کارت های امروز بازی همستر کامبت 31 خرداد/عکس کارت‌های میلیونی

تاریخ: 31 خرداد 1403
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
کارت کمبو همستر کامبت

در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین جایگزین‌های نات کوین باشد. شما در ایردراپ همستر کمبات، شانس این را دارید که هر روز معمای ۳ کارت را حدس بزنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه رایگان همستر دریافت کنید. در این مطلب کارت کمبو همستر کمبات را به صورت تصویری برای شما حل و منتشر کرده‌ایم. این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است.

نکته: به هیچ وجه این مطلب در آکادمی بیت‌پین، پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید و رد بازی همستر نیست! تصمیم‌گیری در مورد انجام این بازی و موارد مرتبط با آن، برعهده‌ی خودتان است.

کارت های کمبو امروز همستر (۳۰ خرداد)

امروز باید این سه کارت زیر را پیدا و آن‌ها را فعال یا آپدیت کنید تا پس از حل، ۵ میلیون سکه همستر به حساب شما در بازی تلگرامی Hamster Kombat واریز شود. خرید و فروش این کوین پس از مشخص شدن قیمت همستر کامبت در بیت‌پین، ممکن خواهد بود.

کارت کمبو همستر ۳۱ خرداد

کارن آهنگری

کارن آهنگری

بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 2 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
 1. Hamid
  Hamid | 31 خرداد 1403

  اگه قرار باشه با تقه زدن ازش، پول در بیاد
  واقعاً دنیایی خنده داریه…

 2. مریم
  مریم | 31 خرداد 1403

  امیدوارم این بازی توایران جواب بده وکمی از مشکلات مردم حل بشه خود من صاحب خونه عید بیرونم کرد والان آواره شدم ازسازنده تقاضا دارم سرکاری نباشه