تحلیل تکنیکال کرو دائو (CRV)؛ هدف‌های بلندمدت قیمت – ۲ خرداد (۲۲ می)

تاریخ: 2 خرداد 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال کرو دائو (CRV)؛ هدف‌های بلندمدت قیمت – ۲ خرداد (۲۲ می)

کرو دائو با نماد معاملاتی CRV، از ارزهای دیجیتال پرکاربردی است که محبوبیت زیادی بین تریدرهای بازار دارد. با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم رمزارز کرو دائو در هفته گذشته روند افزایشی خوبی داشت و صعود حدودا ۲۰ درصدی قیمت را برای خود ثبت کرد.

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمت رمزارز کرو دائو (CRV) پرداخته و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای کرو دائو و تزوس انجام خواهیم داد.

کرو دائو (CRV)؛ از تحلیل قبل تا به الان

با مشاهده و باتوجه‌به تحلیل کرو دائو (CRV) در تاریخ ۲۱ فروردین، می‌توانیم ببینیم که قیمت با فشار فروش شدید مواجه شد و حمایت مشخص شده را از دست داد و به محدوده بعدی تقاضای خود، یعنی ناحیه کف الگوی فشردگی مشخص شده در تصویر رسید. رمزارز کرو دائو توانست در این محدوده با افزایش تقاضا همراه باشد و پس از تامین نقدینگی، توانست حرکات مثبت قابل‌قبولی داشته باشد و حدود ۲۰ درصد صعود قیمت را از محدوده کف فشردگی تجربه کند.

خرید کرو دائو

اهداف بلندمدت قیمت برای کرو دائو (CRV)

با مشاهده نمودار کرو دائو (CRV) در تایم فریم ۳روزه، می‌بینیم که CRV همان‌طور که در تحلیل قبل نیز گفته شد، همواره درگیر الگوی فشردگی خود است. در حال حاضر قیمت توانسته به محدوده کف این الگو واکنش مثبت نشان دهد و با حمایت خریداران و در نتیجه افزایش تقاضا روبرو شود که نکته قابل‌توجهی است. اکنون می‌توانیم انتظار داشته باشیم، درصورتی‌که قیمت توانایی حفظ محدوده حمایتی مشخص شده در نمودار را داشته باشد، ارز CRV حرکت افزایشی‌اش را به سمت نواحی مقاومتی و قیمت‌های بالاتر ادامه دهد.

دو محدوده‌ای که می‌توان به‌عنوان نواحی مهم هدف و عرضه برای CRV در نظر گرفت، عبارت‌اند از:

 • ناحیه مقاومت و عرضه مهم در 0.6415 الی 0.7197 دلار
 • ناحیه دوم مقاومت و عرضه در 1.1757 الی 1.3240 دلار

همچنین محدوده‌ مهمی که می‌تواند به‌عنوان ناحیه حمایت برای CRV در نظر داشت، محدوده 0.3304 الی 0.3304 دلار است.

مقایسه رمزارزهای کرو دائو (CRV) و تزوس (XTZ)

در تصویر زیر به مقایسه داده‌های بنیادی و تغییرات قیمت رمزارزهای CRV و XTZ در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

در بخش زیر می‌توان حجم بازار این دو رمزارز را مقایسه کرد و اطلاعاتی مربوط به زمان عرضه، عمر و سایر مشخصات این دو رمزارز را مشاهده کرد.

در تصویر زیر در مقیاس کلی، فشار خرید و فروش در اردربوک این دو رمزارز قابل مقایسه است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  سخن پایانی

  آینده ارز دیجیتال CRV به عوامل مختلفی، از جمله رشد بازار امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، محبوبیت استیبل کوین‌ها و در نهایت، توسعه پروتکل Curve Finance بستگی دارد. در مجموع، می‌توان گفت که ارز دیجیتال CRV پتانسیل خوبی برای رشد دارد. این توکن نقش مهمی در پروتکل Curve Finance ایفا می‌کند و با رشد بازار DeFi، محبوبیت آن نیز افزایش می‌یابد.

  برای اطلاعات بیشتر درباره کرو دائو، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله ارز دیجیتال کرو دائو توکن (CRV)؛ بررسی پلتفرم مالی غیرمتمرکز فایننس را مطالعه فرمایید.

   پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل بیت کوین (BTC)؛ هدف اصلاح قیمت کجاست؟ – ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن)

  بیت کوین در هفته‌های گذشته درگیر روند ریزشی و اصلاح قیمت بود ...

  تحلیل پپه (PEPE)؛ رسیدن قیمت به نواحی حمایتی – 23 خرداد (۱۲ ژوئن)

  پپه که یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است، تو ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر