تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مولتی ورس (EGLD) – 3 دی (24 دسامبر)

تاریخ: 3 دی 1402
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مون ریور (MOVR) – 3 دی (24 دسامبر)

 ارز دیجیتال الروند با نام جدید مولتی ورس (EGLD) یک پلتفرم بلاک چین مقیاس‌پذیر و کارآمد است که بر روی الگوریتم اثبات سهام (PoS) اجرا می‌شود. این پلتفرم به دلیل سرعت، امنیت و قابلیت توسعه‌پذیری خود موردتوجه قرار گرفته است.

با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ خواهیم دید، الروند در روز گذشته ۱۱ درصد رشد قیمتی را تجربه کرد. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۳۱۶ درصدی ثبت کرده که نشان‌دهنده توجه تریدرها و احتمال ادامه رشد قیمتی برای این رمزارز است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مولتی ورس (EGLD)

در این تحلیل قصد داریم از لحاظ تکنیکالی ارز دیجیتال مولتی ورس (الروند) را بررسی کنیم و ببینیم در چه موقعیتی قرار گرفته. همچنین نواحی حمایتی و مقاومتی مهم آن را مشخص خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مولتی ورس (EGLD)

ارز EGLD در تایم فریم هفتگی خود، خط روند مقاومتی‌اش را شکسته و اکنون در روند صعودی قرار گرفته است. با بررسی نمودار متوجه شدیم، ناحیه حمایتی در قیمت ۳۳.۹۵ الی ۲۸.۵۲ دلار، ناحیه‌ای مناسب خرید EGLD و ورود به این رمزارز، در تایم فریم هفتگی است. این ناحیه QML تایم هفتگی است و همچنین FVG در تایم هفتگی و ماهانه است.
انتظار می‌رود، اگر قیمت در تایم فریم هفتگی به این سطح برسد، می‌توان در تایم فریم‌های پایین‌تر با مشاهده الگوهای صعودی، اقدام به معامله خرید کرد.
نکته‌ای که باید به آن توجه داشت، این است که ناحیه عرضه در تایم فریم هفتگی در محدوده قیمتی ۲۴۴.۳۶ الی ۱۶۳.۶۸ دلار قرار گرفته و QML قیمت در تایم فریم هفتگی است. همچنین ناحیه گفته شده، فلگ لیمیت حاصل از شکست SR است که انتظار می‌رود قیمت بتواند در این لگ صعودی خودش را به این بیس برساند. در صورت رسیدن قیمت به این محدوده و مشاهده الگوهای نزولی و اطمینان از روند ریزشی، می‌توان معامله فروش انجام داد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مولتی ورس (EGLD)

با بررسی نمودار ارز EGLD در تایم فریم ۴ ساعته، بیس تقاضای شکل‌گرفته را مشخص کردیم. این بیس تقاضا در ناحیه قیمتی ۶۴.۷۳ الی ۵۹.۳۰ دلار قرار گرفته است. در صورت اصلاح قیمت به این بیس، پس از تشکیل الگوهای صعودی در تایم فریم‌های کوتاه‌تر، موقعیت برای خریداران مناسب است. اهدافی که می‌توانیم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم عبارت‌اند از:

  • بیس اول در ناحیه قیمتی 133.71 الی 128.98 دلار
  • بیس دوم در ناحیه قیمتی 196.31 الی 187.36 دلار

خرید مولتی ورس | EGLD

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مولتی ورس (EGLD)

 ارز دیجیتال الروند (EGLD) یک ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین است که در سال 2017 توسط تیمی از مهندسان و متخصصان در رومانی راه‌اندازی شد. همان‌طور که در ابتدا گفتیم، این ارز از الگوریتم اثبات سهام (PoS) برای تأیید تراکنش‌ها استفاده می‌کند و دارای ویژگی‌هایی مانند مقیاس‌پذیری بالا، امنیت قوی و کارایی بالا است.

 ارز دیجیتال EGLD، دارای ویژگی‌هایی مانند مقیاس‌پذیری بالا، امنیت قوی و کارایی زیاد است که آن را برای استفاده در کاربردهای مختلف مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی‌های بلاک چینی و اینترنت اشیا (IoT) مناسب می‌کند. بااین‌حال، آینده EGLD به عوامل مختلفی بستگی دارد، در مجموع، ارز EGLD یک ارز دیجیتال کاربردی با پتانسیل رشد قیمتی بالا است.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

پرهام نوربخش

پرهام نوربخش

من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

تحلیل بیت کوین (BTC)؛ تلاش برای صعود – ۳ مرداد (۲۴ جولای)

بیت کوین پس از افزایش تقاضایی که در هفته‌های اخیر داشت، توان ...

تحلیل پپه (PEPE)؛ افزایش قدرت خریداران – ۳ مرداد (۲۴ جولای)

پپه، یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است که تو ...

تحلیل نیر پروتکل (NEAR)؛ هدف بعدی کجاست؟ – ۲ مرداد (۲۳ جولای)

نیر پروتکل در هفته اخیر درگیر روند نزولی و اصلاحی بود و قیمت ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر