پیش بینی آینده ارز ترون؛ آیا TRX ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

تاریخ انتشار: 20 فروردین 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 9 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  11 دقیقه
پیش بینی آینده ارز ترون؛ آیا TRX ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

ارز دیجیتال ترون (TRX) که آلت کوینی قدیمی و محبوب در بازار ارز دیجیتال محسوب می‌شود، تا به امروز چه برای شبکه انتقال تتر (USDT) و چه برای سرمایه‌گذاری، دارای طرف‌داران و کاربران زیادی است و بسیاری از این فعالان درباره آینده و روند قیمت TRX در میان‌مدت و بلندمدت سؤالات زیادی دارند.

اگر هولدر ارز دیجیتال TRX باشید و یا در بخشی از اکوسیستم این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنید، بدون شک عملکرد قیمت ارز دیجیتال ترون برای شما بسیار مهم و قابل‌اهمیت است، به همین دلیل هم برای شناخت روند قیمت و بررسی پیش‌بینی‌های قیمت ارز دیجیتال ترون در میان‌مدت و بلندمدت، خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم. در این مقاله، به‌صورت کلی به بررسی عملکرد و روند قیمت ارز دیجیتال ترون خواهیم پرداخت و در کنار تحلیل تکنیکال TRX، به مهم‌ترین پیش‌بینی‌ها و نظرات کارشناسان ارز دیجیتال درباره آینده این ارز دیجیتال نیز گذری خواهیم داشت.

بررسی قیمت و آینده ارز ترون

در ابتدای مقاله، به‌منظور بررسی قیمت ارز دیجیتال ترون در کوتاه‌مدت و آینده آن در کوتاه‌مدت به سراغ نمودار قیمت TRX/USDT خواهیم رفت و با کمک تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون، روند قیمت آن را بررسی خواهیم کرد. پیش از آغاز تحلیل، باید اشاره شود که این تحلیل صرفاً به‌قصد آموزشی بوده و هیچ‌گونه پیشنهاد برای خرید یا فروش ارز دیجیتال ترون (TRX) نخواهد بود.

تایم فریم هفتگی قیمت ارز دیجیتال ترون

اگر تریدر یا سرمایه‌گذار ارز دیجیتال ترون هستید، می‌توانید از این تحلیل به‌منظور شناخت دیدگاهی بر روند قیمت ارز دیجیتال TRX استفاده کنید و در استراتژی شخصی خود به این نکات و محدوده‌ها دقت بیشتری داشته باشید. باتوجه‌به تایم فریم هفتگی قیمت ارز دیجیتال ترون، این رمز ارز در طول هفته‌های اخیر، با تشکیل الگوی صعودی مثلث و شکست سقف این الگو صعودی، مجدد به سمت نواحی عرضه قدرتمند بین محدوده‌های 0/16 و 0/18 دلار رسیده و قیمت پس از تحقق این نواحی شاهد اصلاحی جزئی بوده است. با درنظرگرفتن شکست مومنتوم نزولی قبلی و نزدیکی این ارز دیجیتال به نواحی عرضه مهم خود، پیش بینی می‌شود که قیمت در طول هفته‌های اخیر در بین محدوده‌های بین 0/10 – 0/16 دلار در نوسان باشد و تا زمانی که سقف ناحیه عرضه به طور کامل شکسته نشده است، پتانسیل رشد قیمت بعدی وجود نخواهد داشت.

فریم روزانه ارز دیجیتال ترون

در نتیجه، پیش بینی می‌شود در صورت حفظ قیمت در بالای ناحیه حمایتی 0/10 دلار این ارز دیجیتال در بین این سطح حمایتی و سقف ناحیه عرضه 0/16 دلاری در نوسان باشد و سناریو نزولی در میان‌مدت نیز تنها با شکست و ازدست‌رفتن سطح حمایتی کلیدی 0/10 دلاری محتمل است. اگر در کنار تایم فریم هفتگی، نگاهی به تایم فریم روزانه ارز دیجیتال ترون نیز داشته باشیم، قیمت TRX پس از اصلاح از سطح 0/16 دلاری در راه ریزش قیمت، سطوح عرضه قدرتمند و معتبری را تشکیل داده و با توجه به ساختار و رفتارشناسی غالب قیمت، احتمال پولبک به سطح 0/13 دلاری و ادامه ریزش به سمت 0/10 دلار نیز وجود دارد. پس در نتیجه، اگر به دنبال نوسانات و رفتارشناسی کوتاه‌مدت قیمت ترون هستید، مهم‌ترین سطح مقاومتی پیش‌رو سطح 13 سنتی است که تا زمانی که این سطح شکسته نشود، ساختار نزولی شکل گرفته میل و پتانسیل بیشتری برای ریزش یا اصلاح بیشتر قیمت ایجاد خواهد کرد. از جهتی دیگر، شکست سطح 13 سنتی در کوتاه مدت، می تواند نوید تست مجدد نواحی 16 و 18 سنتی را نیز دهد.

آینده ارز دیجیتال ترون چگونه خواهد بود؟

چگونگی آینده ارز دیجیتال ترون و روند قیمت بلند مدتی آن اگر به‌صورت تخصصی و عمیق بررسی شود، شامل نیاز به درک درستی از تحلیل فاندامنتال ترون و عملکرد این شبکه بلاکچینی در طول زمان خواهد داشت و متأسفانه این موارد در چارت‌ها قیمت لحظه‌ای در تریدینگ ویو یافت نخواهد شد. ازاین‌جهت برای بررسی آینده ارز دیجیتال ترون، در این بخش نگاهی به وضعیت این شبکه بلاک چین و فعالیت آن در طول زمان خواهیم داشت تا کمی عمیق‌تر به این پروژه بلاک چینی نگاه کنیم. لازم به ذکر است که این موارد، برای هر فعال ارز دیجیتال در جهت بررسی وضعیت و آینده هر گونه پروژه بلاک چینی کاربردی بوده و باید مورد بررسی قرار گیرد.

گزارش پلتفرم تحلیلی Messari در کوارتر چهارم سال 2023 برای ارز دیجیتال ترون

در وهله اول، ارزش کل قفل شده (TVL) ترون در فضای دیفای، مانند بسیاری از پروژه‌های این حوزه در طول سال اخیر شاهد رشد قابل‌توجهی بوده و اکنون این بلاک چین دارای 9/7 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده است. با این حال، طبق آخرین گزارش پلتفرم تحلیلی Messari در کوارتر چهارم سال 2023، این شبکه در کنار رشد قابل‌توجهی در ارزش کل قفل شده و حجم معاملاتی در صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) شبکه خود، شاهد کاهش درآمد شبکه، به همراه کاهش 2 درصد در آدرس‌های جدید و فعال شبکه خود در طول سه‌ماهه آخر سال 2023 بوده است. در واقع، طبق این گزارش در کنار رشد قابل‌توجه ارزش مارکت و TVL این شبکه بلاک چین، درآمد شبکه به همراه فعالیت شبکه در حال کاهش بوده است و این امر در کاهش قابل‌توجه تراکنش‌های روزانه شبکه نیز قابل‌مشاهده خواهد بود. در کنار موارد بالا، نزدیک به 99 درصد از ارزش کل قفل شده این شبکه به سه پروژه زیربستر JustLend، JustStable و SUN تعلق دارد و باقی پروژه های دیفای این شبکه بلاک چین عملکرد مناسبی را ثبت نکرده اند.

در نمای کلی، طبق این گزارش و داده‌های مربوط، جاستین سان، بنیان‌گذار پروژه ترون به همراه تیم توسعه ترون، در سال‌های 2023 و 2024، تمرکزشان روی افزایش قابلیت همکاری با توسعه دهندگان و کمپانی‌های بزرگی مانند گوگل بوده و افزایش قابل توجهی در قرارداد های هوشمند پیاده سازی شده در شبکه نیز گواه بر این اتفاق است. بااین‌وجود، عملکرد شبکه و فعالیت کلی شبکه ترون، به نسبت اوایل سال 2023، شاهد ضعف شدیدی بوده و باید دید که در سال 2024، طبق نقشه راه پروژه و تصمیمات DAO، چه عملکردی برای این شبکه بلاک چین گزارش خواهد شد.

پیش‌بینی قیمت ارز ترون Tron در ۲۰۲۴

طبق بررسی تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون که در قبل بررسی کردیم، اگر قصد پیش بینی قیمت ارز Tron را در سال 2024 داشته باشیم، احتمال می‌رود که قیمت در نواحی 0/16 و 0/18 دلاری در نوسان باشد و این محدوده‌های مقاومتی مهم در سال اخیر برای این ارز دیجیتال بسیار مهم و تأثیرگذارند. در بیانی ساده، تا زمانی که این ارز دیجیتال نتواند این سطوح مقاومتی و عرضه بسیار قدرتمند را بشکند، پتانسیل تحقق سقف تاریخی قیمت قبلی در 0/27 دلار وجود نخواهد داشت و احتمال می‌رود که قیمت به روند رنج قیمت در بین نواحی حمایتی 10 و 13 سنتی تا سطح مقاومتی 16 و 18 سنتی ادامه دهد. از جهاتی دیگر، شکست این نواحی مقاومتی مهم و مومنتوم صعودی قیمت در بالای این سطوح قیمت، می‌تواند نوید تحقق سقف قیمت قبلی در سال 2021 را دهد و احتمال می‌رود که قیمت این ارز دیجیتال در میان‌مدت و حتی بلند‌مدت در بین این سطوح در حال نوسان باشد.

پیش‌بینی روند قیمت و آینده ترون در میان‌مدت

برای پیش بینی روند قیمت و آینده ترون در میان‌مدت، بهتر است که به بررسی روند قیمت احتمالی این ارز دیجیتال از سال 2025 تا سال 2027 نگاهی داشته باشیم و طبق دیدگاه تکنیکالی به عملکرد قیمت این ارز دیجیتال بپردازیم. روند قیمت ارز دیجیتال تی آر ایکس (TRX) در میان‌مدت، درصورتی‌که قیمت موفق به شکست سقف قیمت قبلی خود در محدوده 27 سنت شود، طبق بسیاری از تحلیلگران و منابع تحلیلی رسمی، نشان از رشد قیمت این ارز دیجیتال تا سطوح 50 و 70 سنتی خواهد داد و این سناریو صعودی، تنها در کنار فعالیت و توسعه بهتر شبکه ممکن خواهد شد. در واقع، اگر پس از هاوینگ بیت کوین، پروژه ترون بتواند سرمایه قابل‌توجهی به پروژه خود از طریق فعالیت بیشتر کاربران جذب کند، شکست سقف قبلی چندان دور از انتظار نیست و این پروسه می‌تواند در رشد این ارز دیجیتال تأثیرگذار باشد. با این حال، وجود پروژه‌های بلاک چینی قدرتمند بر بستر شبکه اتریوم و تسلط اتریوم بر فضای دیفای، مسیر را برای بلاک چین ترون دشوار خواهد کرد.

آینده ارز دیجیتال ترون Tron در بلندمدت

آینده ارز دیجیتال ترون (Tron) در بلندمدت، اگر از سال 2027 تا 2030 به آن نگاهی داشته باشیم، دارای پیش‌بینی‌های گوناگونی بوده و برای تحقق پیش بینی مناسب و منطقی، باید به عملکرد این شبکه بلاک چین نیز اشاره شود. اگر به آینده ارز دیجیتال ترون در بلندمدت، از دید همکاری‌ها و نقشه راه آن نگاهی داشته باشیم، پا گذاشتن این پروژه به حوزه RWA و همکاری با فضای ابری گوگل و BigQuery گوگل، نقطه عطف مناسبی در بلندمدت به شمار می‌رود و درصورتی‌که این پروژه بتواند کاربرد مناسبی را در این حوزه‌ها ایجاد کند، آینده این پروژه در بلندمدت درخشان خواهد بود.

بااین‌وجود، وضعیت فعالیت شبکه ترون تا به امروز، به نسبت رقبای خود بسیار ضعیف‌تر بوده و اگر فعالیت این شبکه در طول سال 2024 تقویت یابد، با ترکیب دیدگاه فاندامنتالی و تکنیکالی، پیش بینی می شود که قیمت این ارز دیجیتال بتواند تا سال 2030، به نزدیکی یک دلار تا سال 2030 برسد. با تمام این تفاسیر، تحقق قیمت یک دلار برای ارز دیجیتال که توسط بسیاری از پلتفرم‌های تحلیل تکنیکال اشاره می‌شود، صرفاً پیش‌بینی قیمت بوده و برای تحقق این محدوده، نیاز به توسعه و رشد پویاتر این شبکه در طولانی‌مدت خواهد بود.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  نظر تحلیلگران شاخص ارز دیجیتال در مورد آینده ارز ترون

  اگر بخواهیم به عملکرد قیمت و آینده ارز دیجیتال ترون نگاهی عمیق‌تر داشته باشیم، نظر تحلیلگران و محققان شاخص در ارز دیجیتال بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود و بررسی و درک دیدگاه این محققان در تحلیل‌های شخصی و نگاهی گسترده‌تر به بازار توصیه خواهد شد. از این لحاظ، اگر درباره نظر تحلیلگران معروف بازار درباره ارز دیجیتال ترون کنجکاو هستید، در این بخش به چندی از معروف‌ترین و رایج‌ترین این تحلیل‌ها اشاره خواهد شد که می‌تواند برای درک بهتر عملکرد قیمت این ارز دیجیتال ارزشمند واقع شود. پیش از بررسی و ارائه این تحلیل‌های معروف، توصیه می‌کنیم که از این‌گونه تحلیل‌ها به‌صورت فردی برای تصمیم‌گیری استفاده نکرده و تنها با بررسی دقیق و برنامه‌ریزی نسبت به سرمایه‌گذاری یا خریدوفروش ترون اقدام کنید. در واقع، مهم‌ترین درسی که در بازارهای مالی خواهید گرفت، عدم قطعیت درباره آینده و اهمیت هدفمندی سرمایه‌گذاری در کنار شناخت بازار هدف شما است.

  پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ترون توسط سایت Changelly

  پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ترون توسط سایت تحلیلی Changelly، حاکی از رشد قیمت این در بلندمدت، در کنار حاشیه احتمال بالا برای اصلاحات کوتاه‌مدتی است. این سایت تحلیلی در پیش‌بینی قیمت خود برای ارز دیجیتال TRX در کوتاه‌مدت احتمال ریزش قیمت این ارز دیجیتال را تا سطح 0/10 دلاری را داده و در بلندمدت معتقد است که رشدی بسیار شدیدی در انتظار ترون است.

  ***

  ***پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ترون توسط سایت Changelly

  در پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ترون در سال 2024، این سایت پیش بینی می‌کند که قیمت این ارز دیجیتال در محدوده 12 – 16 سنت در نوسان خواهد بود و در بازه میان‌مدتی و بلند مدتی این ارز دیجیتال می‌تواند رشد قیمت خود را آغاز کند. طبق این پیش بینی، ذکر شده است که قیمت هر ارز دیجیتال ترون تا سال 2030، می‌تواند به محدوده 1/3 – 1/5 دلار برسد و روند قیمت آن در بازه میان‌مدت و بلندمدت کاملاً صعودی تخمین زده شده است. در کنار پیش بینی صعودی در بلندمدت، این سایت تحلیلی، تارگت قیمت خود از ارز دیجیتال ترون تا سال 2027 را به‌عنوان بازه میان‌مدتی در محدوده 50 سنتی در نظر گرفته است که حاکی از پیش بینی صعودی و آینده روبه‌رشد این ارز دیجیتال از منظر تحلیلگران این سایت خواهد بود.

  پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ترون توسط آکادمی بایننس

  آکادمی بایننس، در بخش پیش بینی آینده و روند قیمت ارز دیجیتال ترون، دیدگاه متفاوت را به نسبت سایر سایت‌های تحلیلی ارائه کرده است و طبق این پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2024، در محدوده 12 – 13 سنت و در بازه بلند مدتی تا سال 2030، در محدوده 16 سنت تخمین زده شده است. این تحلیل که طبق نظرات کاربران و تحلیلگرانی که از سایت استفاده می‌کنند، ایجاد شده، در کنار دیدگاه صعودی به ارز دیجیتال ترون، حاکی از رشد قیمت این ارز دیجیتال تنها تا سطح 16 سنت در بلند مدت بوده و دیدگاهی مبتنی بر رشد قیمت شدید این ارز دیجیتال ندارد. طبق این پیش‌بینی قیمت، به دلیل نوسان قیمت ارز دیجیتال ترون در زیر میانگین متحرک 200 روزه در اوایل سال 2024، روند قیمت اخیر را ضعیف تلقی کرده و احتمال نوسانات این ارز دیجیتال را به سمت اصلاحات قیمت در طول ماه اخیر می‌دهد.

  پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ترون توسط آکادمی بایننس

  در نتیجه، با ذکر ضعیف‌شدن روند صعودی اخیر قیمت، در کوتاه‌مدت احتمال اصلاحات قیمت در ارز دیجیتال ترون، طبق این پیش بینی خواهد بود و روند میان‌مدت و بلند‌مدتی آن نشان از رشد کوچک در طول سال‌های پیش‌رو را می‌دهد.

  آیا روی ارز ترون Tron می‌توان سرمایه‌گذاری کرد؟

  ارز دیجیتال ترون (Tron)، به‌عنوان آلت کوینی معتبر و بسیار محبوب در بازار ارز دیجیتال، به دلیل اهمیت و تأثیرگذاری در حوزه دیفای و کاربرد بسیار بلاک چین آن، می‌تواند برای سرمایه‌گذاری انتخاب شود و شاید در طولانی‌مدت، بازدهی مناسبی را برای هر سرمایه‌گذاری ایجاد کند.

  با این حال، با درنظرگرفتن رشد شدید شبکه‌های بلاک چین و ظهور پروژه‌های بسیار مستعد که بسیاری از آنها به‌تازگی راه‌اندازی شده‌اند، رقابت در حوزه دیفای برای جذب کاربر و سرمایه به‌شدت سخت شده و در این مسابقه بزرگ، بلاک چین ترون نیز کار سختی را پیش‌رو دارد. در واقع، بلاک چین پرکاربرد ترون که بخش عمده استفاده از آن به‌منظور استیبل کوین‌های محبوبی مانند USDT است، در حوزه دیفای در مقایسه با رقبای اصلی خود مانند اتریوم، عملکرد ضعیف‌تری داشته و بخش زیادی از پیشرفت و توسعه این ارز دیجیتال به بهبود این روند باز خواهد گشت. با تمام این تفاسیر، اگر کاربرد و پروژه‌های مستعد پیاده‌سازی شده در بستر ترون مانند، پروژه جاست را به میان آوریم، این شبکه در طول سال‌های اخیر، پیشرفت مناسبی داشته و در صورت تسلط و رشد محبوبیت این پروژه‌ها در بستر دیفای، آینده‌ای درخشان‌تر برای این پروژه و ارز دیجیتال بومی آن انتظار خواهد رفت.

  در نتیجه، در جواب به سؤال آنکه آیا ارز دیجیتال ترون برای سرمایه‌گذاری مناسب است یا خیر، باید بگوییم که باتوجه‌به پیشرفت‌های صورت‌گرفته در این پروژه، احتمال رشد بیشتر این پروژه وجود دارد، اما، بخش مهم پیش روی برای تخمین این سرمایه‌گذاری موفق، عملکرد بهتر و بسیار بهتر این پروژه در طول سال‌های پیش‌رو خواهد بود.

  سؤالات متداول

  • آیا ارز ترون سقوط می‌کند؟

  در بازار ارز دیجیتال به دلیل ذات نوسانی و طبیعت ریسکی آن، احتمال سقوط یا ریزش شدید قیمت هر ارز دیجیتال مانند ترون خواهد بود. با این حال، برای جلوگیری از هرگونه ضرر و سرمایه‌گذاری اشتباه، دقت به ابعاد فاندامنتالی، خبرها و رویدادهای مرتبط با هر ارز دیجیتال توصیه می‌شود.

  • آیا ارز ترون Tron روند قیمت خود را تغییر می‌دهد؟

  ارز دیجیتال ترون در طول هفته‌های اخیر عملکرد قیمت صعودی را ثبت کرده است و باتوجه‌به نزدیکی به سطوح قیمت مقاومتی مهم، احتمال تغییر روند قیمت و اصلاحات کوتاه‌مدتی خواهد بود. با این حال، برای سرمایه‌گذاری بلندمدت، هدف و برنامه دقیق برای خریدوفروش پله‌ای، نگرانی را برای نوسانات جزئی قیمت ایجاد نخواهد کرد.

  • چه زمانی ارز ترون را باید خریداری کرد؟

  اگر قصد کسب سودهای کوتاه‌مدت یا ترید در بازه بسیار کوتاهی را دارید، بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال ترون در مواقعی است که اخبار و یا رویدادی مثبت برای این ارز دیجیتال منتشر یا به وقوع پیوسته است. بااین‌وجود، آنچه که در مقیاس بلند‌مدتی برای خریداری هر ارز دیجیتال اهمیت دارد، پله‌های خرید مناسب و سرمایه‌گذاری هدفمند است.

  • آیا ارز دیجیتال ترون می‌تواند به یک دلار برسد؟

  ارز دیجیتال ترون، طبق پیش‌بینی‌های متعدد در سایت‌های تحلیل گوناگونی، می‌تواند به یک دلار برسد و تا به امروز، درصدی از کارشناسان ارز دیجیتال به دلیل تأثیرگذاری این پروژه در حوزه دیفای، معتقدند که احتمال بالایی برای رشد این پروژه در طول زمان وجود خواهد داشت.

  • آیا پروژه ترون در دیفای فعالیت می‌کند؟

  بله پروژه ترون از تأثیرگذارترین بلاک چین‌ها در حوزه دیفای بوده و پس از رقیب سرسخت خود اتریوم، بیشتری ارزش کل قفل شده را به خود اختصاص داده است. ارزش کل قفل شده بلاکچین ترون تا زمان‌نگارش این متن 9/7 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.

  • آیا ارز دیجیتال ترون قابلیت استیکینگ دارد؟

  ارز دیجیتال ترون، با دارابودن مکانیزم اجماع اثبات سهام تجمعی (DPOS)، دارای قابلیت استیکینگ بوده و کاربران یا هولدرهای ارز دیجیتال ترون، می‌توانند به‌راحتی با استیک TRX پاداش دریافت کرده و حتی حق رأی در تصمیمات شبکه داشته باشند.

  • آیا ارز دیجیتال ترون متمرکز است؟

  ارز دیجیتال ترون، به عقیده بسیاری از کاربران ارز دیجیتال به دلیل پشتوانه متمرکز خود و فعالیت جاستین سان در صرافی و نهادهای متمرکز، نوعی پروژه متمرکز شناخته می‌شود و بخش مهمی از این انتقادات به دلیل قدرت بیشتر دارندگان بزرگ در رأی‌دهی پروژه و توزیع بسیاری از توکن‌ها به نهادها و افراد مرتبط با سازمان‌های متمرکز بازمی‌گردد.

   

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال؛ رشد 30 درصدی اتریوم

  اتریوم در هفته گذشته حدود ۳۰ درصد رشد داشته است. تحلیل اختصا ...

  همه‌چیز درباره بازی Wcoin و آموزش نحوه استخراج W-Coin

  همه‌چیز از نات کوین شروع شد! بازی تلگرامی که سبک Tap to Earn ...

  چین لینک بعد از جا گذاشتن ترون، در تلاش برای ورود به جمع 10 کوین برتر است

  چین لینک (LINK) با جهش 9 درصدی و رسیدن به قیمت 18.45 دلار، پ ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر