رشد 10 درصدی شیبا در 7 روز: آیا SHIB می‌تواند به 0.00003 دلار افزایش یابد؟

تاریخ: 31 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
رشد 10 درصدی شیبا

شیبا اینو هفته گذشته را با کندلی سبز پشت سر گذاشت. این روند صعودی در ابتدای هفته با قدرت ادامه داشت؛ اما در اواخر هفته از شدت آن کاسته شد و رمزارز SHIB مسیری نزولی را در پیش گرفت. اما علاقمندان به این میم کوین همچنان امیدوار هستند که به زودی رالی گاوی آغاز شود.

در ادامه به داده‌های شبکه و نمودار قیمت شیبا نگاهی خواهیم داشت.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که قیمت شیبا در هفت روز گذشته نزدیک به 10 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مطلب، SHIB با ارزش بازار بیش از 14.2 میلیارد دلاری با قیمت 0.00002418 دلار معامله می‌شود.

نکته جالب اینجاست که علی‌رغم افزایش قیمت هفتگی، احساسات وزنی پیرامون شیبا با رفتن به منطقه منفی، نزولی شد.

حجم اجتماعی آن نیز کاهش یافته است که نشان‌دهنده کاهش محبوبیت آن است. علاوه بر این، شیباریوم، پروژه لایه 2 شیبا، نیز شاهد افت 97 درصدی در تراکنش‌ها بوده است.

شیباریوم، پروژه لایه 2 شیبا

با این حال، روند نزولی قیمت ممکن است دوام نیاورد، زیرا یک الگوی صعودی در نمودار قیمت ظاهر شده است. این میم کوین در ابتدای ماه مارس وارد الگوی پرچم صعودی شد و از آن زمان در داخل آن تثبیت شده است.

در زمان انتشار این مطلب، SHIB در حال تست مقاومت خود است و شکست الگوی پرچم می‌تواند منجر به رالی گاوی در روزهای آینده شود.

قیمت SHIB

آیا شکست روبه‌بالا اجتناب‌ناپذیر است؟

داده‌های آن‌چین به دست آمده از پلتفرم Santiment نشان می‌دهد که فشار فروش اندکی افزایش یافته است. دلیل این دیدگاه این است که عرضه SHIB در صرافی‌ها افزایش یافته است.

یکی دیگر از معیارهای نزولی نسبت MVRV بود که در چند روز گذشته کاهش یافت. با این حال، به نظر می‌رسد که نهنگ‌ها در حال انباشت بوده‌اند، زیرا عرضه شیبا توسط آدرس‌های برتر اندکی افزایش یافته است.

افزایش عرضه شیبا

تعدادی از شاخص‌های تکنیکال شیبا سیگنال‌های صعودی صادر کردند و از احتمال شکست موفقیت‌آمیز الگوی پرچم حمایت کردند. به عنوان مثال، شاخص جریان پول (MFI) صعودی قابل توجه داشت.

همچنین اندیکاتور CMF نیز با حرکت به سمت بالا، روندی صعودی در پیش گرفت. اما شاخص قدرت نسبی (RSI) از دست بالاتر خرس‌ها خبر می‌دهد.

اندیکاتورهای مورد استفاده در تحلیل تکنیکال شیبا

از سوی دیگر، داده‌های Hyblock Capital نشان می‌دهند اگر روندی صعودی در قیمت مشاهده شود، شیبا می‌تواند تا 0.000026 دلار صعود کند.

در این سطح، با افزایش لیکویید شدن پوزیشن‌ها، ممکن است این میم کوین شاهد یک اصلاح جزئی قیمت باشد. شکست در بالای این سطح می‌تواند به SHIB اجازه دهد تا در هفته‌های آینده 0.00003 دلار را لمس کند.

شیبا را در بیت پین به سبکی نو معامله کنید!

خرید شیبا
عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر کمبات امروز 24 خرداد + آموزش وارد کردن

اگر شما هم طرفدار و بازیکن بازی همستر کامبت هستید، احتمالا ب ...

کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر