توکن‌های تتر (₮USD و ₮XAU) در بلاک چین تون (TON) راه‌اندازی می‌شوند

تاریخ: 31 فروردین 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
توکن‌های تتر (₮USD و ₮XAU) در بلاک چین تون (TON) راه‌اندازی می‌شوند

19 آوریل 2024، در کنفرانس TOKEN2049 که در دبی برگزار شد، کمپانی Tether Operations Limited، بزرگترین شرکت در صنعت دارایی دیجیتال، امروز اعلام کرد که توکن تتر متصل به دلار آمریکا (₮USD) و Tether Gold (XAU₮)، توکن خود را در بلاک چین The Open Network یا همان TON راه‌اندازی کرده است. این توسعه نشان‌دهنده گسترش قابل توجه Tether است که تعداد بلاک چین‌هایی که از تتر پشتیبانی می‌کنند را به 15 بلاک چین می‌رساند. بلاک چین TON با تلگرام همکاری می‌کند، به این معنی که ₮USD و ₮XAU در TON این پتانسیل را دارند که تجربه‌ای ساده و بدون حاشیه برای پرداخت‌های همتا به همتا (P2P) را برای کاربران تلگرام فراهم کنند. کاربران تلگرام بیش از 900 میلیون کاربر تخمین زده شده است.

TON یک جایگزین غیرمتمرکز برای اینترنت معمولی است که با فناوری بلاک چین کار می‌کند. TON نه تنها خدمات ضروری مانند ذخیره‌سازی غیرمتمرکز و پرداخت را برای پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) ارائه می‌دهد، بلکه با سرویس پیام‌رسان محبوب تلگرام نیز ادغام شده است. این ادغام دسترسی راحت به خدمات غیرمتمرکز را برای کاربران تلگرام فراهم می‌کند و تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد. بلاک چین TON، ارز دیجیتال Toncoin را توکن بومی خود معرفی کرده است.. تون کوین دسترسی بدون مرز به برنامه‌های غیرمتمرکز را که زمینه‌های مختلفی مانند پرداخت، ذخیره‌سازی، بازی و غیره را در بر می‌گیرد، تسهیل می‌کند.

معرفی ₮USD و ₮XAU در TON، انتقال یکپارچه رمزارز بین کاربران در اکوسیستم TON و دیگر شبکه‌های بلاک چین را تسهیل می‌کند و فرآیندی سریع، ایمن و مقرون به صرفه را امکان‌پذیر می‌سازد. این یکپارچه‌سازی برای افزایش فعالیت و نقدینگی در TON، ساده کردن دسترسی به سرمایه برای توسعه‌دهندگان و کاربران در موارد مختلف استفاده می‌شود نشان‌دهنده یک سیستم مالی بدون مرز است.

در عین حال مزایایی را برای کاربران فراهم می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد تتر را با کیف پول TON خود – مانند Tonkeeper، Tonhub و mytonwallet – نگه دارند و جابجا کنند. گنجاندن USDT، گسترده‌ترین و پر استفاده‌ترین استیبل کوین در صنعت کریپتو، پشتیبانی قابل توجهی را برای TON در توسعه مداوم زیرساخت مالی و پرداخت قوی ارائه می‌کند.

معامله تون کوین

پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر، درباره راه‌اندازی آن ابراز اشتیاق کرد و اظهار داشت:

ما هیجان‌زده‌ایم که ₮USD و ₮XAU را به تون بیاوریم زیرا از دیدگاه آن‌ها در مورد سیستم مالی بدون مرز و آزاد حمایت می‌کنیم. راه اندازی ₮USD و ₮XAU در TON تجربه مالی مناسبی را به کاربران ارائه می‌دهد که می‌تواند با آنچه در سیستم مالی سنتی وجود دارد مطابقت داشته باشد. این امر به ماموریت ما برای تقویت زیرساخت های مالی گسترده در فضای بلاک چین کمک می‌کند.

پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر در کنفرانس Token2049

پائولو آردوینو، مدیرعامل تتر در کنفرانس Token2049

این اعلامیه جایگاه ₮USD را به عنوان پرطرفدارترین استیبل کوین که پیشگام این مفهوم در فضای توکن دیجیتال است، تثبیت می‌کند. استیبل کوین تتر اکنون در 15 شبکه فعال است، از جمله Algorand، Avalanche، Celo، Ethereum، EOS، Liquid Network، Near، Polygon، Solana، Protocol Standard Ledger Bitcoin Cash، Statemint، Tezos و Tron.

تتر را در بیت پین به سبکی نو معامله کنید!

خرید تتر
مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر