کارت های کمبو امروز 12 تیر همستر – ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه همستر کامبت جایزه بگیرید

تاریخ: 12 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه

 شما در ایردراپ همستر کمبات، شانس این را دارید که هر روز معمای ۳ کارت را حدس بزنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه رایگان همستر دریافت کنید. در این مطلب کارت کمبو 12 تیر همستر کمبات را به صورت تصویری برای شما حل و منتشر کرده‌ایم. این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است.

برای اطلاع از زمان لیست شدن و فروش همستر، پیشنهاد می‌کنیم روی لینک ثبت نام در صرافی کلیک و مراحل موجود را در صرافی بیت‌پین، تکمیل کنید.

نکته: به هیچ وجه این مطلب در آکادمی بیت‌پین، پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید و رد بازی همستر نیست! تصمیم‌گیری در مورد انجام این بازی و موارد مرتبط با آن، برعهده‌ی خودتان است.

کارت های کمبو امروز همستر 12 تیر

امروز باید این سه کارت زیر را پیدا و آن‌ها را فعال یا آپدیت کنید تا پس از حل، ۵ میلیون سکه همستر به حساب شما در بازی تلگرامی Hamster Kombat واریز شود. معامله این کوین پس از فعال شدن خرید همستر کامبت در بیت‌پین، ممکن خواهد بود و در اولین فرصت در این مورد، اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

ترکیب تصاویر پایین را در بازی همستر کامبت تکمیل کنید و ۵,۰۰۰,۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. کافی است کارت‌های زیر را یک مرحله ارتقا دهید و ۵ میلیون سکه امروز ۱۲ تیر همستر کامبت را دریافت کنید.

– توجه کنید که احتمال دارد بعضی‌ از کارت‌های کمبو 12 تیر نیازمند دعوت دوست یا فعال‌سازی کارت‌های دیگر باشند.

کارن آهنگری

کارن آهنگری

بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مجتبی خاکسار
    مجتبی خاکسار | 12 تیر 1403

    برای موفقیت خودم