بهترین جایگزین نات کوین برای کسانی که آن را از دست دادند!

تاریخ انتشار: 16 خرداد 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 30 خرداد 1403
زمان مطالعه:  16 دقیقه
بهترین جایگزین نات کوین

موفقیت عظیم نات کوین (Notcoin) در هفته‌های اخیر، موج عظیمی در دنیای رمزارزها ایجاد کرد و متعاقباً درآمدزایی بسیار خوبی هم برای کاربران داشت؛ اما اگر شما جزو کسانی هستید که نات کوین را از دست داده‌اند، نگران نباشید! همین حالا هم کاندیدهای زیادی برای تبدیل شدن به بهترین جایگزین نات کوین رقابت می‌کنند.

در این مقاله، تلاش کرده‌ایم که لیست کاملی از بهترین جایگزین‌های نات کوین را که اکثرا بازی‌های تپ تو ارن (Tap to earn) معرفی کنیم. البته لازم به ذکر است که تعیین «بهترین جایگزین» هنوز ممکن نیست، چرا که هنوز تمام این کوین‌ها در صرافی لیست نشده‌اند و مشخص نیست که کدام یک موفقیت نات کوین را تکرار می‌کند. بااین‌حال، این پروژه‌ها، ویژگی‌های منحصر به‌فردی دارند و می‌توانند گزینه خوبی برای جانشینی نات کوین باشند. پس زمان را هدر ندهید و بعد از مطالعه این مقاله، درآمدزایی را آغاز کنید. 

بهترین جایگزین‌های نات کوین

همانطور که گفتیم، هنوز برای اینکه بفهمیم کدامین مورد از این با‌ت‌های تلگرامی به موفقیت می‌رسند و عنوان بهترین جایگزین نات کوین را کسب می‌کنند، بسیار زود است. بنابراین، در شرایط فعلی تنها می‌توان به اندازه جامعه هر پروژه، برنامه‌های پیش رو، همکاری‌ها و پشتوانه‌های آن‌ها توجه کرد تا بهترین بازی تپ تو ارن (Tap to Earn) را انتخاب کرد.

بازی جدید به جای نات کوین

در ادامه، تعدادی از بهترین جایگزین‌های نات کوین را که شانس موفقیت بیشتری دارند، جمع‌آوری کرده و به طور اختصاری آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

همستر کامبت (Hamster Kombat)

بازی همستر کامبت، بازی کلیکی نوآورانه و بسیار جذابی است که توانسته در مدت زمان کوتاهی، با جذب بیش از ۶۰ میلیون کاربر، ۲۵ میلیون عضو کانال و ۱۳ میلیون دنبال‌کننده در یوتیوب، به بزرگ‌ترین جامعه کریپتویی تلگرام تبدیل شده است. این بازی، که در اواخر ماه مارس ۲۰۲۴ بر روی شبکه تُن (TON) راه‌اندازی شد، تنها در ۱۱ روز به یک میلیون کاربر دست یافت و از آن زمان، شاهد رشد چشمگیری بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، همستر کامبت با بیش از ۲۴ میلیون کاربر فعال روزانه و میانگین زمان بازی ۱۲۰ دقیقه، به یکی از مهم‌ترین جایگزین‌های نات کوین تبدیل شده است.

مکانیک ساده و در عین حال اعتیادآور بازی، در کنار المان‌های اجتماعی و قابلیت کسب درآمد، کاربران را ترغیب به ادامه بازی و دعوت دوستان خود می‌کند. شما در این بازی نقش یک همستر را که مدیرعامل یک صرافی ارز دیجیتال است، بر عهده می‌گیرید و با معرفی قابلیت‌های مختلف به صرافی، درآمد ساعتی خود را هم بیشتر می‌کنید. 

بازی تلگرامی همستر کمبات

همستر کامبت ویژگی‌های کلیدی زیادی دارد، اما برخی از مهمترین آن‌ها که مزیت رقابتی بزرگی ایجاد کرده، شامل موارد زیر می‌شود:

 • پاداش‌های روزانه و ماموریت‌های ویژه: بازیکنان با ورود روزانه و انجام ماموریت‌های متنوع، امتیاز و جوایز ارزشمندی دریافت می‌کنند.
 • قرعه‌کشی‌های منظم: برگزاری مسابقات و قرعه‌کشی‌های مداوم، هیجان بازی را حفظ کرده و مشارکت کاربران را تشویق می‌کند.
 • قابلیت دعوت دوستان: بازیکنان می‌توانند با دعوت دوستان خود، شبکه درون بازی خود را گسترش داده و با جذب هر عضو جدید، پاداش بیشتری کسب کنند.
 • ارتقای همسترها: بازیکنان قادرند با استفاده از پاداش‌های کسب شده، همسترهای خود را ارتقا دهند و عملکرد و سطح درآمد خود را بهبود بخشند.

همستر کامبت، با ترکیبی هوشمندانه از مکانیک‌های اعتیادآور، المان‌های اجتماعی و فرصت کسب درآمد، توانسته خود را به عنوان یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های حوزه کریپتو مطرح کند. حضور آن بر بستر تلگرام نیز دسترسی آسان کاربران را تضمین کرده و به رشد سریع همستر کامبت کمک شایانی کرده است.

برای شروع بازی تنها کافی‌ست به ربات تلگرامی همستر کامبت مراجعه کنید و بازی مهیج آن را آغاز کنید.

تپ ‌سواپ (Tapswap)

بازی تپ‌سواپ پروژه نوظهور و جذابی است که گیم پلی بسیار ساده‌ای دارد و آمده تا بهترین جایگزین نات کوین باشد. تپ سواپ نمونه بارزی از یک بازی کلیکی (تپ تو ارن) است؛ چرا که کاربر تنها با ضربه زدن روی نمایشگر، توکن TAPS را به دست می‌آورد. 

تپ سواپ در ابتدا بر بستر بلاک چین سولانا قرار داشت، اما بعدها به جمع بازی‌های کلیکی اکوسیستم TON پیوست و حالا (در زمان نگارش این مقاله) با ۴۰ میلیون کاربر و ۱۶.۵ میلیون کاربر روزانه، شانس بسیار بزرگی برای موفقیت دارد. 

بازی تپ سواپ

البته این موفقیت عظیم تپ سواپ، تصادفی نیست. ویژگی‌های زیادی وجود دارند که توکن TAPS را باارزش می‌کنند، از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تمرکز بر حوزه اقتصاد غیرمتمرکز (DeFi) با تأکید بر استخراج نوآورانه توکن و عملکردهای صرافی غیرمتمرکز (DEX)
 • دسترسی گسترده به استخراج توکن از طریق یک بازی ساده کلیکی، بهبود تجربه کاربری و ترویج مشارکت گسترده در فضای دیفای
 • برنامه‌های آینده این پروژه برای استفاده از توکن TAPS در صرافی غیر متمرکز
 • سادگی رابط کاربری
 • تعداد کاربران میلیونی و فعال

با نوآوری در زمینه مالی غیرمتمرکز و تجربه کاربر پسند، تپ‌سواپ در مسیری امیدوارکننده برای تبدیل شدن به یکی از بهترین جایگزین‌های نات کوین قرار دارد.  توکنومیکس جذاب، گیم پلی ساده و سرگرم‌کننده، و پشتیبانی قوی جامعه،همگی نشانه‌های مثبتی برای آینده این پروژه هستند. برای شروع فرآیند جمع‌آوری توکن تنها کافی است از لینک زیر، به ربات تلگرامی تپ سواپ وارد شده و بازی را آغاز کنید. 

یس کوین (Yescoin)

برخی بازی یس کوین را مهم‌ترین جایگزین نات کوین می‌دانند، زیرا زمزمه‌هایی از ردپای تیم توسعه‌دهنده نات کوین در این پروژه شنیده می‌شود. لازم به ذکر است که این بازی از نوع سوایپ تو ارن (Swipe to Earn) بوده و بر بستر بلاک چین تن ساخته شده است.

بازی تلگرامی یس کوین

ویژگی‌ها و نکات کلیدی یس کوین عبارتند از:

 • گیم‌پلی: کاربران تنها با سوایپ روی صفحه نمایش خود در بازی، توکن یس کوین بدست می‌آورند.
 • بوستر‌های متنوع: بازی شامل بوستر‌های مختلفی مثل افزایش سرعت و گزینه‌های سوایپ خودکار برای افزایش میزان کسب کوین است.
 • تشویق به دعوت دوستان: کاربران می‌توانند با دعوت دوستان خود، پاداش دریافت کنند.  
 • ادغام با کیف پول TON: کاربران می‌توانند کیف پول TON خود را برای مدیریت درآمد و انجام تراکنش‌ها به پلتفرم یس کوین متصل کنند.
 • طراحی جذاب: طراحی پیکسلی و نوآورانه یس کوین، آن را از دیگر کاندیدهای جایگزین نات کوین متمایز کرده است. 
 • جلوگیری از فعالیت ربات‌ها: گیم پلی متکی به سوایپ باعث شده تا استفاده از ربات در این بازی دشوارتر شود.

البته لازم است به این نکته توجه کنید که تاکنون دو پروژه تحت عنوان Yescoin معرفی شده که نوع ساده و مینیمال آن، تقلبی است. تنها یس کوین معتبر که در حال حاضر ۴.۵ میلیون عضو کانال دارد، نوع پیکسلی است که با می‌توانید در ربات تلگرامی یس کوین، آن را بازی کنید.

کیوبس (Cubes)

کیوبس توسط پروژه پانک سیتی (Punk City) توسعه یافته و از مکانیسم تپ ت ارن (Tap to Earn) استفاده می‌کند. این بازی، به‌صورت کاملاً رایگان و با بهره‌گیری از فناوری بلاک چین، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای شرکت‌کنندگان فراهم می‌کند. کیوبس از پشتیبانی سازندگان مجموعه TON Punks و توسعه‌دهندگان توکن PUNK برخوردار است و این مسیر موفقیت را برایش روشن کرده است. 

بازی cubes

اما سوال اینجاست که چه ویژگی‌هایی کیوبس را خوش‌آتیه کرده؟ در جواب باید گفت:

 • شرکت‌کنندگانی که در بازی کیوبس به استخراج می‌پردازند، پاداش‌های توکن PUNK و بسیاری از مشوق‌های جذاب دیگر را در آینده دریافت خواهند کرد.
 • نرخ تبدیل پاداش‌ها توسط تیم توسعه در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.
 • در حال حاضر، این پروژه بیش از ۱.۴ میلیون نفر را جذب کرده و بیش از ۸۰۰ میلیون کیوبس استخراج شده است.
 • بازی کیوبس بخشی از متاورس وسیع‌تر پانک سیتی است که بازی‌های متنوع P2E در خود جای داده است.
 • پانک سیتی متاورسی غیرمتمرکز است که بر بستر بلاکچین TON ساخته شده و بازی‌های P2E و کسب ان اف تی را امکان‌پذیر کرده است. 

ادغام کیوبس با بلاک چین تُن و پشتیبانی از توکن PUNK، آینده‌ای نویدبخش را برای این بازی ترسیم می‌کند. برای بازی کیوبس به ربات تلگرامی کیوبس سر بزنید.

کتیزن (Catizen)

کتیزن، بازی مبتنی بر بلاک چین دیگری‌ست که در ابتدا تنها در اکوسیستم تُن (TON) قرار داشت ولی بعدها به بلاک چین مانتل (Mantle) هم اضافه شد. این بازی جذاب که با طراحی دوست‌داشتنی و گیم پلی ساده در دسترس قرار گرفته، در واقع حول محور پرورش گربه‌هاست و توانسته با خصوصیاتی منحصر به‌فرد و ارائه فرصتی برای کسب درآمد، در مدت کوتاهی به محبوبیت قابل توجهی دست یابد.

بازی ستیزن

ویژگی‌های کلیدی کتیزن عبارتند از:

 • جذب بیش از ۱۰ میلیون کاربر بازی با نرخ تبدیل پایدار ۱۰٪ کاربران
 • بیش از ۵۰٪ کاربران فعال، مشتریان پولی هستند که نشان‌دهنده موفقیت کتیزن در جذب مخاطبان و درآمدزایی مستمر است
 • هدف کتیزن، توسعه اپلیکیشن‌های وب ۳ واقعی مصرف‌کننده‌محور است
 • بازی کتیزن در رقابت The Open League به‌عنوان برترین پروژه از نظر تعداد کاربران، کاربران فعال، شناسایی مؤثر کاربران آنچین و تعامل مکرر آنچین معرفی شده است

علاوه بر این، کتیزن با نات ‌کوین نیز همکاری استراتژیک داشته و از پرداخت‌های NOT در پلتفرم خود پشتیبانی می‌کند. همچنین، ۱۰٪ از درآمد خود را صرف توکن‌سوزی می‌کند. برای ثبت‌نام در بازی Catizen، تنها کافی‌ست به ربات تلگرامی کتیزن مراجعه کنید.

مینی گیم CEX.io

CEX.IO Power Tap مینی گیم تپ تو ارن تلگرامی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ضربه زدن روی صفحه، توکن CEXP را کسب کنند. این بازی بخشی از اکوسیستم گسترده تر CEX.IO، صرافی ارز دیجیتال مشهور، محسوب می‌شود.

بازی CEX.IO

ویژگی‌ها و عملکردهای کلیدی ایردراپ CEX عبارت‌اند از:

 • گیم پلی: بازی شامل ضربه زدن روی صفحه برای کسب توکن CEXP می‌شود. بازیکنان می‌توانند قبل از پر شدن انرژی که معمولاً بین یک تا دو ساعت زمان می‌برد، تا ۱٫۵۰۰ ضربه بزنند. 
 • پاداش توکن: در حین بازی کردن، کاربران توکن CEXP جمع می‌کنند. این توکن هنوز ارزش مادی ندارد ولی در آینده کاربردهای مهمی برای آن تعیین خواهد شد که به آن ارزش می‌دهد.
 • سیستم ارجاع: در این بازی هم کاربران با دعوت از دوستان می‌توانند پاداش دریافت کنند.

مینی گیم Blum

بلوم هم مینی گیم انقلابی دیگری در تلگرام است که در مسیر تکامل به یک صرافی هیبریدی کامل قرار گرفته است. نکته مهمی که می‌تواند بلوم را بهترین جایگزین نات کوین تبدیل کند، محدودیت در افراد ورودی به بازی است. البته از طرفی، توسعه‌دهندگان وعده دسترسی آسان به طیف گسترده‌ای از کوین‌ها و توکن‌ها، به همراه معاملات مشتقات را نیز در آینده نزدیک داده‌اند.

blum

در فاز فعلی، کاربران این فرصت را دارند که پوینت‌های بلوم را که بعداً قابل تبدیل به توکن خواهند بود، جمع‌آوری کنند. ویژگی کلیدی این مرحله، تعداد محدود دعوتنامه‌های ارجاعی در دسترس است که در ابتدا ۱۰ عدد تعیین شده است. با این حال، شما می‌توانید با شرکت در رویدادها و مسابقات مختلف، دعوتنامه‌های بیشتری بدست آورید.

نحوه شروع بازی بلوم به این صورت است:

 1. وارد ربات شوید. البته لازم به ذکر است که در حال حاضر فقط با دعوتنامه می‌توانید وارد شوید.
 2. حساب کاربری خود را ایجاد کنید.
 3. روی دکمه “Start Farming” کلیک کنید.
 4. بعد از 8 ساعت برای جمع آوری پوینت‌های خود برگردید. (بله، نیازی به کلیک‌های بی‌شمار نیست!)

بلوم با گیم پلی اعتیادآور، جامعه در حال رشد ولی با محدودیت ورودی‌ها، و پاداش‌های شگفت انگیز آماده است تا نحوه تفکر ما در مورد معاملات کریپتو را متحول کند. با بلوم، فقط کافیست روزی سه بار (هر هشت ساعت یک بار) دکمه‌ای را فشار دهید تا پوینت بدست آورید. این بازی جالب را در ربات تلگرامی بلوم آغاز کنید.

پانک سیتی (Punk City)

همانطور که گفتیم، پانک سیتی اکوسیستم بازی در تلگرام و مستقر در بلاک چین تن است. این پلتفرم، عناصر مختلف گیم‌فای (GameFi) را در خود جای داده و به بازیکنان امکان می‌دهد از طریق گیم‌پلی و رقابت، ارزهای دیجیتال و ان اف تی کسب کنند.

بازی پانک سیتی

ویژگی‌های کلیدی پانک سیتی عبارتند از:

 • کیف پول سرپرستی: هر بازیکن یک کیف پول سرپرستی برای بازی‌های همتا به همتا (P2P) و خریدهای درون بازی دریافت می‌کند.
 • حالت‌های بازی: سه نوع بازی P2P وجود دارد: رایگان، تُن (با استفاده از رمزارز تن) و Praxis (ارز درون بازی)
 • ادغام NFT: بازیکنان می‌توانند NFTها را از پروژه‌های شریک کسب و استفاده کنند. پراکسیس را می‌توان با تجربه یا خرید NFT مبادله کرد.
 • به‌روزرسانی‌های منظم: مینی‌گیم‌ها و تورنمنت‌های جدید به طور منظم معرفی می‌شوند.
 • توکن PUNK: توکن بومی مورد استفاده برای تراکنش‌ها و پاداش‌ها در اکوسیستم.
 • استخرهای نقدینگی: انگیزه‌ها برای فراهم کردن نقدینگی در استخرهای PUNK/TON، با سود سالانه برای جذب شرکت کنندگان.

پانک سیتی با ترکیب بازی و فناوری بلاک چین، تجربه‌ای پویا و جذاب را برای کاربران ایجاد می‌کند و در عین حال با مدل P2E خود، مشوق‌های مالی ارائه می‌دهد. برای شروع بازی با این پلتفرم گیمینگ جذاب، وارد ربات تلگرامی پانک سیتی شوید.

اسکویید (Squid)

بازی ربات تلگرامی اسکویید که از سریال تلویزیونی محبوب «بازی مرکب» (Squid Game) الهام گرفته شده، یک بازی بلاک چینی است که توسط TON Inscription پشتیبانی می‌شود. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد تا در فعالیت‌های مختلفی درون برنامه تلگرام شرکت کنند و از فناوری بلاک چین برای ارتقای تجربه بازی استفاده کنند.

بازی تلگرام اسکویید

ویژگی‌های کلیدی:

 • گیم‌پلی Idle: بازیکنان می‌توانند با حداقل تلاش فعالانه در بازی شرکت کنند که این امر، آن را برای گیمرهای معمولی در دسترس می‌کند.
 • ادغام بلاک چین: بازی برای عملیات خود از بلاک چین TON استفاده می‌کند.
 • مشارکت جامعه: اسکویید یک کانال جامعه اختصاصی و یک کانال اعلان در تلگرام دارد که در آن به‌روزرسانی‌ها و اخبار به طور منظم به اشتراک گذاشته می‌شود.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، می‌توانید مستقیماً از ربات تلگرام Squid در تلگرام بازدید کنید. اسکویید با ترکیب مکانیک‌های بازی جذاب، مشارکت جامعه و فناوری بلاکچین، تجربه منحصر به فردی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

میم‌فای کوین (MemeFi Coin)

میم‌فای یک بازی تلگرامی فوق‌العاده نوآورانه و  مبتنی بر بلاک چین است که فرهنگ میم و گیم‌پلی را با محوریت نبرد بین قبیله‌های میم درهم می‌آمیزد. بازیکنان در این بازی، برای تسلط و کنترل منابع در دنیایی وسیع که توسط گروه‌های میم‌محور پر شده، مبارزه می‌کنند.

میم‌فای در هسته خود، یک تجربه هیجان‌انگیز بازی PvP و PvE را ارائه می‌دهد. کاربران شخصیت‌های منحصر به‌فردی درون بازی می‌سازند که در قبیله‌های الهام گرفته شده از میم، متحد می‌شوند. این شخصیت‌ها از طریق گیم‌پلی فعال و مشارکت قبیله‌ای، سطح و توانایی به دست می‌آورند.

بازی میم فای کوین

میم‌فای عناصر کلیدی همکاری جامعه، داستان پردازی جذاب، قبیله‌ها و گروه‌های قدرتمند، مدیریت استراتژیک منابع و اقتصاد مجازی را در خود جای داده است. دنیای در حال تکامل پر از شخصیت‌ها، توانایی‌ها، دشمنان و اتحادهای میم، گیم‌پلی را همیشه تازه نگه می‌دارد.

با ویژگی‌هایی مانند کیف پول کاربردی، بازی‌های چندنفره، ادغام ان اف تی، به‌روزرسانی‌های منظم و رویدادهای هیجان‌انگیز، میم‌فای به دنبال دستیابی به عنوان بهترین جایگزین نات کوین است. برای شروع این بازی جذاب، وارد ربات تلگرام میم‌فای کوین شوید.

ایکس بلست (xBlast)

ایکس بلست بازیکنان را در نقش فضانوردانی ماجراجو قرار می‌دهد. بازیکنان در این بازی، در پی کشف و استخراج منابع ارزشمند از سیارات ناشناخته و میدان‌های سنگ‌فضایی قرار می‌گیرند. جالب است بدانید که این بازی در دنیای پس از رویداد نجومی «انفجار ایکس» (X Blast) که منابع پنهان شده را در کهکشان آزاد کرده، جریان دارد.

ایکس بلست

 • هر کاربر نقش فضانوردی جسور را بر عهده می‌گیرد که با فضاپیمای پیشرفته خود، در جستجوی فلزات گرانبها و کانی‌های باارزش است.
 • معدن‌کاوان در ایکس بلست برای تشکیل جوامع متنوع از خدمه‌های کوچک تا مستعمرات بزرگ، با هم متحد می‌شوند. این جوامع، محلی برای همکاری و اشتراک‌گذاری منابع هستند.
 • قلب اقتصاد ایکس بلست، فرآیند تصفیه و تبادل منابع است. فضانوردان با استخراج فلزات کمیاب و کانی‌های باارزش، فرصتی برای تصفیه آن‌ها به یک ماده قابل فروش دارند. این ماده تصفیه شده که XBL نامیده می‌شود، را می‌توان از طریق پالایشگاه‌های تخصصی در بازار وب ۳ با سود فروخت.

توکن XBL، توکن بومی اکوسیستم ایکس بلست، نقشی محوری در این بازی ایفا می‌کند. کاربران اولیه فرصت منحصر به فردی برای دریافت wXBL دارند که با شرکت در روند استخراج، قابل تبدیل به توکن XBL است.

با ویژگی‌هایی مانند گیم‌پلی مشارکتی، المان‌های مبتنی بر جامعه و زیرساخت اقتصادی قوی، ایکس بلست به عنوان پروژه‌ای که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به بهترین جایگزین نات کوین دارد، مطرح شده است. با ورود به ربات تلگرامی ایکس بلست، این بازی را شروع کنید.

دبلیو کوین (w-coin)

پروژه دبلیو کوین در حال پیشگامی در مرز جدیدی با پروژه استخراج منحصر به‌فرد تلگرامی خود در بلاک چین SUI است. مدل منحصر به‌فرد دبلیو کوین، به جامعه اجازه می‌دهد تا تصمیم بگیرند که توکن در کدام بلاک چین فهرست شود: تن، سولانا، فانتوم، اتریوم و شاید همه آنها!

بازی wcoin

خصوصیات دبلیو کوین که آن را برای جایگزینی نات کوین مناسب کرده، عبارتند از: 

 • کیف پولی تمام عیار، بدون تبلیغات و مجهز به ابزارهای قدرتمند سرمایه‌گذاری را تصور کنید. این همان چیزی است که دبلیو کوین ارائه می‌دهد.
 • بازی سرگرم‌کننده تپ تو ارن دبلیو کوین، امکان درآمدزایی را به کاربران خود می‌دهد. 
 • با استیک کردن دبلیو کوین و استفاده از انواع تقویت کننده‌های موجود در بازی، می‌توانید درآمد خود را افزایش دهید. 

همین حالا ربات تلگرامی دبلیو کوین را اجرا کنید، به جمع ۵ میلیون کاربر این بازی بپیوندید و با ضربه زدن، موجودی کوین‌های در حال رشد خود را افزایش دهید. 

کلام آخر

درست است که نات کوین دیگر با ضربه زدن روی صفحه نمایشگر به دست نمی‌آید و برخلاف نظرات تخصصی و آگاهانه برخی پول هم شد، اما دلیل نمی‌شود که بخت با پروژه دیگری یار نباشد.

در این مقاله، تلاش کردیم که برخی از بهترین جایگزین‌های نات کوین را که شانس به پول رسیدن‌شان بیشتر از صدها مورد دیگر است، معرفی کنیم. در آخر متذکر شویم که پروژه‌های کلاهبرداری و اسکم در دنیای کریپتو بسیار زیاد است و نباید گول افراد ناشناس در فضای توییتر، تلگرام یا اینستاگرام را بخورید. علاوه بر بازی‌هایی که گفتیم، بازی پیکسل تپ هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد.

امیدوارم حداقل یکی از بازی‌های معرفی‌شده در بالا منجر به واریز وجه نقدی قابل توجهی به حساب بانکی شما شود. اگر سوال، انتقاد یا نظری دارید، در بخش نظرات همین مقاله با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید. 

سوالات متداول

 • بهترین جایگزین نات کوین کدام است؟

انتخاب بهترین جایگزین نات کوین به علت لیست نشدن توکن‌های پروژه‌های فعال کنونی در صرافی‌ها، دشوار است؛ بااین‌حال با توجه به اندازه جامعه و پشتیبانی و حمایت صرافی‌ها، همستر کامبت و تپ سواپ بیشترین شانس موفقیت را دارند. 

 • چگونه باید جایگزین نات کوین را بشناسیم؟

نقشه راه مشخص، پشتیبانی اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر و اندازه جامعه مثل کانال تلگرامی، یوتیوبی یا صفحه حساب ایکس، در تعیین بهترین جایگزین نات کوین بسیار مهم است. 

میلاد آقایاری

میلاد آقایاری

Fiat Free, Since 93 :) درباره کریپتو می‌نویسم. چون به نظرم راه امیدوارکننده‌ایه واسه یه کوچولو بیشتر کردن عدالت در جهان

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

ارز دیجیتال بهتر است یا بورس؟ مقایسه بورس و ارز دیجیتال

امروزه جو بازارهای مالی و کسب سود از طریق این بازارها، به‌ان ...

هر آنچه باید دررابطه‌با تجارت با ارز دیجیتال بدانید!

اگر قصد دارید به دنیای تجارت با ارز دیجیتال قدم بگذارید، قبل ...

پیوت پوینت (Pivot Points)؛ پیش‌بینی حرکات قیمت در بازارهای مالی

برای یک تریدر، پیش‌بینی جهت بازار اهمیت ویژه‌ای دارد؛ زیرا ب ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر