اطلاعیه: به‌روزرسانی تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران در پلتفرم‌های معاملاتی، کند شدن و از دسترس خارج شدن پلتفرم به هنگام نوسانات شدید قیمتی و همچنین افزایش فعالیت کاربران است. معمولا در این مواقع سفارش‌ها به موقع انجام نمی‌شود و کاربران نمی‌توانند تجربه مناسبی در خرید و فروش داشته باشند.
معمولاً این نوع مشکلات از جنس فنی و زیرساختی است. تیم بیت‌پین برای جلوگیری از این مشکلات سعی کرده با توسعه زیرساخت‌های خود تجربه کاربری مناسبی را به کاربران خود ارائه بدهد. علاوه بر این توسعه زیرساختی، دو به‌روزرسانی دیگر در این قسمت وجود دارد.

۱- توسعه زیرساخت پلتفرم بیت‌پین

جهت بهینه‌سازی سرعت معاملات و توسعه ظرفیت پلتفرم، در این بروزرسانی، سرور هسته معاملات بیت‌پین از سرور سایر سرویس‌ها جداسازی می‌شود. با انجام این تغییرات، ظرفیت زیرساختی و مقیاسی بیت‌پین افزایش قابل توجهی پیدا کرده و شاهد کند شدن سرعت به‌هنگام نوسانات شدید قیمتی نخواهیم بود. به این ترتیب، کاربران به راحتی می‌توانند در هر زمانی تجربه خرید و فروش مناسب داشته باشند.

۲- اضافه شدن کوین بیت‌ تورنت (BTT)

بیت تورنت از کوین‌های پرطرفدار این روزهای بازار ارز دیجیتال است. بنابه درخواست زیاد کاربران بیت‌پین، این کوین در لیست معاملات بیت‌پین قرار گرفت. کاربران می‌توانند این کوین را در بازارهای بیت‌تورنت/تومان و بیت‌تورنت/تتر معامله کنند.
کوین بیت‌تورنت در بستر BEP20 اضافه شده و کارمزدهای انتقال آن در مقایسه با سایر شبکه‌ها پایین است.

بیت تورنت
نمودار تغییرات قیمت بیت تورنت در یک سال گذشته

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.