آموزش بازی پین‌فینیتی؛ جایزه یک بیت کوینی برای یک نفر

تاریخ: 11 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  6 دقیقه
آموزش بازی پین فینیتی

«اینجا یه بیت، پین شده!» شعار بیت پین برای بازی و مسابقه پر از جایزه‌ای است که به‌تازگی راه‌اندازی کرده است. بیت پین با راه‌اندازی بازی پین‌فینیتی، تصمیم گرفته تا دریافت رایگان یک بیت کوین (با قرعه‌کشی) و سه اتریوم را برای سه کاربر برتر خود امکان‌پذیر کند. سه نفری که در این بازی شرکت کرده و تمامی مراحل را پشت سر بگذارند و امتیاز بیشتری دریافت کنند، برنده جایزه یک اتریوم می‌شوند. کسانی هم که خواهان دریافت بیت کوین رایگان هستند، فقط با ثبت‌نام در بیت پین و انجام مراحل کاملاً آسان می‌توانند در قرعه‌کشی شرکت کنند. خیلی ساده و هیجان‌انگیز است، نه؟ اما بازی پین‌فینیتی به چه شکل است و مراحل آن شامل چه مواردی می‌شود؟

بیایید در ادامه صفر تا صد آموزش بازی پین‌فینیتی را به شما ارائه دهیم تا از دور مسابقه و دریافت رایگان بیت کوین و اتریوم جا نمانید.

آموزش بازی پین‌فینیتی بیت پین

همین اول کار بگوییم که منظور از «پین» در این بازی همان امتیاز است. هرچه پین‌های شما بیشتر باشد، شانس دریافت بیت کوین و اتریوم بیشتری دارید. حالا به آموزش بازی بپردازیم.

بازی پین‌فینیتی شامل 7 مرحله اصلی بسیار ساده است و به راحتی می‌توانید همه مراحل را در چند دقیقه انجام دهید.

فقط به یاد داشته باشید که بعد از انجام هر مرحله دکمه «دریافت n پین» همان مرحله را بزنید تا پین‌هایش را دریافت کنید. در غیراین‌صورت، پین دریافت نکرده و امتیازتان به درستی نمایش داده نخواهد شد.

برای شروع بازی پین‌فینیتی ابتدا لازم است که به وب‌سایت رسمی صرافی بیت پین مراجعه کنید. به محض وارد شدن گزینه پین‌فینیتی را در منوی بالای صفحه خواهید دید.

صفحه پین فینیتی در بیت پین

روی «پین‌فینیتی» کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی شوید. اگر با گوشی می‌خواهید وارد این صفحه شوید، به‌محض این‌که وارد وب‌سایت بیت پین شوید، بنر این بازی در پایین صفحه به نمایش درمی‌آید. همچنین می‌توانید کمی اسکرول کرده و اولین باکس را از بین 4 باکسی که زیر تصویر موبایل وجود دارند، انتخاب کنید.

صفحه بازی پینفینیتی در موبایل

بازی از همین حالا شروع شد.

 1. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، اولین کاری که برای انجام بازی باید انجام دهید، ثبت‌نام در بیت پین است. تنها با وارد کردن شماره همراه خود می‌توانید اولین پین بازی را دریافت کنید. نکته جالب این مرحله این است که تنها با همین یک کار در قرعه‌کشی دریافت بیت کوین رایگان شرکت داده خواهید شد؛ اما هرچه پین بیشتری کسب کنید، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید.
  شروع بازی با ثبت نام در بیت پین
 2. مرحله بعدی تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت است. پس از وارد کردن شماره خود، دکمه ثبت‌نام را بزنید و سپس رمزعبوری برای خود تعیین کنید. حال به بخش احراز هویت می‌رسید؛ شماره موبایل، اطلاعات فردی و اطلاعات بانکی خود را وارد کنید تا به همین سادگی احراز هویت شوید.
  با احراز هویت موفق می‌شوید که 10 پین دیگر کسب کنید. برای کسب آن، به بخش مراحل بازی برگردید و دکمه «دریافت 10 پین» را بزنید.
  تکمیل ثبت‌نام و احراز هویت
 3. حالا باید وارد اپلیکیشن بیت پین شوید تا 30 پین دیگر دریافت کنید. روی دکمه «ورود به اپلیکیشن» بزنید تا وارد برنامه شوید.
  ورود به اپلیکیشن بیت پین
  در صورتی که برنامه بیت پین را روی گوشی خود نصب ندارید، یا از مرورگر خارج شوید و برنامه را نصب کرده و برگردید یا پس از زدن دکمه ورود، یکی از برنامه‌های گوگل پلی یا بازار را انتخاب و برنامه را نصب کنید. پس از نصب با وارد کردن شماره موبایل و رمزعبور وارد حساب کاربری خود شوید.
 4. به مراحل بازی برگردید و وارد مرحله بعدی شوید؛ یعنی مرحله‌ای که در آن لازم است که 1 میلیون تومان به کیف پول خود در بیت پین واریز کنید.
  واریز 1 میلیون تومان
  با زدن دکمه «واریز پول» وارد صفحه بعدی شوید و دکمه واریز را بزنید. سپس گزینه تومان را انتخاب کنید. اکنون باید حداقل مبلغ 1 میلیون تومان را در کادر مربوطه نوشته و شماره کارتی که قصد واریز پول از آن را دارید، وارد کنید. در نهایت روی انتقال به درگاه پرداخت بزنید تا پرداخت انجام شود. پس از پرداخت، به صفحه مراحل بازی برگردید و روی دکمه دریافت 5 پین کلیک کنید.
  پرداخت واریز به بیت پین
 5. حالا نوبت انجام سفارش و 1 میلیون تومان خرید آسان است.
  خرید آسان ارز دیجیتال
  با همان 1 میلیونی که واریز کردید، می‌توانید خرید آسان خود را انجام دهید. با زدن دکمه «انجام سفارش» به صفحه خرید آسان هدایت می‌شوید.رمزارز موردنظرتان را انتخاب کرده و پس از وارد کردن مبلغ 1 میلیون تومان، سفارش خود را ثبت کنید. هر خریدی که در این صفحه انجام دهید، به صورت آنی ثبت و تایید می‌شود.
  خرید آسان از بیت پین
  این مرحله را می‌توانید چندین بار انجام داده و در هر بار 15 پین بگیرید. یادتان که نرفته؛ پین بیشتر، شانس بیشتر. پس از هر بار انجام دادن این مرحله هم، زدن دکمه دریافت پین در صفحه اصلی بازی پین‌فینیتی را فراموش نکنید.
 6. مرحله بعدی بازی پین‌فینیتی، انجام معامله 1 میلیونی در بازارهای معاملاتی است.
  معامله ارز دیجیتال در بیت پین
  روی دکمه انجام معامله کلیک کنید تا وارد صفحه معامله شوید. اکنون بر پایه تومان یا تتر، معاملاتی را انجام دهید و هر بار 10 پین دریافت کنید. می‌توانید همان رمزارزهایی را که در مرحله قبل خریدید را در این مرحله بفروشید؛ یا رمزارز جدیدی را از بازار معاملاتی خرید کنید. برای خرید قیمت درخواستی برای خرید را وارد کرده و مقدار را تعیین کنید. سپس دکمه خرید را بزنید تا سفارش خریدی برای شما ثبت شود. زمانی که قیمت رمزارز به قیمت موردنظر شما رسید، سفارشتان بسته شده و رمزارز به کیف پول اختصاصی بیت پین واریز خواهد شد.
  معامله رمزارز
 7. از قدیم گفته‌اند که دنیا خوشست و مال عزیزست و تن شریف، لیکن رفیق بر همه چیزی مقدمست. این بازی شما را تشویق به یاد کردن از دوستان و دعوت آن‌ها به بازی می‌کند. دوستانتان را هم در این بازی و جوایز آن شریک کنید و هم شما و هم دوستانتان شانس بیشتری برای دریافت جایزه چند میلیاردی بیت پین داشته باشید.
  دعوت دوست به بیت پین
  روی دکمه دعوت دوست کلیک کنید تا لینک و کد دعوت برایتان ساخته شود. آن‌ها را به دوستانتان بفرستید تا با کد دعوت شما وارد بیت پین شده و احراز هویت پایه را انجام دهند. اکنون هم دوستتان در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود و هم شما 20 پین دریافت می‌کنید. هیچ محدودیتی برای دعوت دوست و دریافت پین‌های آن وجود ندارد. با هر بار دعوت، 20 پین دریافت خواهید کرد که باید دکمه دریافت پین را پس از ثبت نام و احراز هویت دوستانتان، بزنید.
  کد رفرال بیت پین
 8. به مرحله آخر رسیدیم؛ یعنی واریز 5 میلیون تومان. تا 5 بار می‌توانید 5 میلیون تومان به کیف پول خود واریز کنید و در هر بار 20 پین بگیرید. البته پس از هر بار واریز، زدن دکمه دریافت پین در صفحه زیر را که به جای دکمه «واریز پول» نمایش داده می‌شود، فراموش نکنید. نحوه انجام این مرحله دقیقاً شبیه مراحل واریز 1 میلیون تومانی است که در مرحله 4 انجامش دادید. نگران برداشت این وجوه هم نباشید. شما می‌توانید پس از اتمام بازی، در صورتی که هیچ رمزارزی با آن‌ها نخریده باشید، دکمه برداشت را در کیف پول خود در بیت پین زده و آن‌ها را به کارت بانکی خود منتقل کنید.
  واریز 5 میلیون تومان به بیت پین

مراحل بازی پین‌فینیتی در همینجا به اتمام می‌رسد. اکنون می‌توانید مراحلی را که چندین مرتبه می‌توان آن‌ها را انجام داد، دوباره طی کنید تا پین بیشتری دریافت کرده و شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  داستان جعبه‌های شانس چیست؟

  اکنون که همه مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشتید، با راه‌های مختلفی می‌‎توانید پین بیشتری دریافت کنید. اصلی‌ترین روش همان روشی است که پیش از این گفتیم؛ یعنی هر مرحله‌ای را که امکان انجام دوباره را دارد، تکرار کنید. روش دیگر، بهره‌مندی از جعبه‌های شانس است.

  جعبه‌های شانس در پینفینیتی

  در بازی پین‌فینیتی 4 جعبه شانس انتظار باز شدن را می‌کشند که با باز کردن هر یک، شانس دریافت پین بیشتر را دارید. این جعبه‌ها عبارت‌اند از:

  • جعبه شانس 50 پینی: این جعبه را 4 بار در طول بازی می‌توانید باز کنید.
  • جعبه شانس 200 پینی: 3 باز امکان باز کردن این جعبه را دارید.
  • جعبه شانس 1000 پینی: با باز کردن این جعبه هم که فقط 2 بار امکانش را دارید، پین‌های بیشتری دریافت می‌کنید.
  • جعبه شانس 3000 پینی: بیشترین امتیاز در این جعبه نهفته است. این جعبه را هم یک‌بار اجازه باز کردنش را دارید.

  گفتار پایانی

  یک بیت کوین در حال حاضر حدود 3 میلیارد و 800 میلیون تومان است. بیت پین قصد دارد با بازی ساده پین‌فینیتی به یکی از کاربران خوش‌شانس خود یک بیت کوین جایزه دهد. این فرصتی استثنایی و کمیاب در دنیای کریپتویی ایران است. پس از بازی عقب نمانید و طبق آموزشی که ارائه دادیم، مراحل بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید. امیدواریم شما برنده خوش‌شانس این جایزه هیجان‌انگیز باشید.

  عارفه رهبری

  عارفه رهبری

  تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

  بیت پینی عزیز، با توجه به ادغام سه پروژه مبتنی بر هوش مصنوعی ...

  نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

  طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

  رمزارز نات کوین (NOT) به بیت پین اضافه شد!

  بیت‌پینی‌های عزیز، ارز دیجیتال نات کوین (Notcoin) با نماد اخ ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر