همکاری ChainGPT با کوین‌مارکت‌کپ برای میزبانی از ایردراپ 50 هزار دلاری

توسط مبین حسینی
|
3 آبان 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
همکاری ChainGPT با کوین‌مارکت‌کپ برای میزبانی از ایردراپ 50 هزار دلاری

شبکه زیرساخت هوش مصنوعی ChainGPT ، همکاری با کوین‌مارکت‌کپ برای میزبانی از ایردراپ آغاز کرده است. در این رویداد، در مجموع، توکن‌های CGPT به ارزش 50,000 دلار توزیع خواهند شد.

تخمین زده می‌شود که تا 10,000 نفر در کامیونتی کریپتو می‌توانند در این کمپین شرکت و در نتیجه توکن‌ها را دریافت کنند.

بین 23 اکتبر تا 7 نوامبر، کاربران می‌توانند در ایردراپ ChainGPT شرکت کنند. افرادی که در این بازه زمانی ChainGPT را در توییتر دنبال می‌کنند، توییت تبلیغاتی را لایک کرده و به اشتراک می‌گذارند، و وظایف موجود در صفحه ایردراپ CoinMarketCap را انجام می‌دهند، واجد شرایط دریافت توکن‌های ChainGPT رایگان خواهند بود.

اهداف این برنامه افزایش تعداد کاربران فعال CGPT و افزایش مشارکت در کامیونتی است. بالاترین رکورد برای ارزش کل قفل شده ChainGPT در 17 اکتبر اعلام شد: بیش از 1.3 میلیون دلار CGPT در حال حاضر توسط بیش از 16,000 دارنده توکن سرمایه گذاری شده است.

راه‌اندازی ایردراپ ChainGPT تنها چند روز پس از فهرست شدن CGPT در صرافی HTX (هوابی سابق) انجام می‌شود که دسترسی به توکن بومی پروتکل را بیشتر گسترش می‌دهد.

دانلود ماهنامه آذر ماه دامیننس

از قدرت روایات در فضای ارزهای دیجیتال تا کاربرد‌های ChatGPT در این بازار

  رویدادهایی مانند ایردراپ 50 هزار دلاری، به اطلاع رسانی در مورد راه حل‌هایی که ChainGPT روی آنها کار می‌کند، کمک می‌کند. توسعه دهندگان ChainGPT اعلام کرده اند که دستیار معاملات هوش مصنوعی یکی از نسخه‌های مهم بعدی آنها است.

  این پروژه ادعا می‌کند که می‌تواند شاخص‌های تکنیکال هزاران توکن، از جمله قیمت‌ها، احساسات و اندیکاتورها را در لحظه تجزیه و تحلیل کند. این ابزار به معامله‌گران ارزهای دیجیتال در قضاوت‌های آگاهانه‌تر بر اساس تحقیقات هوش مصنوعی در بازار کمک می‌کند.

  ایلان رحمانوف، مدیر عامل ChainGPT گفت:

  ما از حمایت بی‌نظیر کامیونتی با بیش از 16,000 دارنده توکن که 1.3 میلیون دلار CGPT دارند، هیجان‌زده هستیم. همانطور که ما مرزهای نوآوری را در وب 3 پیش می‌بریم، ایردراپ، همراه با لیست شدن در HTX و کمک مالی زنجیره BNB، برخی از گام‌های مهم برای گسترش دسترسی جهانی به ابزارها و راه حل‌های CGPT$ و ChainGPT هستند.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر