آینده ارز فانتوم چگونه خواهد بود؟ پیش‌بینی قیمت احتمالی FTM تا 2030

تاریخ انتشار: 1 اسفند 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 23 اسفند 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
آینده ارز فانتوم چگونه خواهد بود؟ پیش‌بینی قیمت احتمالی FTM تا 2030

ارز دیجیتال فانتوم، به‌عنوان آلت کوینی بسیاری محبوب در بین فعالان ارز دیجیتال، همیشه طرف‌داران خاص خود را داشته و بسیاری از طرف‌داران این پروژه درگیر سؤالاتی پیرامون آینده ارز فانتوم و پیش‌بینی قیمت احتمال توکن FTM تا سال 2030 هستند.

برای ایجاد چشم‌انداز دقیق‌تر نسبت به آینده ارز دیجیتال فانتوم، در این مقاله به مهم‌ترین پیش‌بینی‌های قیمتی ارز دیجیتال فانتوم، تغییرات پروژه، سیر توسعه و نظرات خبره‌ترین تحلیلگران بازار ارز دیجیتال خواهیم پرداخت که می‌تواند کمک مناسبی را در دیدگاه شما به این ارز دیجیتال ارائه کند. قبل از آغاز بررسی و تحلیل این ارز دیجیتال، باید توجه داشته باشید که هر گونه تحلیل و پیش‌بینی دارای خطاهای خاص خود بوده و نمی‌تواند مبنای تصمیم‌گیری شما قرار گیرد. در نتیجه، بهتر است از این دیدگاه‌ها، برای توسعه دیدگاه خود استفاده کرده و تنها با مسئولیت شخصی به سرمایه‌گذاری بپردازید.

نگاهی به سیر توسعه و روند قیمتی فانتوم تاکنون

برای نگاهی به سیر توسعه و روند قیمتی فانتوم تا به اکنون، باید اشاره کنیم این ارز دیجیتال در طول بازار خرسی سال 2022، مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، شاهد ریزش بسیار شدیدی بوده است. بااین‌حال، در کنار اخبار های بسیار منفی، هک‌های مرتبط با پروژه و جو نزولی حول پروژه، امیدواری زیادی در روند کنونی FTM دیده خواهد شد. این ارز دیجیتال پس از راه‌اندازی در سال 2018 در قیمت عرضه اولیه 0٫02 دلاری، در بازار گاوی سال 2021 توانست به سطح قیمتی 3٫5 دلاری نیز برسد و عملکرد قیمتی توکن در کنار شکوفایی پروژه‌های دیفای در سال 2021، منجر به سود مناسبی برای بسیاری از فعالان شد.

نگاهی به سیر توسعه و روند قیمتی فانتوم تاکنون

پروژه فانتوم، پس از گذر از بازار خرسی سال 2022 و اتفاقات ناگوار این سال بسیار بد برای بازارهای مالی، در طول سال اخیر نشان از ریکاوری و بهبود روند قیمت خود داده است و بسیاری از فعالان سال 2024 را سالی خوشبینانه برای این ارز دیجیتال به شمار خواهد آورد. پروژه فانتوم پس از انتشار اخبار مربوط به هک و سرقت‌های مرتبط با مالتی چین، روند توسعه شبکه را جدی‌تر کرده است و فعالیت بیشتر کاربران در شبکه فانتوم، به‌عنوان پروژه‌ای تأثیرگذار در حوزه دیفای نشان از بازگشت جو اطمینان کاربران به این شبکه بلاک چینی می‌دهد. قیمت FTM در زمان‌ نگارش این مقاله در سطح 0٫41 دلار در حال معامله بوده و با احتساب رشد 150 درصدی از آغاز سال 2023 تا به اکنون، قیمت این ارز دیجیتال، همچنان موفق به شکست سطح مقاومتی اصلی بین 0٫60 تا 0٫65 دلار نشده است.

دانلود هفتمین ماهنامه دامیننس

سواد اقتصادی و ذهنیت برنده در دنیای کریپتوکارنسی

  آینده ارز فانتوم چگونه خواهد بود؟

  آینده ارز دیجیتال فانتوم که به‌عنوان آلت کوینی محبوب و کاربردی در فضای دیفای محسوب می‌شود، بسیار بستگی به احساسات بازار این ارز دیجیتال و عملکرد آن در حوزه دیفای خواهد داشت. فانتوم در حوزه دیفای، باتوجه‌به بررسی ارزش کل قفل شده در طول سال 2023 تا به اکنون، عملکرد ضعیفی را ثبت کرده است و با ایجاد پروژه‌های نوظهور حوزه دیفای (DeFI)، خطر بزرگی آینده فانتوم را تهدید خواهد کرد. بااین‌حال، بازارهای گاوی ارزهای دیجیتال، بارها اثبات کرده است که با ورود سرمایه‌های کلان به ارزهای دیجیتال، امکان رشدهای قدرتمند آنها وجود خواهد داشت و حتی با وجود عملکرد ضعیف فانتوم نسبت به سایر پروژه‌های ارز دیجیتال، به دلیل محبوبیت شدید این پروژه، همچنان پتانسیل ورود سرمایه مناسبی به این بلاک چین وجود دارد.

  خرید فانتوم | FTM

  با تمام این تفاسیر، تخمین 100 درصدی آینده ارز دیجیتال فانتوم شاید کمی دور از انتظار برسد و برای سرمایه گذاری و هرگونه تصمیم مالی مبتنی بر این پروژه ارز دیجیتال، توصیه می‌کنیم که روند و عملکرد قیمت لحظه‌ای FTM به دلار را به همراه روند توسعه پروژه مانند، عملکرد دیفای را زیر نظر بگیرید.

  پیش‌بینی قیمت فانتوم در سال ۲۰۲۴

  پیش‌بینی‌های قیمت فانتوم در سال 2024، طیف گسترده‌ای دارد و بسیاری از منابع و محققان مشهور حوزه ارز دیجیتال، نظر متفاوتی را درباره آینده و قیمت آن در سال 2024، ارائه کرده‌اند. بااین‌حال، برای درک پیش‌بینی قیمت فانتوم در سال 2024، بهتر است به برخی از این تحلیل‌ها اشاره‌ای داشته باشیم. قیمت فانتوم به گفته سایت‌های معتبر ارائه‌دهنده تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال مانند کوین پدیا، نشان از سطوح 0٫50 تا 0٫60 دلاری را تا انتهای سال 2024 می‌دهد و بسیاری از تحلیلگران مطرح این سایت‌های تحلیلی عقیده دارند که قیمت FTM تا پایان سال 2023، می‌تواند به سطوح 1٫80 تا 2٫0 دلار برسد.

  چشم‌انداز و آینده ارز دیجیتال FTM در بلندمدت

  با نگاهی به تایم فریم روزانه ارز دیجیتال فانتوم، با احتساب نوسانات قیمت در بین باکس قیمتی بین 0٫18 و 0٫65 دلار، این ارز دیجیتال برای رشد و آغاز روند قیمتی صعودی خود نیاز به شکست سقف باکس 0٫65 دلاری داشته و سناریو صعودی این ارز دیجیتال، وابستگی شدیدی با این محدوده مقاومتی دارد.

  پیش‌بینی روند قیمتی و آینده فانتوم در میان‌مدت

  با وجود شرایط نه‌چندان خوب پروژه فانتوم از نظر فاندامنتالی، بسیاری از پیش‌بینی‌های روند قیمتی فانتوم، آینده‌ای مناسب را در میان‌مدت نشان می‌دهند. به گفته بسیاری از محققین و تحلیلگران، قیمت ارز دیجیتال FTM باتوجه‌به نزدیکی به هاوینگ بیت کوین، می‌تواند تا سال‌های 2026 و 2027، به سطوح قیمتی 1٫0 تا 1٫50 دلار نیز برسد. از جهتی دیگر، قرارگیری میانگین متحرک 250 روزه نمودار قیمتی ارز دیجیتال فانتوم در تایم فریم روزانه بر روی محدوده 0٫30 دلاری، نشان از وجود محدوده حمایتی بسیار مهم در میان مدت خواهد داد و همانطور که پیش‌بینی‌های قیمتی ذکر کرده اند، آغاز روند صعودی با شکست سقف 0٫65 دلاری تخمین زده می‌شود.

  پیش‌بینی روند قیمتی و آینده فانتوم در میان‌مدت

  چشم‌انداز و آینده ارز دیجیتال FTM در بلندمدت

  چشم‌انداز و آینده ارز دیجیتال FTM در بلندمدت، همان‌طور که در قبل نیز اشاره کردیم، از لحاظ پیش‌بینی‌های تکنیکالی و فاندامنتالی وضعیت جالبی نداشته و بسیاری از متخصصین آنچین با آنالیز وضعیت شبکه فانتوم، آینده مناسبی را با وضعیت کنونی برای آن متصور نخواهند بود. طبق این پیش‌بینی‌های بسیار متعدد، عده کثیری از محققان معتقدند که این ارز دیجیتال حتی تا سال 2030 نیز قادر به شکست سقف قیمتی قبلی خود در سال 2021 نخواهد بود و تنها چند سایت ارائه دهنده تحلیل ارزهای دیجیتال، رشد قیمتی مناسبی را به همراه شکست سقف قیمتی قبلی برای FTM پیش‌بینی می‌کنند.

  بااین‌حال سایت معتبر تحلیلی Changelly، معتقد است که تا پایان سال 2030، این ارز دیجیتال می‌تواند تا سطوح قیمتی 5٫3 تا 6 دلاری رشد کند و همچنان جو صعودی و هجوم سرمایه‌ای مناسب را به این شبکه بلاک چینی کاربردی متصور است.

  نظر تحلیلگران شاخص ارز دیجیتال در مورد آینده فانتوم

  حال که با پیش‌بینی قیمت ارز فانتوم در سال 2024 و آینده این ارز دیجیتال، طبق پیش‌بینی‌های مختلف آشنا شده‌اید، در این بخش به نظر تحلیلگران شاخص ارز دیجیتال در مورد آینده فانتوم خواهیم پرداخت که می‌توانند نظرات متفاوت و مهمی را ارائه دهند. لازم به ذکر است که بسیاری از این تحلیل‌ها صرفاً درگیر نظر شخصی تحلیلگر و پلتفرم ارائه‌دهنده خواهند بود و نباید مبنای اصلی تصمیم‌گیری مالی یا سرمایه‌گذاری قرار گیرند. توصیه می‌کنیم برای سرمایه‌گذاری یا ترید روی ارز دیجیتال فانتوم، پس از بررسی چارت لحظه‌ای و بررسی پروژه مانند وایت پیپر، بنیاد پروژه و اکوسیستم آن تصمیم‌گیری کنید.

  پیش‌بینی قیمت فانتوم توسط سایت کوین پدیا

  پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم توسط سایت معتبر کوین پدیا، نشان از وضعیت مناسب این ارز دیجیتال در کوتاه‌مدت و میان‌مدت را خواهد داد و این سایت تحلیلی عقیده دارد که قیمت تا زمانی که در بالای سطح حمایتی 0٫30 دلاری قرار داشته باشد، پتانسیل بالایی را برای رشد تا نواحی 0٫52 تا 0٫60 دلار تا سال 2024 خواهد داشت. مطابق جدول پیش‌بینی قیمت، کوین پدیا معتقد است که این ارز دیجیتال با رشد قیمتی خود در طول سال‌های آینده، می‌تواند به محدوده 1٫9 دلاری تا سال 2030 برسد و بسیاری از محققین این سایت معتبر، نظری مبتنی بر شکست سقف قبلی سال 2021 در فانتوم ندارند.

  پیش‌بینی قیمت فانتوم توسط سایت کوین پدیا

  پیش‌بینی سایت Changelly از قیمت فانتوم

  بر خلاف عده کثیری از پیش‌بینی‌های قیمتی ارز دیجیتال فانتوم، پیش‌بینی سایت Changelly که به محققان و تحلیلگران مطرح خود معروف است، نشان از آینده درخشان برای ارز دیجیتال فانتوم خواهد داد. این سایت تحلیلی معتقد است که روند صعودی ارز دیجیتال فانتوم پس از سال 2024 می‌تواند منجر به رشد بسیار شدید و انفجاری این توکن شود. طبق پیش‌بینی این سایت، قیمت ارز دیجیتال فانتوم تا سال 2028 می‌تواند به سطح 2٫69 دلار نیز برسد و در سال‌های 2029 و 2030، فانتوم قادر به شکست سقف قیمتی قبلی و تحقق محدوده‌های قیمتی مانند 3٫9 و 5٫8 دلار را نیز خواهد داشت.

  پیش‌بینی سایت Changelly از قیمت فانتوم

  آیا رمزارز فانتوم برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  رمزارز فانتوم، باتوجه‌به فناوری و زیرساختی بسیار فنی در پیاده‌سازی شبکه‌ای بسیار سریع، مقیاس‌پذیر و کاربردی در حوزه دیفای، بدون شک از پروژه‌های منحصربه‌فرد دنیای بلاک چین محسوب می‌شود، اما، سرمایه‌گذاری در این پروژه بدون درنظرگرفتن ریسک و خطرات مبتنی بر ضررهای سنگین هیچگاه مناسب نخواهد بود. فانتوم که در طول سال‌های 2020 و 2021، به خوبی موفق به رشد قیمتی باور نکردنی و رونق بازار امور مالی غیرمتمرکز دیفای شده بود، امروزه به دلیل ظهور پروژه های بسیار کاربردی و مستعد در حوزه دیفای مسیر دشواری را درجهت رقابت با این پروژه‌های جدید داشته و نیاز به توسعه و گسترش بهتر و پویاتر اکوسیستم خود دارد.

  آیا رمزارز فانتوم برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

  بااین‌وجود، اگر قصد سرمایه‌گذاری در پروژه فانتوم را دارید، توصیه می‌کنیم که پس از تحقیق شخصی و مطالعه کامل مقاله فانتوم در دانشنامه آکادمی بیت پین، به‌صورت پله‌ای و برنامه‌ریزی‌شده نسبت به سرمایه‌گذاری و ورود به بازار اقدام کنید.

  سؤالات متداول

  • آیا ممکن است قیمت فانتوم سقوط کند؟

  قیمت ارز دیجیتال فانتوم، مانند هر ارز دیجیتال امروزی دیگر، می‌تواند با نوسانات یا اصلاحات قیمتی بیت کوین، سقوط کرده و منجر به ضررهای سنگینی شود. در این جهت، توصیه می‌شود، برای خرید کوتاه‌مدت و یا سرمایه‌گذاری در این پروژه به‌خوبی تحقیق کنید.

  • آیا فانتوم سقف قیمت تاریخی خود را خواهد شکست؟

  پیش‌بینی دقیق آنکه آیا فانتوم سقف قیمتی تاریخی خود را خواهد شکست یا خیر، امری بسیار دشوار و یا شاید غیرممکن باشد، اما، بسیاری از تحلیل‌های امروزی یا پیش‌بینی‌های قیمتی فانتوم، عقیده دارند که با توسعه ضعیف این پروژه در طول سال‌های اخیر، شانس کمی برای شکست سقف قبلی در FTM وجود خواهد داشت.

  • بهترین زمان برای خرید ارز فانتوم چه زمانی است؟

  بهترین زمان برای خرید یا فروش ارز دیجیتال فانتوم، بر مبنای هدف و شیوه سرمایه‌گذاری شما مشخص خواهد شد و مبنای زمانی مشخصی ندارد. بهترین زمان برای خرید ارز دیجیتال فانتوم، پس از تحقیق شخصی و بررسی نمودار لحظه‌ای، نسبت به پله‌های خرید شما تعیین می‌شود.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بهترین میم کوین‌های سولانا برای سال 2024 با سود 100 برابری

  بیایید با هم سری به دنیای میم کوین‌های سولانا بزنیم، میم کوی ...

  صندوق ETF اسپات در مقابل فیوچرز بیت کوین؛ کدام را انتخاب کنیم؟

  در ژوئن ۲۰۲۳، بلک‌راک، بزرگ‌ترین مدیر دارایی جهان، با درخواس ...

  پول با کیفیت: بیت کوین پس از هاوینگ، کمیاب‌تر از طلا می‌شود

  برای اولین بار از زمان پیدایش، نرخ تورم سالانه بیت کوین کمتر ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر