تحلیل قیمت پولکادات در تایم فرم های طلایی

توسط آکادمی بیت‌پین
|
4 مرداد 1400
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تحلیل پولکادات | پیش بینی قیمت پولکادات | تحلیل آینده پولکادات

ارز دیجیتال پولکادات به عنوان یکی از مهم ترین آلت کوین همواره مورد توجه است. از این رو همواره باید تحلیل پولکادات که شامل تحلیل تکنیکال پولکادات است مورد توجه قرار گیرد. در آکادمی بیت پین به تحلیل پولکادات در بازه زمانی هفتگی (۴مرداد) می‌پردازیم. برای آگهی از پیش‌بینی وضعیت این ارز دیجیتال در هفته‌ی پیش‌رو، پیشنهاد می‌کنیم این تحلیل را با دقت مطالعه کنید.

تحلیل قیمت پولکادات در تایم فریم ۴ ساعته

قیمت رمزارز پولکادات در بازه زمانی ۴ ساعته با برگشت از کف حمایتی ۱۰ دلار توانست قیمت را به سطح ۱۵ دلاری سوق دهد و هم اکنون روی قیمت ۱۴ دلار معامله می‌شود. مقاومت ۱۵ دلار، سطحی است که اگر این رمزارز موفق به شکست آن شود توانایی رسیدن به قیمت‌های بالاتر را دارد.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  تحلیل قیمت پولکادات در تایم فریم ۱۲ ساعته

  تحلیل قیمت پولکادات در تایم فریم 12 ساعته

  در نمودار زمانی ۱۲ ساعته نیز سایر اهداف این رمزارز در نمودار قابل مشاهده هست. همچنین یک الگوی سر و شانه‌ی معکوس در نمودار دیده می‌شود که به سمت بالا شکسته شده است و بر همین اساس قیمت توانایی رسیدن یه اهداف بالاتر را دارا می‌باشد.

  تحلیل تکنیکال قیمت پولکادات در تایم فریم روزانه

  در تایم فریم روزانه قیمت پولکادات در یک کنج نزولی قرار داشت که با شکاندن این الگو بعد از پولبک زدن به این ناحیه، در حال حرکت به سمت بالا است. بعد ازشکاندن این محدوده، حجم معاملات نیز رشد خوبی داشته است که نشانه قدرت روند صعودی است. رشد این ارز می‌تواند در محدوده‌های ۱۸ دلار در هدف اول و در تارگت دوم بعد از شکاندن مقاومت داینامیک خود، در زیر FLAT ابر کومو یعنی محدوده‌های ۲۵ دلار است.

  تحلیل تکنیکال قیمت پولکادات در تایم فریم هفتگی

  قیمت ارز پوکادات در تایم فریم هفتگی درگیر با مقاومت ۱۵ دلار خود است. حجم معاملات در کندل اخیر رشد خوبی داشته است، همگرایی اندیکاتور  RSI نیز در راستای روند می‌تواند سیگنال قدرت روند را به ما بدهد. در صورت شکست مقاومت ۱۵ دلار، ارز دات می‌تواند پس از گذز از محدودهای خود در تایم فریم روزانه، به هدف ۲۸ دلار و بعد از آن به سقف قبلی خود یعنی محدوده ۵۰ دلار نیز بازگردد.

   

   

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر