رمزارزهای رادیکال، سلستیا، اوما و ایکس ای آی به بیت پین اضافه شدند

تاریخ: 21 بهمن 1402
زمان مطالعه:  6 دقیقه
رمزارزهای رادیکال، سلستیا، اوما و ایکس ای آی به بیت پین اضافه شدند

بیت پینی‌های عزیز،

رمزارزهای شبکه رادیکال (Radworks) با نماد اختصاری RAD، سلستیا (Celestia) با نماد TIA، اوما (UMA) با نماد ‌UMA و ایکس ای آی (Xai) با نماد XAI به بخش خرید آسان بیت پین اضافه شدند.

آشنایی بیشتر با 4 رمزارز جدید بیت پین

نگاهی مختصر به ارز دیجیتال رادیکال (Radworks)

ارز دیجیتال رادیکال (RAD)، توکن حاکمیتی پروژه Radworks است که پلتفرمی غیرمتمرکز برای توسعه نرم‌افزارهای متن‌باز به شمار می‌رود و توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا در پروژه‌های نرم‌افزاری به صورت همتا به همتا (P2P) با هم همکاری کنند. این پروژه، جایگزینی رایگان و ایمن برای پلتفرم متمرکز GitHub است که بدون نیاز به اینترنت یا سرویس نام دامنه (DNS) فعالیت می‌کند. پروژه رادیکال در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت نرم‌افزاری به نام Monadic در برلین راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۲۱ توکن RAD را عرضه کرد.

توکن RAD برای حمایت از پروژه‌های متن‌باز، انجام معاملات و حاکمیت و تصمیم‌گیری به کار می‌رود، روی بلاک چین اتریوم ساخته شده و در حال حاضر در صرافی ارز دیجیتال بیت پین قابل خرید و فروش است. برای مطالعه بیشتر در مورد پروژه رادیکال و توکن RAD می‌توانید به مقاله پروژه رادیکال (Radworks)؛ جایگزین غیرمتمرکز مناسب برای پلتفرم متمرکز گیت‌هاب سر بزنید.

خرید رادیکال

تحلیل قیمت ارز دیجیتال رادیکال (Radworks)

با بررسی نمودار رمزارز رادیکال (RAD) در تایم فریم روزانه، می‌توانیم چند ناحیه مهم حمایت و مقاومت را برای این رمزارز در نظر داشته باشم که قیمت پس از رسیدن و برخورد به این نواحی می‌تواند واکنش‌های خوبی از خود نشان دهد. باتوجه‌به تصویر، دو ناحیه مهم حمایت و مقاومت به‌عنوان کف و سقف تریدینگ رنج، برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و تقاضا قیمتی واقع در محدوده ۱.۴۵ الی ۱.۵۳ دلار
 • محدوده عرضه و سقف تریدینگ رنج در قیمت ۲.۵۹ الی ۲.۹ دلار

درصورتی‌که قیمت موفق به شکست و عبور از نواحی گفته شده شود، قیمت رمزارز رادیکال می‌تواند به سمت نواحی بعدی که در تصویر نمودار نیز مشخص شده است، حرکت خود را ادامه دهد.

ارز دیجیتال رادیکال (Radworks)

آشنایی مختصر با توکن سلستیا (Celestia)

توکن سلستیا (Celestia) یا TIA، توکن حاکمیتی است که برای شبکه بلاک چینی سلستیا طراحی شده است: این شبکه تنها تراکنش‌ها را سفارش داده و منتشر می‌کند، اما آن‌ها را اجرا نمی‌کند. شبکه سلستیا از طرح رمزگذاری برای تایید در دسترس بودن داده‌ها بهره برده و امکان استقرار بلاک چین‌های مستقل و ماژولار را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال TIA برای پرداخت هزینه‌های دسترسی‌پذیری به داده‌ها، پرداخت کارمزد در مجموعه‌های مبتنی بر Celestia و استیکینگ و مدیریت شبکه Celestia کاربرد دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره توکن TIA پیشنهاد می‌کنیم مقاله شبکه سلستیا (Celestia)؛ انقلابی در بلاک چین با طراحی ماژولار و توکن‌های TIA را مطالعه فرمایید.

خرید سلستیا

تحلیل تکنیکال توکن سلستیا (Celestia)

سلستیا در تایم فریم چهارساعته همواره روند قیمتی صعودی دارد و می‌توان به‌وضوح دید که قدرت خریداران به خرس‌های بازار غالب است. باتوجه‌به ابزار فیبوناچی می‌توانیم برای این رمزارز در نمودار چهارساعته دو ناحیه به‌عنوان نواحی حمایتی و مقاومتی مشخص کنیم. مهم‌ترین نواحی حمایت و مقاومت برای رمزارز سلستیا در تایم چهارساعته عبارت‌اند از:

 • محدوده حمایت در قیمت ۱۷.۳ الی ۱۷.۶ دلار
 • ناحیه مقاومتی در قیمت ۲۲.۵ الی ۲۳.۵ دلار

تحلیل تکنیکال توکن سلستیا (Celestia)

معرفی کوتاه ارز دیجیتال اوما (UMA)

ارز دیجیتال اوما UMA که با همان نماد UMA هم شناخته می‌شود، توکن بومی پروژه بوده و نقش‌های مختلفی در اجرای پروتکل بر عهده دارد. این توکن می‌تواند به‌عنوان ابزاری برای استیکینگ، تصمیم‌گیری در حاکمیت، پاداش‌دهی و جریمه‌کردن در قراردادهای مالی UMA عمل کند.

درواقع، UMA پروتکل متن‌بازی مبتنی بر شبکه اتریوم است که قصد دارد با محبوب‌تر شدن بخش دیفای، دسترسی به این بازار را برای افراد تسهیل کند. پروتکل UMA به کاربران این اجازه را می‌دهد تا هر دارایی ارزشمند واقعی مانند معاملات آتی، CFD ها، ارزهای دیجیتال و سایر مشتقات مالی را دیجیتالی کنند. در مقاله اوما (UMA)؛ پروتكلی برای ساخت دارایی‌های مصنوعی به طور مفصل در مورد ارز دیجیتال اوما توضیح داده‌ایم.

خرید اوما

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اوما (UMA)

با نگاهی به نمودار رمزارز اوما (UMA) در تایم فریم هفتگی، متوجه حرکت شارپ قیمت در نمودار می‌شویم. در حال حاضر قیمت پس از برخورد به محدوده عرضه خود، در حال اصلاح است. باتوجه‌به ابزار فیبوناچی، می‌توانیم انتظار داشته باشیم در مرحله اول قیمت اوما به سمت ناحیه حمایت خود که با رنگ سبز در تصویر مشخص شده، حرکت کرده و پس از جمع‌آوری نقدینگی لازم، حرکت صعودی‌اش را آغاز کند. باتوجه‌به نمودار، دو ناحیه مهم مقاومت و حمایت در بازه‌ی زمانی میان‌مدت برای این رمزارز وجود دارد. این دو ناحیه عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و PRZ قیمتی واقع در محدوده ۲.۸۹۵ الی ۳.۱۸۴ دلار
 • محدوده عرضه و سقف لگ صعودی قبلی در قیمت ۷.۲۱۹ الی ۸.۴۵۹ دلار

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اوما (UMA)

آشنایی با ارز دیجیتال ایکس ای آی (Xai)

بلاک چین Xai که به طور خاص برای بازی طراحی شده است، به گیمرهای سنتی فرصت حضور در فضایی مدرن و دیجیتالی را می‌دهد. گیمرها با بازی در پلتفرم Xai، بدون نیاز به کیف پول کریپتویی، می‌توانند تجربه حضور در اکوسیستم کریپتو را داشته و به کسب درآمد بپردازند. این بلاک چین دارای اکوسیستم کاملاً غیرمتمرکزی است که اعتماد و شفافیت را برای همه شرکت‌کنندگان به همراه دارد. همچنین، با استفاده از اقدامات امنیتی قوی اتریوم، انعطاف‌پذیری خود را در برابر هک‌های احتمالی و سایر آسیب‌پذیری‌ها تقویت می‌کند.

XAI توکن اصلی پلتفرم Xai است و برای پرداخت هزینه شبکه و هزینه‌های درون بازی استفاده می‌شود. این توکن کاملاً قابل‌انتقال است و می‌تواند آزادانه در بازار معامله شده یا به عنوان یک دارایی ارزشمند ذخیره شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارز دیجیتال ایکس ای آی، مقاله ایکس ای آی (XAI)؛ پلتفرم لایه 3، مختص گیمرها و توسعه‌دهندگان بازی را مطالعه فرمایید.

خرید ایکس ای آی

تحلیل قیمت ارز دیجیتال ایکس ای آی (Xai)

با نگاهی به نمودار ارز دیجیتال XAI در تایم فریم چهارساعته، می‌توان انتظار داشت قیمت پس از عبور و پولبک به سطح استاتیک ۰.۹۶۶ دلار، روند صعودی خود را شروع کرده و به سمت ناحیه عرضه و مقاومت در تایم چهارساعته، حرکت کند. محدوده‌های حمایت و مقاومت در تایم چهارساعته برای XAI عبارت‌اند از:

 • ناحیه مقاومت و هدف قیمتی در ۱.۰۵۰ الی ۱.۸۵ دلار
 • ناحیه حمایت و تقاضا در قیمت ۰.۷۳۴ الی ۰.۷۵۸ دلار

همچنین اگر قیمت موفق به عبور از ناحیه مقاومت استاتیک خود نشود، انتظار می‌رود به سمت ناحیه‌ حمایتی خود حرکت کرده و پس از جمع‌آوری نقدینگی، حرکت صعودی‌اش را آغاز کند.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال ایکس ای آی (Xai)

شبنم توایی

شبنم توایی

علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمپین پین‌فینیتی به پایان رسید؛ تاریخ قرعه‌کشی و اعلام برندگان

بیت‌پینی عزیز؛ کمپین پین‌فینیتی با کلی جوایز هیجان‌انگیز در ...

ادغام سه رمزارز AGIX, FET و OCEAN و تبدیل به ASI

بیت پینی عزیز؛ با توجه به اطلاعیه جدید پروژه Superintelligen ...

نهمین ماهنامه دامیننس؛ نات کوین، روایتی از انگشتان بی‌قرار

طبق روال هر ماه، ماهنامه دامیننس این ماه برای شما کاربران عز ...

دیدگاه‌ها 7 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. سید مصطفی موسوی
  سید مصطفی موسوی | 27 بهمن 1402

  ارز myro چرا اضافه نمیشه؟

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 29 بهمن 1402

   سلام مصطفی عزیز
   به‌زودی اضافه میشه. ممنون از همراهی شما.

 2. Afshin jadidi
  Afshin jadidi | 27 بهمن 1402

  سلام خدمت دوستان
  دوستان ی ارز معرفی کنید یخورده سود کنیم ممنون اگر ارزی رو مد نظر دارین 🌹

 3. محمددوست محمدی بوئینی
  محمددوست محمدی بوئینی | 27 بهمن 1402

  خیلی جالب بود

 4. Mehdi
  Mehdi | 24 بهمن 1402

  همینکه برای ایرانی ها جواب میده خوبه ولی من تازه کارم هنچز هیچی نمیدونم

 5. مهسا
  مهسا | 23 بهمن 1402

  ارز wen چرا اضافه نمیشه؟

  • مبین حسینی
   مبین حسینی | 23 بهمن 1402

   سلام مهسا عزیز
   لیست شدن رمزارزها شرایط خاص خودش رو داره. اگر مورد تایید باشه، حتما اضافه میشه.
   ممنون از همراهی شما.