آشنایی با فعال‌ترین دختر جوان فعال حوزه کریپتو. ریا بوتوریا کیست؟

توسط آکادمی بیت‌پین
|
12 خرداد 1401
|
زمان مطالعه:  2 دقیقه

در سال‌های اخیر جایگاه ارزهای دیجیتال در جهان رو به ارتقا بوده است. بسیاری از دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی با وجود تمام چالش‌هایی که وجود داشته است، به استقبال ارزهای دیجیتال محبوب مانند بیت‌کوین پرداخته‌اند. استقبال از ارزهای دیجیتال در حالی صورت گرفته است که بسیاری از متخصصان و محققان به‌صورت شبانه‌روزی به تحقیق و توسعه در این حوزه پرداخته‌اند؛ به‌ طوری‌که بخش عظیمی از گسترش ارزهای دیجیتال در دنیای امروز را باید مدیون این افراد بود. افرادی که بی‌شک بدون وجود آن‌ها امکان دستیابی به وضعیت کنونی در دنیای رمزارزها وجود نداشت.

در دنیای بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال افراد تأثیرگذار زیادی وجود دارند که دائماً نام آن‌ها را می‌شنویم. این افراد معمولاً مالک اولین و بزرگ‌ترین پروژه‌ها و کمپانی‌های بلاک‌چین هستند، اما افرادی هم وجود دارند که با وجود اینکه کمتر شناخته شده‌اند در گسترش ارزهای دیجیتال بسیار تأثیرگذار بوده‌اند و همین موضوع سبب شده است در این مطلب تصمیم بگیریم به معرفی ریا بوتوریا یکی از افراد تأثیرگذار در دنیای بلاک‌چین بپردازیم. برای اینکه بدانید Ria Bhutoria کیست، با ما همراه باشید.

Ria Bhutoria کیست؟

ریا بوتوریا (Ria Bhutoria) محقق و فعال حوزه بلاک‌چین و امور مالی غیرمتمرکز است که از سوابق وی می‌توان به مدیریت تحقیقات Fidelity Digital Assets اشاره کرد. Fidelity Digital Assets که زیرمجموعه کمپانی Fidelity به شمار می‌رود، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری است که سال‌هاست در رابطه با بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال مطرح تحقیقات عظیمی را انجام داده است و جزء اولین شرکت‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود که ارزهای دیجیتال را پذیرفته است.ریا بوتوریا

ریا بوتوریا در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ به‌عنوان مدیر ارشد تحقیقات Fidelity Digital Assets با فعالیت‌های بی‌وقفه خود در رابطه با ویژگی‌های ذاتی بیت‌کوین فردی بود که زمینه لازم برای پذیرش بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی دیجیتال قابل‌اعتماد برای سرمایه‌گذاری را به وجود آورد. پذیرش بیت‌کوین توسط Fidelity سبب شد تا تحولی عظیم در صنعت ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین به وجود آید؛ به‌طوری‌که بسیاری از کارشناسان این اتفاق را یکی از بزرگ‌ترین گام‌ها در پذیرش ارزهای دیجیتال می‌دانند.

در رابطه با اینکه Ria Bhutoria کیست، باید بدانید ریا بوتوریا قبل از حضور در Fidelity به‌عنوان محقق ارشد در Crpypto Assets فعالیت داشته است. از سوابق دیگر وی می‌توان به فعالیت به‌عنوان تحلیلگر حقوق صاحبان سهام اشاره کرد.

 حتما بخوانید: مسیح بیت کوین کیست و چرا به این نام شهرت دارد؟

ریا بوتوریا در CIV

ریا بوتوریا در حال حاضر در Castle Island Ventures به‌عنوان یکی از شرکای اصلی مشغول فعالیت است. Castle Island Ventures یک شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر است که به‌صورت اختصاصی روی پروژه‌های بلاک‌چین فعالیت می‌کند.

گفتار پایانی!

ریا بوتوریا یکی از بزرگ‌ترین فعالان و محققان در زمینه ارز دیچیتال و بیت کوین است. او در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ مدیر ارشد تحقیقات شرکت Fidelity Digital Assets بوده و فعالیت‌های بسیاری را در زمینه رشد این شرکت انجام داده است.

دوست دارید در مورد کدام یک از افراد سرشناس در صنعت کریپتو بیشتر بدانید؟ با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

پرسش‌های متداول

  • Ria Bhutoria کیست؟

ریا بوتوریا محقق و فعال بلاک‌چین و امور مالی غیرمتمرکز است که زمینه پذیرش بیت‌کوین توسط Fidelity را فراهم کرده است.

  • Ria Bhutoria در حال حاضر مشغول چه فعالیتی است؟

Ria Bhutoria در حال حاضر به‌عنوان شرکای اصلی شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Castle Island Ventures مشغول فعالیت است.

  • سوابق حرفه‌ای Ria Bhutoria چیست؟

از سوابق حرفه‌ای Ria Bhutoria می‌توان به مدیریت ارشد تحقیقات فیدلیتی و فعالیت به‌عنوان محقق ارشد کریپتو استز اشاره کرد.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر