تحلیلگری که نسبت به ایردراپ تست‌نت‌ها خوش‌بین است؛ معرفی بهترین موارد

توسط مبین حسینی
|
23 بهمن 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تحلیلگری که نسبت به ایردراپ تست‌نت‌ها خوش‌بین است؛ معرفی بهترین موارد

مایلز دویچر، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به 447,000 فالوور خود گفت که ایردراپ شبکه‌های آزمایشی (تست نت) ساده‌ترین روش برای انباشت ثروت در بازار کریپتو است. او افزود که «امسال خیلی چیزهای بیشتری در راه است.»

دویچر در صحبت‌های خود در ایکس (توییتر) اذعان داشت که اگرچه پولی که توسط شبکه‌های تست نت پرداخت می‌شود ممکن است به اندازه ایردراپ شبکه‌های اصلی نباشد، اما فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران تازه‌وارد برای تقویت مهارت‌های خود، بدون در نظر گرفتن ریسک زیاد است.

ایردراپ تست‌نت‌ها ساده‌ترین راه برای تبدیل 0 دلار به هزاران دلار است. این نزدیک‌ترین چیزی است که می‌توانید به «پول رایگان» در کریپتو داشته باشید.

اساساً، ایردراپ شبکه‌های تست نت با پاداش دادن به کاربرانی که فعالانه در آزمایش آن شبکه شرکت می‌کنند، عمل می‌کنند.

دویچر ایردراپ مختلف تست‌نت‌های آینده را که خوش‌بینانه پیش‌بینی می‌کند، تشریح کرد. انتخاب برتر او Berachain است، یک بلاک چین لایه یک سازگار با EVM که بر روی Cosmos-SDK ساخته شده است.

این یکی از بزرگ‌ترین فرصت‌های ایردراپ تست نت در حال حاضر است، و درگیر شدن با آن نسبتاً ساده است.

او همچنین پروتکل Metis، Shardeum، Particle و Data Ownership Protocol را به عنوان دیگر فرصت‌های دیگر تست نت که ارزش کاوش دارند، معرفی کرد.

Metis، Shardeum، Particle و Data Ownership Protocol

سرمایه‌گذاران انگیزه‌های مختلفی برای شرکت در ایردراپ دارند. برای برخی، ایردراپ فقط یک اشتیاق برای آزمایش بلاک چین‌های جدید است.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر