رشد شبکه لایه دو شیبا: تعداد کیف پول‌های شیباریوم به 1 میلیون رسید

توسط مبین حسینی
|
13 شهریور 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
رشد شبکه لایه دو شیبا: تعداد کیف پول‌های شیباریوم به 1 میلیون رسید

تعداد کل کیف پول‌های شبکه بلاک چین لایه ۲ شیبا، شیباریوم (Shibarium)، که به تازگی راه‌اندازی شده، از زمان راه‌اندازی مجدد، از مرز ۱ میلیون عبور کرده است. این نقطه عطف به این معنی است که حداقل 900,000 کیف پول از زمان راه‌اندازی مجدد شیباریوم در 28 آگوست و تنها دو هفته پس از شروع به کار این شبکه اضافه شده است – روندی که با برخی مشکلات فنی همراه بوده است.

بر اساس داده‌های اکسپلورر بلاک چین شیباریوم، تا 3 سپتامبر، نزدیک به 100,000 تراکنش انجام شده که اوج این فعالیت‌ها با پردازش 132,000 تراکنش در 25 آگوست مشاهده شده است.

در حالی که فعالیت شبکه افزایش یافته، ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه شیباریوم هنوز در پاسخ به آن رشدی پیدا نکرده است. در زمان انتشار، TVL شیباریوم تنها 1.06 میلیون دلار است که نشان می‌دهد کاربران مقادیر بسیار کمی از سرمایه را در شبکه مستقر کرده‌اند.

توسعه‌دهندگان شیباریوم در وبلاگ خود خاطرنشان کردند که در حال حاضر با تعدادی پل شخص ثالث همکاری می‌کنند تا به سرمایه‌گذاران کمک کنند تا توکن‌های خود را به این بلاک چین جدید انتقال دهند.

از 1 سپتامبر، کاربران شیباریوم می‌توانند از توکن SHIB، Bone (BONE)، Leash (LEASH) و بسیاری از توکن‌های دیگر موجود در شبکه شیباریوم برای قرض دادن، قرض گرفتن و استیک کردن استفاده کنند.

در حالی که بسیاری از هولدرهای شیبا امیدوار بودند که قیمت توکن‌های مختلف این اکوسیستم پس از راه‌اندازی شیباریوم افزایش یابد، این چنین نشد.

طبق داده‌های CoinGecko، اگرچه پیش از راه‌اندازی شیباریوم، توکن SHIB شاهد رشد متوسطی بود، اما قیمت آن از زمان عرضه ناموفق در 16 آگوست تا کنون بیش از 20 درصد کاهش یافته است.

قیمت دیگر توکن‌های اکوسیستم نیز عملکرد خوبی نداشته است. قیمت توکن BONE طی 14 روز گذشته 15 درصد کاهش یافته در حالی که LEASH در همان بازه زمانی 14.2 درصد افت را ثبت کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر