش Earn  بازی میم فای کوین، مشابه بسیاری از بازی‌های تلگرامی امروزی، شامل مأموریت‌های روزانه‌ای است که با انجام هر کدام تعداد توکن بازی به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنید. این مأموریت‌ها می‌توانند شامل انجام برخی از مراحل بازی، دنبال‌کردن صفحات اجتماعی بازی و اتصال کیف پول باشند.

  کسب درآمد از بازی Memefi coin

  • دعوت (Invite):

  بخش دعوت (Invite) بازی میم فای، از بهترین بخش‌های این بازی جذاب است. این بازی در ازای دعوت از هر دوست به شما در وهله اول 2500 توکن پاداش می‌دهد و به‌ازای هر غول یا سطحی که توسط دوست شما تکمیل شود، به شما توکن بیشتری اهدا می‌کند.

  دعوت دوست در memefi coin

  آموزش ثبت‌نام و بازی میم فای کوین

  ثبت‌نام و آغاز بازی میم فای کوین، برخلاف برخی از بازی‌های تلگرامی، بسیار آسان است. برای شروع مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  نحوه راه اندازی بازی میم فای کوین

  1. ابتدا به‌حساب تلگرام خود وارد شوید و در بخش جستجو، @memefi_coin_bot را وارد کنید. اولین گزینه که تیک آبی و لوگویی طلایی‌رنگ دارد، ربات رسمی بازی میم فای است.
  2. با کلیک بر روی ربات و انتخاب گزینه بازی (Play)، ربات میم فای برای شما باز می‌شود که برای شروع بازی به شما 20,000 توکن جایزه می‌دهد. لازم به ذکر است که اگر با کد رفرال دوستان خود وارد شوید، مقدار بیشتری از این کوین دریافت می‌کنید.
  3. مطابق تصویر فوق، اکنون فرایند ثبت‌نام تکمیل شده است و برای کسب توکن بیشتر، تنها نیاز به فعالیت روزانه و انجام مأموریت‌ها دارید.

  نحوه استخراج Memefi Coin

  نحوه استخراج Memefi Coin، همان‌طور که تا اینجای مقاله بدان اشاره کردیم، تنها با ضربه روی صفحه صورت می‌پذیرد. در این بازی با ضربه روی صفحه و شکست غول‌ها به مراحل بعدی می‌روید که شکست غول‌های بعدی به‌مراتب سخت‌تر خواهد شد.

  هر چه در طول روز، موفق به شکست غول‌های بیشتری شوید، علاوه بر افزایش سکه‌ها، به مراحل بعدی می‌روید که در مراحل بالاتر، قادر به استخراج کوین‌های بیشتری نیز هستید. بازی میم فای، به‌صورت روزانه، مأموریت‌های شکست غول‌های جداگانه‌ای را نیز به بازی اضافه کرده است که برای شکست آنها، نیاز به ضربات ترتیبی به صفحه گوشی خود دارید.

  در نتیجه، هر چه فعالیت بیشتری به‌صورت روزانه، در کنار تکمیل مأموریت‌ها داشته باشید، مقدار کوین‌های شما (توکن‌های درون برنامه‌ای PWR) و امتیاز برای ایردراپ پیش‌رو بیشتر می‌شود. پس، اگر تاکنون این بازی جذاب را انجام نداده‌اید، اکنون زمان مناسبی برای پیوستن به کاربران میم فای کوین است.

  لازم به ذکر است که توکنی که در طول بازی کسب یا برای ارتقا قابلیت‌ها استفاده می‌کنید، توکن درون برنامه‌ای به نام PWR است. این درحالی است که فقط توکن اصلی این بازی که MEMEFI نام دارد، قابلیت فروش دارد. این بازی طبق گفته رسمی صفحات رسمی خود، به‌زودی تاریخ و نحوه تبدیل توکن PWR به توکن اصلی MEMEFI را اعلام خواهد کرد.

  کلام پایانی

  در این مقاله، در کنار یکدیگر مروری بر آموزش صفر تا صد بازی میم فای کوین داشتیم که تا به امروز بیش از 10 میلیون کاربر تلگرام را به خود جذب کرده است. این مقاله، برای آشنایی با نحوه انجام بازی و شناخت بخش‌های مختلف آن می‌تواند برای دوستان شما نیز مفید باشد. در نتیجه، می‌توانید مقاله میم فای کوین را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.

  نظر شما درباره این بازی تلگرامی جذاب چیست؟ به نظر شما این بازی مانند بازی نات کوین، می‌تواند سود مناسبی را در ایردراپ به کاربران خود بدهد؟ برای ما در بخش نظرات بنویسید.

  سؤالات متداول

  • آیا بازی میم فای کوین سودآور است؟

  بازی میم کوین از جدیدترین بازی‌های تلگرامی با همکاری بلاک چین سولانا است که در کنار جذب طرف‌داران بی‌شمار، مدعیان زیادی را برای سودآوری به دنبال خود کشانده است. با این حال، تا زمانی که شرایط ایردراپ به‌صورت رسمی صورت نگیرد، تخمین سودآوری این بازی برای هر کاربر غیرممکن به نظر می‌رسد.

  • چگونه در بازی میم کوین سکه استخراج کنیم؟

  نحوه استخراج توکن در بازی میم فای کوین، تنها با ضربه‌زدن بر روی صفحه و شکست‌دادن غول‌های بازی صورت می‌پذیرد که کاربران با شکست غول‌ها و ارتقا سطح بازی، جوایز بزرگ‌تری دریافت می‌کنند.

  • آیا بازی میم فای کوین معتبر است؟

  بله بازی میم فای کوین با همکاری پروژه نام‌آشنایی کریپتو، سولانا در بستر تلگرام ایجاد شده است و از این لحاظ به‌عنوان بازی وب 3 معتبری شناخته می‌شود.

  • ایردراپ میم فای کوین چه زمانی است؟

  ایردراپ میم فای کوین حتی با وجود عرضه توکن اصلی MEMEFI به‌صورت رسمی مشخص نشده است. با این حال، این پروژه به‌زودی تاریخ دقیق و نحوه تبدیل توکن‌های درون برنامه‌ای PWR به توکن اصلی خود را خواهد داد.

  محمد رجبی

  محمد رجبی

  من چند سالی هست که محقق بیت کوین‌ام و فکر می‌کنم بیت کوین، تنها تلاش موفق بشر برای دستیابی به آزادی مالی خواهد بود.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بازی dogs؛ از محاسبه سابقه فعالیت در تلگرام تا استخراج توکن

  بازی Dogs، همانند بازی همستر یا نات کوین، بازی جدید تلگرامی ...

  آموزش صفر تا صد بازی تلگرامی کتیزن (Catizen)

  کتیزن (Catizen)، به‌عنوان جذاب‌ترین بازی وب 3 بر بستر پیام‌ر ...

  آموزش صفر تا صد بازی تلگرامی ایکس بلست

  بازی ایکس بلست، تا به امروز از سری بازی‌های محبوب بر بستر تل ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر