تحلیل تکنیکال رندر توکن (RNDR)؛ آینده قیمت چه خواهد بود؟ – ۱۹ اردیبهشت (۸ می)

تاریخ: 19 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه

ارز دیجیتال رندر توکن (RNDR) یکی از رمزارزهای محبوب بازار است که نسبت به باقی ارزها رشد بیشتری در هفته گذشته انجام داد. با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، نتیجه می‌گیریم که رمزارز رندر در هفته اخیر موفق شد بیش از ۴۳ درصد رشد و صعود قیمت داشته باشد. رمزارز رندر اکنون در رتبه ۲۵ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی رمزارز رندر توکن (RNDR) پرداخته و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای رندر و سولانا انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

رندر (RNDR)؛ از تحلیل گذشته تا به الان

باتوجه‌به تصویر و همان‌طور که قابل مشاهده است، قیمت بعد از رسیدن به محدوده مقاومتی که در تحلیل تکنیکال رندر توکن در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۲ مشخص شده بود، روند ریزش و اصلاح را آغاز کرد و پس از رسیدن به محدوده حمایتی مشخص شده با افزایش تقاضا روبرو شد. رندر توکن توانست با تامین نقدینگی مورد نیاز خود در ناحیه حمایتی مشخص شده، حرکت صعودی‌اش را آغاز کند و در مجموع بیش از ۲۹۳ درصد رشد و افزایش قیمت را تجربه کند.

خرید رندر توکن

حرکت بعدی رندر چیست؟

با نگاهی به نمودار رندر در تایم فریم ۱۲ساعته، می‌بینیم که قیمت به اولین سطح مهم مقاومتی رسیده است و اکنون در روند اصلاحی کوتاه‌مدت قرار دارد. انتظار می‌رود رندر پس از تامین نقدینگی و اصلاح به سمت ناحیه ۹ دلاری، درصورتی‌که توانایی حفظ این محدوده را داشته باشد، بتواند دوباره با افزایش تقاضا همراه باشد و به سمت شکست و عبور از محدوده اول مقاومتی‌اش حرکت کند و در ادامه گام صعودی‌اش، به سمت محدوده دوم مقاومتی حرکت خود را ادامه دهد.

در حال حاضر می‌توانیم چند محدوده مهم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. نواحی مهم مقاومتی برای رندر عبارت‌اند از:

 • محدوده عرضه و مقاومت در قیمت 10.233 الی 10.687 دلار
 • محدوده مقاومت و هدف در قیمت 12.027 الی 12.574 دلار

همچنین نواحی مهم حمایت و تقاضا در تایم روزانه برای این رمزارز عبارت‌اند از:

 • سطح استاتیک حمایت و محدوده مهم تقاضا واقع در 9 دلار
 • ناحیه حمایت و تقاضا در 7.018 الی 7.392 دلار

مقایسه رمزارزهای رندر (RNDR) و سولانا (SOL)

در بخش زیر حجم معاملات رمزارزهای RNDR و SOL قابل‌مشاهده است.

در تصویر زیر می‌توانیم روند حرکت این دو رمزارز را مشاهده کنیم.

توجه: این فقط یک مقایسه کلی است و قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتالی، باید تحقیقات خود را انجام دهید.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  جمع‌بندی

  در مجموع، ارز دیجیتال RNDR توکنی با پتانسیل بالا است که می‌تواند از رشد بازار رندرینگ GPU و توسعه شبکه Render بهره‌مند شود. بااین‌حال، سرمایه‌گذاران باید قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، تحقیقات کافی را انجام دهند.

  برای اطلاعات بیشتر درباره رندر، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله ارز دیجیتال رندر چیست؟ را مطالعه فرمایید.

   پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر