4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ لیست این هفته! (23 آبان)

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 23,000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند.

در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست ارز دیجیتال

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

 ارز دیجیتال کاردانو | ADA

 ارز دیجیتال کاردانو | ADA

تحلیل قیمت ارز دیجیتال کاردانو | ADA

ارز کاردانو در تایم‌فریم روزانه، حمایت مهم خود را در قیمت ۰.۴۲ دلار شکست و همان طور که در چارت مشاهده می‌کنید با پولبک به همان سطح شکسته شده، روند نزولی خود را ادامه داده است . در حال حاضر حمایت مهم بعدی که می‌تواند محدوده مناسبی برای کاردانو باشد، بازه قیمتی مشخص شده در چارت یعنی ۰.۲۵۷۱ دلار است. در این بازه چند حمایت معتبر تکنیکالی وجود دارد و به صورت سفارش خرید می‌توانیم با حجم مناسب یک پله وارد پوزیشن خرید شویم و در مرحله بعد هدف‌های  ۰.۲۸ و ۰.۳۲ دلار را در نظر بگیریم.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید کاردانو | ADA


ارز دیجیتال نیر پروتکل | NEAR

ارز دیجیتال نیر پروتکل | NEAR

تحلیل قیمت ارز دیجیتال نیر پروتکل | NEAR

ارز نیر پروتکل در تایم‌فریم ۳ روزه، به سطح حمایتی خوبی در بازه قیمتی ۱.۷۵ دلار رسیده و انتظار برگشت قیمتی از این سطح حمایتی دور از انتظار نیست. همان طور که در چارت مشخص کرده‌ایم، اهداف مورد نظر را می‌توانیم، اعداد ۲.۳۵ و ۳.۳۹ دلار در نظر بگیریم. اما در صورت شکست، پیشنهاد می‌کنیم سطح حمایتی حد ضرر خود را در بازه قیمتی ۱.۵۰ دلار ست کنید. در نظر داشته باشید، حد ضرر را زمانی فعال کنید که کلوز کندل ۴ ساعته زیر ۱.۵۰ دلارباشد

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید نیر پروتکل | NEAR


ارز دیجیتال کرو دائو | CRV

ارز دیجیتال کرو دائو | CRV

تحلیل قیمت ارز دیجیتال کرو دائو | CRV

ارز کرو دائو در تایم‌فریم روزانه، پس از برخورد به حمایت محدوده ۰.۵۵ دلار، در حال آغاز یک حرکت صعودی است. اما با توجه به قدرت موج نزولی که در چارت می‌بینید، امکان صعود زیادی متحمل نیست. هدف مورد نظر برای این ارز محدوده ۰.۷۱ دلار است. با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید کرو دائو | CRV


ارز دیجیتال اتر | ETH

ارز دیجیتال اتر | ETH

تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتر | ETH

ارز اتر، پس از یک موج نزولی قدرتمند، حالا وارد موج اصلاحی شده است. در این موج اصلاحی سه موجی ، موج A و B تکمیل شده است؛ و حالا ما در انتظار تکمیل موج C هستیم. هدف مورد نظر ما برای این ارز، محدوده ۱۴۰۰ دلار است.

با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

خرید اتر | ETH

3.5/5 - (66 امتیاز)


اشتراک در
اطلاع از
guest

3 دیدگاه‌ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ارتین

میشه دوج رو بررسی کنید ممنون

ail

ارز A Hunters Dream (CAW) رو هم اضافه کنید

09195629537

عالی

3
0
دوست داریم نظرتون رو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسید!x