چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟ آموزش بازی زنجیره هیولاها

تاریخ انتشار: 13 تیر 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 6 تیر 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

اینکه بتونیم همراه با سرگرمی و بازی کردن، درآمد داشته باشیم برای اکثر ما خیلی جذاب هست. اکو سیستم بازی‌های Play-to-Earn این امر را برای همه ما فراهم کرده‌اند. در این بازی‌ها با انجام ماموریت‌های بازی می‌توانید توکن محلی بازی را دریافت کنید.

در این مقاله می‌خواهیم به بررسی یکی از این بازی‌ها به نام Chainmonsters بپردازیم. با ما همراه باشید.

 بازی Chainmonsters چیست؟

Chainmonsters یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین و چندنفره است که از بازی‌های کلاسیکی مانند The Legend of Zelda و Pokémon الهام گرفته شده است و از بلاک چین Flow استفاده می‌کند و در حال حاضر روی ویندوز و MacOS قابل اجرا است.

در بازی رایگان Chainmonsters هر بازیکنی یک نماینده است که برای یک شرکت کار می‌کند.

چین مانسترز به عنوان یک MMORPG دو بعدی از بالا به پایین شروع شد، اما از آن زمان به یک بازی نقش آفرینی آنلاین کامل و سه‌بعدی تبدیل شد که به طور بالقوه می‌تواند با پوکمون رقابت کند. هر هیولا (Chainmon) دارای آمار پایه است و بازیکنان آن‌ها را با استفاده از سنگ‌های قیمتی، گل‌ها، مصالح و Chip Dollars ارتقا می‌دهند. بازیکنان ماموریت‌های روزانه را برای کسب امتیاز انجام می‌دهند.

بازیکنان باید انواع هیولاهای کوچک را بدست آورند که برخی از آن‌ها فقط در مناطق خاصی یافت می‌شوند، برخی دیگر فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند. این هیولاها از عناصر مختلفی تشکیل شده‌اند که در مجموع 9 عنصر هستند.

هر کدام از این چین‌مونوها چندین ویژگی اساسی دارند: سلامت (HP)، حمله، دفاع، حمله عنصری، دفاع عنصری، سرعت، و استقامت (stamina). علاوه بر این، هر هیولا دارای مقادیر جداگانه برای هر آمار است، به این معنی که Chainmon می‌تواند آمار متفاوتی داشته باشد، حتی اگر به نظر یکسان باشد.

چه NFT هایی در Chainmonsters وجود دارد؟

توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFT، نیروی محرکه Chainmonsters و مکانیزم بازی برای کسب درآمد آن هستند. NFT ها تقریباً همه آیتم‌های درون بازی را در بر می‌گیرند، از لوازم آرایشی شخصیت‌ها و چین‌مون‌ها گرفته تا سنگریزه های ساحلی که برای تکمیل یک چالش باید جمع آوری کنید، همه این آیتم‌های درون بازی را می توان در بازار Chainmonsters خرید و فروش کرد.

135 چین مون منحصر به فرد در بازی وجود دارد. هر کدام یک NFT منحصر به فرد با آمار، ویژگی‌ها و جهش‌های منحصر به فرد هستند که قدرت آن‌ها را برای حالت نبرد مشخص می‌کند.

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

بازیکنان می‌توانند کیف پول Blocto را به یک حساب Chainmonsters پیوند دهند. پیشرفت بازیکن ردیابی می‌شود و جوایز به کیف پول Blockto واریز می‌شود. برای انجام بازی نیازی به راه اندازی کیف پول نیست، اما لازم است به بازاری دسترسی داشته باشید که در آن بتوانید NFT های به دست آمده را بخرید و بفروشید.

بازیکنان می‌توانند از مدل بازی برای کسب سود استفاده کنند، زیرا در ازای آیتم‌های جمع آوری شده در بازی، پاداش دریافت می‌کنند. هرچه بازی محبوب‌تر شود، بازار بزرگ‌تر خواهد شد و آیتم‌های کمیاب‌تر (زنجیره‌های کریستالی) ارزشمندتر خواهند بود. این نوع اقتصاد باعث می‌شود که توسعه‌دهنده بهترین محصول را عرضه کند و به نفع بازیکن باشد که زمان خود را در بازی بگذراند. هر چه بازیکنان زمان بیشتری را در بازی بگذرانند، جوایز بیشتری جمع آوری می‌شود که می‌تواند در بازار فروخته شود.

زنجیره هیولاها بر روی چه بلاک چین ساخته شده است؟

چین مانسترز از سال 2017 در حال توسعه است و از زمان راه‌اندازی کمپین Kickstarter خود در 20 اکتبر 2020، شاهد تغییرات اساسی در گرافیک خود بوده است. Chainmonsters در ابتدا روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شد اما به بلاک چین Flow منتقل شد. این بازی جهت هنری جدید خود را به عنوان هنر پیکسل 2 بعدی با کاراکترهای سه بعدی، شبیه به بازی های سنتی مانند Hades و Death’s Door معرفی می‌کند. مکانیزم بازی و حالت نبرد شبیه به بازی های RPG مانند Pokémon یا سری Final Fantasy است.

یکی از دلایل اصلی تکمیل این مهاجرت به دلیل مقیاس پذیری بلاک چین Flow و استفاده آن از معماری چند نقشی بود. معماری چند نقشی، گره‌های اعتبارسنجی در بلاک چین را به 4 نقش مختلف تقسیم می‌کند: جمع‌آوری، اجماع، اجرا و تأیید.

این فرآیند با سایر روش‌های مقیاس‌بندی بلاک چین مانند به اشتراک گذاری یا افزودن لایه دوم به بلاک چین متفاوت است. معماری چند نقشی، کارایی تراکنش‌ها را در اولویت قرار می‌دهد و بلاک چین Flow را قادر می‌سازد تا مقادیر بالقوه عظیم تراکنش‌های درون بازی NFT‌ها را در زمانی که بازیکنان کاوش می‌کنند و به عنوان پاداش کسب می‌کنند، مقیاس‌پذیر کند.

آموزش بازی زنجیره هیولاها

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟ بازیکنان از یک شخصیت برای پرسه زدن در جزایر مختلف آنکورا، تکمیل چالش‌ها و تعامل با شخصیت‌های غیربازیکن (NPC) که در جهان بازی زندگی می‌کنند، استفاده می‌کنند. بازیکنان می‌توانند Chainmonsters را به صورت انفرادی بازی کنند یا با دیگر بازیکنان هم گروه شوند تا ماموریت‌های گروهی، سیاه چال‌ها و حملات را انجام دهند. این فعالیت‌های گروهی در مقایسه با ماجراجویی انفرادی، پاداش‌های بالاتر و همچنین NFT‌های منحصربه‌فردی را به همراه خواهند داشت.

یکی از ویژگی‌های تعیین کننده Chainmonsters از زمان پیدایش آن این بوده است که به عنوان یک بازی چند پلتفرمی عمل می‌کند. توسعه دهندگان همیشه به دنبال این بوده‌اند که بازیکنان را قادر سازند تا به توسعه شخصیت خود بین چندین دستگاه ادامه دهند. Chainmonsters در حال حاضر در اندروید و iOS (با دسترسی بتا) در دسترس است و انتظار می‌رود در سال 2022 روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ نیزعرضه شود.

چگونه کیف پول Blocto خود را به بازی چین مانسترز وصل کنیم؟

  1. به حساب Chainmonsters خود وارد شوید.
  2. به این صفحه بروید: https://chainmonsters.com/flow-setup

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

 

  1. درخواست “تنظیم حساب یا Set up account “ را بپذیرید.
  1. تایید تراکنش

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی چقدر است؟

حداقل سیستم موردنیاز برای بازی به شرح جداول زیر است:

اندروید

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

ویندوز

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

 

MacOS

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

آیفون

چگونه از بازی رایگان Chainmonsters کسب درآمد کنیم؟

گفتار پایانی!

MMORPG ها از فناوری بلاک چین و NFT ها استفاده می‌کنند. ماهیت کاوش و جمع‌آوری اقلام، آن را برای تبدیل از بازی سنتی به یک مدل بازی رایگان Play-to-Earn ، تبدیل کرده است. تصمیم Chainmonsters برای اجازه دادن به کاربران برای بازی و تعامل با بازی بدون راه‌اندازی کیف پول Blocto در حالی که همچنان دارایی‌های NFT را از طرف خود جمع می‌کنند، به آن‌ها اجازه می‌دهد تا برای انواع مختلف گیمرها جذابیت داشته باشند. توانایی بازی از انواع دستگاه‌ها و پلتفرم‌های مختلف جذابیت را بیشتر می‌کند، زیرا بازیکنان می‌توانند بدون در نظر گرفتن اینکه از چه پلتفرمی استفاده می‌کنند، با دوستان و خانواده متحده شده و بازی کنند.

سوالات متداول:

  • آیا Chainmonsters حالت آفلاین خواهد داشت؟

این شرکت یک حالت آفلاین برنامه ریزی نکرده است، با توجه به اینکه اکثر مکانیزم‌های بازی و محتوای بازی توسط سرورهای آن‌ها کنترل و تأیید می‌شود، امکان ایجاد نسخه آفلاین وجود نخواهد داشت.

  • چند Chainmon مختلف در بازی وجود دارد؟

در حال حاضر حدود 160 مورد منحصر به فرد از Chainmon در بازی موجود است.

آکادمی بیت‌پین

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

بازی‌های سنتی بیش از هر زمان دیگری به وب 3 نیاز دارند

بازی‌های بلاک چین بازگشته‌اند و به نظر صعودی می‌رسند. این بخ ...

پروژه‌های کریپتویی متاورسی چگونه می‌توانند از اپل ویژن پرو استفاده کنند؟

هدست اپل ویژن پرو در تاریخ 2 فوریه ۲۰۲۴ برای خرید در ایالات ...

آینده صنعت بازی‌های مبتنی بر بلاک چین در بولران احتمالی بازار ارزهای دیجیتال

به نظر می‌رسد که بازار ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر