تحلیل فاندامنتال رمزارز پپه (PEPE)؛ میم کوینی جذاب در بین هولدرها

تاریخ: 19 تیر 1403
زمان مطالعه:  5 دقیقه
تحلیل فاندامنتال پپه

پروژه پپه پس از این‌که پا به عرصه بازار رمزارز گذاشت، توانست در بین طرف‌داران میم کوین‌ها به‌خوبی بدرخشد و کاربران زیادی را به ارز دیجیتال پپه جذب کند. ارز دیجیتال پپه از شخصیت محبوب Pepe The Frog الهام گرفته شده است. رمزارز پپه به دلیل سیاست‌های توکن‌سوزی در جهت حفظ ارزش قیمت، سیاست عدم دریافت کارمزد از تراکنش‌ها و دارای تیم پرتلاش، به میم کوین ترند در بین جامعه ارز دیجیتال تبدیل شده و توانسته ارزش ارز خود را افزایش دهد.

در ادامه به تحلیل فاندامنتال رمزارز پپه (PEPE) می‌پردازیم و اطلاعاتی را به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید با تصمیم‌گیری آگاهانه روی این ارز دیجیتال جذاب سرمایه‌گذاری کنید.

بررسی سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال PEPE

پروژه پپه، به‌خاطر نقشه راه خوب و تیم پرتلاشش، توانسته سرمایه‌گذاران خرد را به ارز دیجیتال خود جذب کند و سرمایه قابل‌توجهی از طریق آن‌ها برای پیشبرد اهدافش دریافت نماید. پپه، سرمایه‌گذار خاص و مطرحی ندارد؛ اما با پتانسیل بالایی که از خود در چند مدت اخیر نشان داده، توانسته نظر خیلی از هولدرها (سرمایه‌گذاران) و کاربران را به خود جلب کند و باعث شده تا آن‌ها روی ارز دیجیتال PEPE سرمایه‌گذاری کنند. این موضوع باعث می‌شود تا به مرورزمان رمزارز پپه معتبرتر شود.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  بررسی جامعهٔ ارز دیجیتال پپه

  در بازار ارزهای دیجیتال، جامعه می‌تواند باعث شود تا پروژه‌های کریپتویی اهداف‌شان را سریع‌تر و بهتر پیش ببرند. در ادامه به بررسی جامعه رمزارز پپه می‌پردازیم.

  توییتر

  پپه توکن دارای جامعه 676 هزار نفری در شبکه‌اجتماعی توییتر است و روزبه‌روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. به همین دلیل این پروژه در مسیر پیشرفتی چشمگیر قرار گرفته و با گذشت زمان تعداد سرمایه‌گذاران پروژه درحال افزایش است. این امر ارزش پروژه و اعتبار رمزارز پپه را افزایش می‌دهد.

  صفحه اجتماعی توییتر پپه

  صفحه اجتماعی توییتر پپه

  بررسی سیاست‌های تورمی یا غیر تورمی PEPE

  مطابق عکس زیر، میم کوین PEPE از سیاست غیر تورمی استفاده می‌کند. این پروژه، حداکثر عرضه توکن‌هایش را به 420.69 تریلیون محدود کرده است. این موضوع باعث می‌شود تا ارزش پپه توکن حفظ شود و در بلندمدت تقاضا برای این توکن افزایش یابد.

  سیاست غیر تورمی پپه

  سیاست غیر تورمی پپه

  پپه توکن به چه‌ صورت درآمدزایی می‌کند؟

  پروژه پپه به چند صورت درآمدزایی می‌کنند. در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  1. فروش توکن: این پروژه با فروش توکن PEPE به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران، بخشی از درآمد خود را برای توسعه پروژه کسب می‌کند.
  2. تبلیغات: پروژه پپه در ازای نمایش تبلیغات پروژه‌ها و شرکت‌ها در پلتفرم خود، هزینه دریافت می‌کند و بخشی از این هزینه را برای توسعه پروژه خود خرج می‌کند.
  3. فروش کالاها: پروژه ارز دیجیتال پپه، کالاهایی را با مارک PEPE مانند لباس، لوازم جانبی و موارد دیگر به فروش می‌رساند و درآمد کسب می‌کند.
  4. کمک‌های مالی از طرف جامعه و پلتفرم‌های تأمین مالی: اعضای جامعه ممکن است برای حمایت از توسعه و رشد پروژه کمک مالی کنند. همچنین این پروژه از پلتفرم‌های تأمین مالی، برای جمع‌آوری سرمایه در جهت رشد خود استفاده می‌کند.

  بررسی نقشه راه پپه توکن

  نقشه راه پپه توکن به‌صورت زیر است:

  • پروژه پپه در فاز اول قصد دارد تا اکوسیستم خود را گسترش دهد و این مسئله شامل موارد زیر است:
  • ایجاد یک بازار با نقدینگی بالا برای توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFT) PEPE
  • راه‌اندازی فروشگاه آنلاین برای فروش کالاهای با مارک پپه
  • برقرارکردن محصول استیکینگ توکن‌های PEPE در پلتفرم خود
  • در فاز دوم نقشه دارد تا جامعه‌اش را گسترده‌تر کند و اکوسیستم خود را رشد دهد. این موضوع شامل موردهای زیر می‌شود:
  • افزایش کمپین‌های بازاریابی در جهت جذب سرمایه‌گذار بیشتر
  • برگزاری رویدادها و مسابقات برای تعامل و کاربران و رشد جامعه پپه
  • پیاده‌سازی سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO)
  • فاز سوم برای توسعه مستمر و ادغام با سایر شبکه‌های بلاک چین، اجرا می‌شود.
  نقشه راه میم کوین پپه

  نقشه راه میم کوین پپه

  آیا روی PEPE سرمایه‌گذاری کنیم؟

  پروژه پپه، به‌خاطر اجرای سیاست‌ غیر تورمی روی ارز دیجیتال PEPE باعث شده تا ارزش آن حفظ شود و آن را از بقیه میم کوین‌ها متمایز کند. این میم کوین دارای جامعه گسترده است که می‌تواند ارزش پروژه را بالا ببرد و در راستای پیشبرد اهداف تیم، کمک کند. همچنین این جامعه می‌تواند باعث شود تا سرمایه‌گذاران به میم کوین PEPE جذب شوند که در این صورت تقاضا برای این توکن افزایش می‌یابد. البته پروژه رمزارز PEPE از راه‌های مختلف درآمدزایی می‌کند و این موضوع می‌تواند از شکست پروژه جلوگیری کند و اعتبارش در بین هولدرها و جامعه رمزارزها بالا برود.

  رمزارز PEPE دارای نقشه راه معتبر و مناسب است که مسیر پروژه را برای کاربران شفاف می‌کند و می‌تواند اعتماد سرمایه‌گذار را به خود جلب کند؛ بنابراین، طبق بررسی‌های صورت‌گرفته، این میم کوین می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

  میم کوین پپه

  میم کوین پپه

  میم کوین‌ها همیشه دارای نوسانات قیمت و ریسک‌های زیاد هستند و توصیه می‌کنیم برای سرمایه‌گذاری روی میم کوین‌ها، حتماً مدیریت سرمایه را رعایت فرمایید. این تحلیل برای ارائه چشم‌انداز بهتر ارزهای دیجیتال است و به‌هیچ‌عنوان سیگنال خریدوفروش نیست.

  خریدوفروش ارز دیجیتال پپه توکن

  همبستگی و بتا در تایم فریم روزانه

  همبستگی بتا نام شاخص‌ها
  0.57 1.74 بیت‌کوین (BTC)

  تفسیر ضرایب بتا و همبستگی رمزارز PEPE:

  • همبستگی: همبستگی پپه توکن نسبت به بیت کوین، نسبتاً پایین است. بدین معنی است که قیمت این ارز واکنش کمتری نسبت به قیمت رمزارز بیت کوین نشان می‌دهد. همچنین ریسک سبد سرمایه‌گذاری در نوسانات بازار متعادل می‌ماند.
  • بتا: ضریب بتای این ارز دیجیتال بیش از 1 است. یعنی بازدهی این توکن بیشتر از بیت کوین است. همچنین ضریب بتا،ریسک پرتفوی را افزایش می‌دهد.

  نقشه معامله‌گران لیکویید شده

  نواحی مهم رمزارز PEPE به‌صورت زیر است:

  • سطح 0000071 الی 0.0000076 دلار، محدوده حمایتی مهم محسوب می‌شود و می‌تواند از ریزش قیمت مانع شود.
  • محدوده 0000064 الی 0.0000067 دلار سطح حمایتی بعدی است و می‌تواند مانع کاهش بیشتر قیمت شود.
  • ناحیه قیمت 0000107 الی 0.0000114 دلار، اولین سطح مقاومت معتبر تلقی می‌شود و می‌تواند از افزایش قیمت ممانعت کند.
  • قیمت  0.0000123الی 0.0000127 دلار، ناحیه مقاومتی بعدی است و می‌تواند از افزایش قیمت جلوگیری کند.

  بقیه نواحی را می‌توانید در عکس زیر مشاهده کنید.

  فاندامنتال پپه

  فاندامنتال پپه

  محمدجواد جعفری

  محمدجواد جعفری

  چند سال پیش، پس از تب‌وتاب بازار بورس ایران با فارکس آشنا شدم و همین موضوع باعث شد که به سراغ یادگیری تحلیل تکنیکال و اقتصاد کلان برم. بعد از مدتی علاقم به اقتصاد بیشتر شد و به صورت حرفه‌ای‌تر تو این حوزه کار کردم. طولی نکشید که با ورود به دنیای ارزهای دیجیتال، شروع به یادگیری تحلیل فاندامنتال کردم و الان بیشتر زمانم رو روی بررسی پروژه‌های بلاک‌چین و تحلیل اقتصاد کشورها می‌ذارم.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل ترون (TRX)؛ بررسی بهترین نواحی حمایتی – ۳۱ تیر (۲۱ جولای)

  ارز دیجیتال ترون (TRX)، رتبه 11 را از نظر ارزش بازار دارد و ...

  3 رمزارز برتر واچ لیست هفته که باید زیرنظر داشت! (۳۱ تیر ۱۴۰۳)

  آیا برای شما هم سوال است که این هفته روی چه رمزارزهایی سرمای ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر