معرفی بازی کریپتویی دویکینز؛‌ عصر جدیدی از بازی‌های بلاک چینی

تاریخ انتشار: 12 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 12 اسفند 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
معرفی بازی کریپتویی دویکینز؛‌ عصر جدیدی از بازی‌های بلاک چینی

بازی‌های بلاک چینی و مربوط به حوزه NFT، در چند سال اخیر جنجال زیادی را با نوآوری و قابلیت‌های جذاب خود ایجاد کرده‌اند و سال ۲۰۲۴ را می‌توانیم موج جدیدی برای آغاز بازهای بلاک چینی جذاب دیگر مانند، بازی کریپتویی دویکینز (Devikins) به شمار آوریم.

در این مقاله، قصد معرفی و بررسی بازی جذاب بلاک چینی و مبتنی بر فرهنگ NFT را داریم که در سال اخیر به اسم دویکینز (Devikins) در بین عموم فعالان و دوستداران بازی‌های بلاک چینی شناخته شده بوده و راه‌های کسب درآمد از این بازی جدید، جذابیت آن را دوچندان کرده است.

اگر به حوزه گیم و NFT علاقه‌مند هستید و در کنار آن کسب درآمد از بازی‌های بلاک چینی نیز برای شما اهمیت دارد، شناخت و بررسی این بازی بلاک چینی جذاب می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شده و در کنار لذت‌بردن از بازی، درآمد دلاری نیز را برای شما مهیا کند.

بازی کریپتویی دویکینز (Devikins) چیست؟

بازی کریپتویی دویکینز، از جدیدترین بازی‌های نقش‌آفرینی (RPG) در بستر بلاک چین و حوزه NFT به شمار می‌رود که جذابیت قابل‌توجهی را در فضای گیمینگ بلاک چین باشخصیت‌های گوناگون خود ایجاد کرده است.

بازی کریپتویی دویکینز (Devikins) چیست؟

این بازی استراتژیک کریپتویی، در فضایی ماجراجویانه، شخصیت‌های مختلفی را به‌عنوان آواتار اصلی بازی تعبیه کرده است که هر کدام نوعی NFT هستند و قابلیت کسب درآمد از راه بازی و NFTهای درون این بازی جذاب وجود خواهد داشت.

بازی کریپتویی دویکینز نیز مانند سایر بازی‌های رایج امروزی بر بستر بلاک چین، با مدل اقتصادی Play-2-Earn راه‌اندازی شده است و با اضافه‌شدن قابلیت‌هایی مانند بازی‌های نوبتی و رودررو با دوستان یا بازیکنان آنلاین، این بازی را دوچندان محبوب و جذاب خواهد کرد. در بازی بسیار محبوب و اعتیادآور دویکینز، هر فرد می‌تواند شخصیتی را برای خود انتخاب کند و با ماجراجویی، نبردها و سایر ویژگی‌های بازی دویکینز، شخصیت‌ها را پرورش داده و از طریق NFTها یا همان شخصیت‌ها درآمد مناسبی را کسب کند.

با وجود جذابیت بسیار بالای این بازی که می‌توانیم آن را نوعی بازی کامپیوتری NFT محور نیز بنامیم، می‌توانید ساعت‌ها مشغول این بازی با گرافیک جذاب و پیچیدگی استراتژی نبردهای مختلف شوید. این بازی بلاک چینی، به‌منظور ایجاد ارزشی منحصربه‌فرد، با ایجاد هر شخصیت و اضافه‌کردن قابلیت‌های جدید روی آن، نوعی NFT را ایجاد می‌کند که کاملاً متعلق به شما بوده و قابل‌خرید و فروش است.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  آموزش بازی کریپتویی دویکینز (Devikins)

  برای آموزش بازی کریپتویی دویکینز (Devikins)، ابتدا باید اضافه شود که این بازی بلاک چینی چه در دسکتاپ و چه درگوشی‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس بوده و با مراجعه به سایت رسمی آن می‌توانید به‌راحتی این بازی را دانلود کرده و به کسب درآمد از طریق NFT بپردازید.

  آموزش بازی کریپتویی دویکینز (Devikins)

  آموزش بازی بلاک چینی دویکینز که برای گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته شده است، بسیار آسان خواهد بود و پس از دانلود و نصب برنامه، تنها نیاز به ساختن شخصیت، اضافه‌کردن قابلیت‌ها، طلسم‌ها و جادو با توکن بومی DVK خواهید داشت.

  برای استفاده و ساخت شخصیت‌ها، در طول بازی نیاز زیادی به توکن بومی DVK خواهید داشت که به‌عنوان توکن کاربردی و قابل‌استفاده برای خریدوفروش NFT و اضافه‌کردن ویژگی‌های حیاتی به شخصیت یا NFT در این بازی نقش حیاتی را ایفا می‌کند.

  راه‌اندازی و آغاز بازی بلاک چینی دویکینز، نیازی به دانش فنی زیادی ندارد و پس از دانلود و اتصال کیف پول، تنها باید به ساخت شخصیت بازی خود دقت زیادی داشته باشید. هر گونه جادو، ویژگی‌های شخصیت شما مانند، صورت، لباس‌ها، اسلحه‌ها، جادو‌ها و… دارای قابلیت‌های خاص خود بوده و استفاده اصولی از آن می‌تواند در منحصربه‌فرد بودن آواتار شما تأثیرگذار باشد.

  پس نصب بازی و اتصال کیف پول، نیاز به مقداری توکن DVK دارید که بهتر است مقداری از این توکن را از صرافی‌های معتبر خریداری کرده و به کیف پول واریز کنید. از کیف پول‌هایی که می‌توانید برای اتصال به این بازی از آن استفاده کنید، می‌توان به متامسک و کیف پول Klever اشاره داشت که نسبت نیاز شما قابل‌استفاده‌اند.

  نقد و بررسی بازی کریپتویی دویکینز

  در بخش نقد و بررسی بازی بلاک چینی دویکینز، بهتر است که ابتدا به بنیاد و پشتوانه این بازی محبوب بپردازیم تا کمی با تاریخچه آن آشنا شوید. این بازی بلاک چینی توسط استودیو MoonLabs و مشارکت بلاک چین Klever راه‌اندازی و در اول سپتامبر ۲۰۲۳، به صورت رسمی به عموم معرفی شده است.

  نقد و بررسی بازی کریپتویی دویکینز

  برای نقد و بررسی کلی این بازی بلاک چینی، باید اشاره شود که در کنار جذابیت شخصیت‌ها و گوناگونی آنها، فضای بازی و گرافیک انیمیشنی، بازی را بسیار جذاب کرده و می‌توانید با اضافه‌کردن دسته‌های زیادی از توانایی‌ها، طلسم، جادو، سپرهای ایمنی و… شخصیتی متمایز خود را خلق کنید.

  در واقع، قابلیت بازی در برابر حریف کامپیوتری و حریف آنلاین، از ویژگی‌های بسیار جذاب این بازی به شمار خواهد رفت که با درنظرگرفتن NFT بودن هر شخصیت، برنده‌شدن در نبردها یا مسابقات، می‌تواند به ارزش این آواتار و قابلیت‌های آن بیفزاید.

  از جنبه‌های بسیاری مثبتی که می‌توان در این بازی در نظر گرفت، راحتی انجام و مشغول‌شدن به آن است. بازی کریپتویی دویکینز، بر خلاف سایر بازی‌های بلاک چینی، نیازی به دانش از فضای بلاک چین نداشته و قابلیت انجام بازی به‌صورت رایگان، تا به امروز طرف‌داران زیادی را متوجه خودکرده است.

  در کنار قابلیت‌ها و جذابیت بسیار بالای بازی، توکن بومی DVK در این پلتفرم، می‌تواند برای خریدوفروش NFT ها، قابلیت‌های شخصیت‌ها، استیکینگ و… استفاده شود و امکان فروش شخصیت‌ها و کسب درآمد از این طریق نیز برای تمامی کاربران وجود خواهد داشت.

  نکته آخر و اما بسیار مهمی که در مورد این بازی باید دقت شود، وجودنداشتن اطلاعات کافی از بنیاد و موارد حیاتی مربوط به پروژه است. باوجودآنکه توکن این بازی صرفاً برای کاربردهای درون برنامه‌ای استفاده می‌شود، از موارد مهم بعدی، شناخت ریسک بالای سرمایه‌گذاری بر روی این پروژه خواهد بود.

  هزینه بازی کریپتویی دویکینز چقدر است؟

  انجام بازی و ساخت شخصیت در بازی کریپتویی دویکینز، هیچ هزینه‌ای نداشته و کاملاً رایگان خواهد بود. بااین‌حال، اگر نیاز به ارتقا شخصیت‌ها، خریدوفروش NFT و افزودن ویژگی‌های برتری در نبردها داشته باشید، خرید اندکی از توکن DVK می‌تواند اثربخش باشد.

  هزینه بازی کریپتویی دویکینز چقدر است؟

  با وجود رایگان بودن بازی، در برنامه فضایی مجزا برای خریدوفروش آیتم‌های گوناگون مانند، اسلحه‌ها، توانایی‌ها و ارتقا هر کدام تعبیه شده است که توسط کیسه‌های توکن DVK قابل خریداری و استفاده خواهد بود. در واقع درحالی‌که خود بازی رایگان است، این خریدهای درون برنامه‌ای تجربه بازی را برای بازیکنان بهبود بخشیده و به اقتصاد بازی کمک می‌کند.

  از طرف دیگر، امکان استیک کردن ارز دیجیتال DVK و کسب درآمد نیز در این بازی وجود دارد که در کنار خریدوفروش مستقیم NFTهای درون برنامه‌ای، راه‌های مجزایی برای لذت‌بردن از بازی، بهبودبخشیدن قدرت شخصیت بازی و درآمدی مناسب را فراهم کرده است.

  نحوه کسب درآمد از بازی کریپتویی دویکینز

  نحوه کسب درآمد از بازی کریپتویی دویکینز (Devikins)، از طریق راه‌های مختلفی تا به امروز مهیا شده است و بخش زیادی از این فرایند کسب درآمد به‌واسطه مدل اقتصادی P2E خواهد بود. این بازی محبوب و بسیار جذاب، با ورود و بازی روزانه، شکست حریف، تکمیل چالش‌های مبارزه و… به شما توکن DVK داده و می‌توانید از این طریق درآمد دلاری داشته باشید.

  بخش دیگر کسب درآمد شما در این بازی، مرتبط به NFTهای منحصربه‌فرد آن است که قابل‌خرید و فروش در بازی خواهد بود. با ماجراجویی بیشتر، مسابقات آنلاین رودررو، شکست هیولاها و افزودن قابلیت‌های بیشتر به شخصیت خود در بازی، ارزش آن را نیز بیشتر خواهد شد و می‌توانید به‌راحتی آن به فروش گذاشته و درآمد کسب کنید.

  از جهتی دیگر، وجود قابلیت استیکینگ که در کنار مشارکت در شبکه و کمک به اکوسیستم نقش مهمی دارد، به‌منظور کسب سود نیز برای شما فراهم شده است و در این بازی بلاک چینی، در کنار لذت از بازی، درآمد روزانه‌ای نیز کسب می‌کنید.

  سؤالات متداول

  • نحوه ثبت‌نام در بازی کریپتویی دویکینز چگونه است؟

  نحوه ثبت‌نام در بازی کریپتویی دویکینز، بسیار آسان و بی‌دردسر بوده و تنها در چند دقیقه تکمیل می‌شود. برای ثبت‌نام و آغاز بازی، تنها کافی است به سایت رسمی بازی کریپتویی دویکینز، گوگل‌پلی یا اپ‌استور مراجعه کرده و این بازی را دانلود و نصب نمایید.

  • کدام شخصیت در بازی کریپتویی دویکینز قوی‌تر است؟

  طبق گفته پروژه و توضیحات وایت پیپر، شخصیت برتر و قوی‌تری در بازی وجود ندارد، بلکه به نسبت استفاده صحیح از توانایی‌ها، اسلحه‌ها، میزان ارتقای هر قابلیت و تجاربی که در بازی کسب می‌کنید، شخصیت شما ارتقا یافته و ارزش‌گذاری می‌شود.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  معرفی بازی بلاک چین کیوتیز؛‌ بازی کیوتی‌ها در بلاک چین‌های مختلف

  بازی بلاکچین کیوتیز، بازی ماجراجویانه است که در آن بازیکنان ...

  5 بازار بزرگ ان اف تی در بلاک چین سولانا

  سولانا یک زنجیره بزرگ و کاربردی برای هر کسب‌وکاری در حوزه رم ...

  معرفی NFT PFP‌؛ نگاهی به روابط بین NFT تصویر پروفایل و هویت فردی

  دنیای توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) باتوجه‌به جذابیت‌های بصری ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر