فوربس: بلک‌راک و جی‌پی‌مورگان روند صعودی بعدی بیت کوین را رهبری خواهند کرد

توسط مبین حسینی
|
27 مهر 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
فوربس: بلک‌راک و جی‌پی‌مورگان روند صعودی بعدی بیت کوین را رهبری خواهند کرد

بر اساس گزارش اخیر فوربس، بلک‌راک و جی‌پی‌مورگان روند صعودی بعدی در بازار ارزهای دیجیتال، به‌ویژه برای بیت کوین، اتریوم و ریپل را هدایت خواهند کرد. طبق این گزارش، تمام ارزهای دیجیتال بزرگ در این ماه شاهد «زلزله بزرگی به رهبری بلک‌راک» خواهند بود.

این گزارش به افزایش قیمت بیت کوین در اوایل این هفته اشاره می‌کند که دلیل آن گزارش‌های جعلی درباره تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از ETF اسپات بیت کوین بلک‌راک است. علاوه بر این، فوربس تاکید می‌کند که هفته گذشته بلک‌راک اولین شرکت وال استریت بود که از سیستم تسویه وثیقه مبتنی بر بلاک چین جی‌پی‌مورگان استفاده کرد. به گفته لری فینک، مدیر عامل بلک‌راک، این حرکت به «نسل بعدی بازارهای مالی» کمک می‌کند.

از سال گذشته، فینک به طور فزاینده‌ای در مورد اهمیت کریپتو صحبت کرده است. او در نامه سالانه به سهامداران خود، این فناوری را «بسیار مهم» خوانده بود. وی همچنین افزود که «تحولات بسیار جالبی در فضای دارایی دیجیتال در حال رخ دادن است.»

فینک همچنین پیش‌بینی می‌کند که رمزارزها از ارزهای سنتی فراتر بروند. او اظهار داشت:

به دلیل بین‌المللی بودن، از هر واحد پولی در ارزش‌گذاری ارز فراتر خواهد رفت.

صعود بیت کوین به رهبری بلک‌راک چه زمانی رخ می‌دهد؟

SEC ایالات متحده دو بار تصمیم خود را در مورد تصویب ETF اسپات بلک‌راک به تعویق انداخته است. با این حال، به گفته بسیاری از کارشناسان، SEC باید این درخواست را تا اوایل سال آینده تایید کند. به گفته یکی از مدیران سابق بلک‌راک، SEC این برنامه را طی سه تا شش ماه تایید خواهد کرد که در محدوده زمانی سایر پیش‌بینی‌ها قرار می‌گیرد.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

    همراه با ETF اسپات بیت کوین، چهارمین رویداد هاوینگ نیز در آوریل 2024 رخ خواهد داد. هاوینگ‌ها معمولاً رویدادهای صعودی در نظر گرفته می‌شوند؛ زیرا باعث کاهش ایجاد کوین‌های جدید می‌شوند. هاوینگ، همراه با تایید یک ETF اسپات بیت کوین، می‌تواند یک روند صعودی جدید برای بازار کریپتو ایجاد کند. بسیاری از کارشناسان بازار پیش‌بینی می‌کنند که ارزهای دیجیتال بزرگ به سقف‌های تاریخی خود برسند و از سطح سال ۲۰۲۱ پیشی بگیرند.

    اشتراک گذاری:
    دیدگاه‌ها
    در پاسخ به دیدگاه کاربر