معرفی بازی بلاک چین کیوتیز؛‌ بازی کیوتی‌ها در بلاک چین‌های مختلف

تاریخ: 20 اسفند 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
معرفی بازی بلاک چین کیوتیز؛‌ بازی کیوتی‌ها در بلاک چین‌های مختلف

بازی بلاکچین کیوتیز، بازی ماجراجویانه است که در آن بازیکنان می‌توانند موجودات مختلفی مانند سگ، مارمولک، توله خرس، گربه، جوجه تیغی و سایر موجودات واقعی و خیالی را جمع‌آوری کنند.

بازی‌های بلاک چینی پس از معرفی و ارائه مدل اقتصادی Play-2-Earn شاهد تغییرات بسیاری بزرگی بوده‌اند و وجود بازی‌های بلاک چینی مختلف مانند، بلاک چین کیوتیز که از پروژه‌های گیمینگ نوظهور بازار کریپتو به شمار می‌رود، جذابیت بازی‌های امروزی را دوچندان کرده است. بازی بلاک چین کیوتیز (Blockchain Cuties) که به‌تازگی عرضه شده است، به گفته بسیاری از رسانه‌ها و فضای مربوط به بازی‌های بلاک چینی، به‌عنوان مستعدترین و جذاب‌ترین گیم‌ها یاد می‌شود و در این مقاله، قصد ما معرفی، بررسی و ارائه نحوه کسب درآمد از این بازی سرگرم‌کننده خواهد بود.

اگر به دنبال بازی سرگرم‌کننده، به همراه کسب درآمد دلاری هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با یادگیری این بازی، به‌راحتی ساعت‌ها مشغول این بازی شوید و در آمد کسب کنید. لازم به ذکر است که اطلاعات مربوط به بازی بلاک چین کیوتیز، به‌منظور نقد و بررسی و ارائه نمای کلی از این بازی جدید بلاک چینی است.

بازی بلاک چین کیوتیز چیست؟

بازی بلاک چین کیوتیز (کیوتی‌ها)، نوعی بازی بلاک چینی رودررو و بامزه مبتنی بر NFTها است که به دلیل قابلیت پشتیبانی از ارزهای دیجیتال و بلاک چین‌های مختلف به محبوبیت زیادی را یافته است. در این بازی شخصیت‌ها یا آواتارها گربه، سگ، مارمولک‌ها و سایر حیوانات بامزه‌ای هستند که با نام Cuties (کیوتی‌ها = با‌نمک‌ها) شناخته می‌شود، هستند. در طول بازی با ماجراجویی، نبردها و کسب تجربه بیشتر، شما مسئول پرورش و ارتقا شخصیت خود هستید و هر آواتار شما به‌صورت NFT قابل‌خرید و فروش در پلتفرم خریدوفروش بازی بلاک چینی، بلاک چین کیوتیز خواهد بود.

بازی بلاک چین کیوتیز چیست؟

این بازی بلاک چینی جذاب، از بلاک چین‌هایی مانند اتریوم، ترون، هکو چین و هرگونه دستگاه و مرورگری پشتیبانی می‌کند و به‌راحتی می‌توانید با کیف پول اتریوم یا کیف پول ترون به آن متصل شده است و توسط ارزهای دیجیتال اتریوم یا ترون و بسیاری از ارزهای دیگر، این بازی را انجام داده و NFT خریداری کرده و به فروش برسانید. از ویژگی‌های بسیار جذاب و منحصربه‌فرد این بازی مناسب که حول فضای NFT ایجاد شده است، قابلیت ذخیره‌سازی شخصیت، ویژگی‌ها و تجربیات بازی و به طور قهرمان شما در کیف پول و بلاک چین‌های متعدد است که کاربران می‌توانند به نسبت بلاک چین و ارزهای دیجیتال رایج امروزی از این بازی لذت ببرند.

در بیانی ساده، حق انحصار، خریدوفروش، اهدای مالکیت و هرگونه موارد مربوط به NFTهای شما در اختیار خود شخص بوده و هر فرد حتی می‌تواند آن را به دیگران هدیه داده یا با قیمتی مناسبی در پلتفرم خریدوفروش NFT اختصاصی بازی به فروش برساند.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  چه آیتم‌هایی در بازی می‌توان جمع کرد؟

  در بازی کریپتویی بلاک چین کیوتیز (کیوتی‌ها)، آیتم‌های گوناگونی که در ارتقا شخصیت، بهبود عملکرد در نبردهای رودررو، توانایی‌ها و سایر قابلیت‌ها نقش دارد را می‌توان جمع کرد. این آیتم‌ها شامل، ارتقا سطح شخصیت، تغییر ژن، افزایش قابلیت‌ها و کاهش زمان استفاده از قدرت‌ها خواهند بود. در واقع در این بازی بلاک چینی بامزه، با پیشرفت هر شخصیت که لازمه پیروزی در نبردها، اضافه‌کردن توانایی‌ها و کسب تجربه بیشتر در بازی است، NFT یا شخصیت شما نیز باارزش‌تر خواهد شد و بسیاری از قابلیت‌های جدید از طریق پلتفرم قابل خریداری است.

  از مهم‌ترین قابلیت این بازی، امکان خریداری یا به فروش رساندن NFT ها، قابلیت‌ها و کلکسیون‌ها از طریق سفارش‌گذاری و فروش با ارز دیجیتال دلخواه شما است. در این پلتفرم، می‌توانید شخصیت‌ها و سایر المان‌های بازی را با سفارش‌ها به فروش برسانید و بخش زیادی از کسب درآمد شما از این راه تسهیل می‌شود. در بخش سفارش‌گذاری، می‌توانید تعیین کنید که کالا یا ویژگی که قصد فروش دارید با چه ارز دیجیتالی در چه شبکه بلاک چینی پرداخت شود و به‌راحتی وجه خود را با اتصال کیف پول دریافت کنید.

  قوانین بازی بلاک چین کیوتیز چیست؟

  قوانین بازی و داستان بازی Blockchain Cuties، تماماً در کیوتی لند (Cutieland = سرزمین بانمک‌ها) اتفاق می‌افتد، جایی که باید از بین هزاران شخصیت موجود با توانایی‌ها و قابلیت‌های مختلف انتخاب کرده و با نبردهای رودررو و کسب امتیاز، پیشرفت کنید. اکنون قبل از بررسی قوانین بازی، به مراحل راه‌اندازی و استفاده از این بازی در مرورگر یا دسکتاپ اشاره خواهیم کرد. برای راه‌اندازی بازی و آغاز ماجراجویی در دنیای بزرگ کیوتیز، باید قوانین یا مراحل زیر را طی کنید که دقت به مراحل اهمیت بسیار زیادی دارد:

  • ابتدا نیاز است که در سایت رسمی بازی بلاک چین کیوتیز ثبت‌نام کرده و کیف پول خود را متصل کنید. (این بازی بلاک چینی هر مرورگر امروزی و انواع سیستم‌عامل‌های رایج قابل‌دسترسی است.)
  • پس اتصال کیف پول، به نسبت بلاک چینی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید از طریق اتریوم، متیک، ترون و… این NFTها را بسازید.
  • برای شروع، نیاز دارید که شخصیت‌ها یا کیوتیز را خریداری کنید. در این بازی امکان خریدوفروش شخصیت‌ها، واگذاری آن به دوستان و هدیه قابلیت‌ها به کاربران دیگر نیز فراهم شده است.
  • برای بهبود قابلیت‌ها و استفاده در بازی، نیاز به مقداری توکن BCUG دارید که در این بازی نقش حاکمیتی و کاربردی را دارد. (امکان خرید یا سواپ این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مختلفی در بازی بلاک چینی بلاک چین کیوتیز وجود دارد.)
  • پس از خریداری و ساخت شخصیت، از راه‌های مختلفی امکان بازی وجود دارد. می‌توانید به باشگاه مبارزه رفته و رودررو به‌صورت آنلاین بازی کنید و یا مراحل تعیین شده بازی را سپری کرده و امتیاز خوبی کسب کنید.
  • در کنار قابلیت اتصال کیف پول‌هایی مانند متامسک برای خرید توکن BCUG، امکان استیک این ارز دیجیتال و کسب درآمد نیز وجود دارد که از بخش‌های جذاب این بازی به شمار می‌رود.
  • از دیگر قابلیت‌های این بازی بلاک چینی، در کنار اهدای پاداش به‌صورت توکن BCUG، امکان استفاده از این توکن برای استخرهای نقدینگی متعدد در بازی بلاک چین کیوتیز است.

  قوانین بازی بلاک چین کیوتیز

  بازی کریپتویی Blockchain Cuties به نسبت شخصیت شما به‌صورت آنلاین و شرایط معین شده‌ای پیاده‌سازی شده است. در طول بازی شما با قرارگرفتن در مقابل حریف خود، جدای از توانایی‌هایی مانند قدرت ضربات، نیاز به انجام پروسه‌ای بسیار لذت‌بخش دارید. در طول بازی و صفحه مبارزات با حریف‌های آنلاین، سه گزینه در تصویر برای شما به عناوین حمله، بازتاب و نقشه مشخص شده است که باید توسط بازیگران در بازی انتخاب شود. در واقع، این سه قابلیت هم توسط شما و هم توسط حریف شما انتخاب شده و طرف برنده با حملات موفق‌تر پیروز می‌شود. ضربات موفق طبق قوانین بازی به‌صورت زیر تعیین شده‌اند:

  • اگر حریف شما حمله کرده و شما دفاع یا بازتاب را انتخاب کنید، به همان اندازه قدرت ضربات دشمن به حریف شما ضربه وارد می‌شود.
  • اگر شما حمله را انتخاب کنید و حریف شما نیز حمله کند، هر دو طرف ضرباتی را به نسبت میزان قدرت خود وارد خواهند کرد.
  • اگر حریف نقشه را انتخاب کند و شما حمله کنید، حمله شما موفقیت‌آمیز بوده و به‌اندازه قدرت خود ضربه وارد خواهید کرد.
  • در آخرین حالت اگر شما نقشه را انتخاب کرده و حریف شما از بازتاب استفاده کند، شما ضربه موفقیت‌آمیز را خواهید داشت. زیرا، نقشه از بازتاب قدرتمند‌تر است.

  حال با ذکر حالت‌های بالا، کسی که سریع‌تر موفق به کاهش جان دشمن شده یا ۴ عدد نقشه به دست آورد، برنده بازی خواهد بود و طبق مراحل بازی، امتیاز و جوایزی به صورت لباس، شخصیت، توانایی و… دریافت می‌کند.
  بخش‌های دیگر این بازی شامل، جدول رنکینگ، دستاوردهای شما و توضیحات درباره شخصیت‌ها حال حاضر برای خریدوفروش است. توصیه می‌شود قبل از خریداری شخصیت‌ها که نیاز پرداختی چند دلار برای ساخت دارد، از قابلیت‌های درون بازی برای ارتقا آنها نیز استفاده کنید.

  شخصیت‌های بلاک چین کیوتیز

  شخصیت‌های بازی بلاک چین کیوتیز (کیوتی‌ها)، همان‌گونه که در قبل نیز اشاره کوچکی کردیم، برگرفته از حیوانات مختلفی است که می‌توانند سگ، گربه، مارمولک، خرس و دسته زیادی از حیوانات دیگر باشند. این نوع حیوانات با وجود گستردگی زیادی به سه دسته اصلی معمولی، پیشرفته و خاص تقسیم خواهند شد که قیمت هر کدام به نسبت دسته متغیر است.

  شخصیت‌های بلاک چین کیوتیز

  توانایی‌ها و ویژگی شخصیت‌های معمولی و حتی پیچیده بسیار متغیر است و می‌تواند به نسبت میزان قدرت ضربات، سرعت، توانایی در استفاده از قدرت‌ها و سایر موارد با یکدیگر متفاوت باشد. بااین‌حال، شخصیت یا کیوتی‌های خاص، از سایر شخصیت‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد بیشتری داشته و قیمت بالایی دارند.

  توصیه می‌کنیم برای شروع بازی، تنها از شخصیتی ساده استفاده کرده و آن را در طول زمان، با نبردها و سلاح‌هایی که در ماجراجویی یا مسابقات کسب می‌کنید، ارتقا دهید. لازم به ذکر است که در طول انجام بازی و سپری‌کردن مراحل مختلف، احتمال دریافت تخم این شخصیت‌ها بامزه نیز وجود دارد. در نتیجه، امکان پیداشدن شخصیت‌ها خاص و فروش به قیمت مناسب برای شما وجود دارد. بهترین راه برای کسب کیوتی‌های ارزشمند و سایر قابلیت‌های خاص در این بازی، شرکت در مسابقات متنوع آن است. اگر از این بازی بلاک چینی لذت می‌برید برای کسب امتیاز و شخصیت‌های بسیار خاص، در مسابقات شرکت کرده و مهارت شخصیت خود را محک بزنید.

  کیف پول‌های بازی Blockchain Cuties

  بازی بلاک چین کیوتیز، از کیف پول‌ها و شبکه‌های بلاک چینی متعددی پشتیبانی می‌کند و برای انجام بازی و اتصال به پلتفرم آن نیازی به طی‌کردن پروسه سختی ندارید. این بازی همان‌طور که قبل اشاره شد، از شبکه‌های بلاک چینی، اتریوم، ترون، ایاس، متیک، نئو و … پشتیبانی می‌کند. اگر از شبکه بلاک چینی اتریوم یا شبکه لایه دومی متیک (Polygon) استفاده می‌کنید، برای اتصال به این بازی می‌توانید به‌راحتی از طریق کیف پول متامسک اقدام کنید. بااین‌حال اگر از سایر بلاک چین‌ها استفاده کرده یا ارزهای دیجیتال آنها را نگهداری می‌کنید، در بخش زیر به چندین کیف پول دیگر نیز اشاره می‌شود:

  • کیف پول ترون لینک
  • کیف پول Wombat برای ارز دیجیتال EOS
  • کیف پول O3 برای ارز دیجیتال نئو (NEO)

  لازم به ذکر است که کیف پول‌های زیر توسط سایت رسمی بازی بلاک چین کیوتیز تأیید شده‌اند و می‌توانید برای ارزهای دیجیتال ذکر شده در جهت خریدوفروش شخصیت‌ها و سایر قابلیت‌های ارائه شده استفاده کنید.

  کلام پایانی

  بازی بلاک چین کیوتیز، از جدیدترین و بامزه‌ترین بازی‌های امروزی است که امکان کسب درآمد علاقه‌مندان به حوزه بازی‌های بلاک چینی را از طریق توکن BCUG و خریدوفروش NFTهای مختلف در بستر بازی خود فراهم می‌کند.
  امروزه دسته زیادی از بازی‌های بلاک چینی برای کسب درآمد و اوقات فراغت در دسترس هستند که برای عده‌ای از فعالان گزینه مناسبی خواهند بود. بااین‌حال، نکته‌ای که باید همیشه در ذهن مخاطبان این نوع پروژه‌ها و بازی‌ها بماند، مناسب نبودن و ساختار نه‌چندان کاربردی این نوع پروژه‌ها برای سرمایه‌گذاری بلند‌مدت است.

  کلام پایانی

  بااین‌وجود، اگر به دنبال بازی جذاب، استراتژیک و رودررو می‌گردید و شخصیت‌های NFT آن را برای خریدوفروش نیاز دارید، بازی بلاک چین کیوتیز گزینه مناسبی است، اما، اگر قصد سرمایه‌گذاری و تخصیص سرمایه ارزشمند خود را دارید، بهتر است قبل از هرگونه اقدام کمی تحقیق کرده و درباره سازوکار پروژه‌ها مطالعه کنید.

  سؤالات متداول

  • کیف پول‌های بازی بلاک چین کیوتیز (کیوتی‌ها) چیست؟

  کیف پول‌ها و شبکه‌های بلاک چینی متعددی برای راه‌اندازی و انجام بازی بلاک چین کیوتیز، قابل پشتیبانی است که از معروف‌ترین آنها می‌توان به متامسک و ترون لینک برای کاربران شبکه‌های اتریوم و ترون اشاره داشت.

  • بازی بلاک چین کیوتیز روی چه دستگاه‌هایی اجرا می‌شود؟

  بازی بلاک چین کیوتیز، در همه دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌های امروزی قابل‌اجرا بوده و با ذکر تحت وب بودن این بازی جذاب، در هر مرورگر امروزی مانند، کروم، فایرفاکس، اج (Edge)، بریو (Brave) و… می‌توانید این بازی را انجام داده و لذت ببرید.

  شبنم توایی

  شبنم توایی

  علاقه زیادی به حوزه فناوری و فین تک دارم، درباره ارزهای دیجیتال، بلاک چین، هوش مصنوعی، وب ۳ و سایر موضوعات مرتبط با فناوری می‌نویسمو تحقیق می‌کنم. عاشق سفر و عکاسی هستمو اوقات فراغتم را با کشف جاذبه‌ها و ثبت لحظات زیبا سپری می‌کنم. بزرگترین هدفم تو زندگی یاد گرفتنه و لذت می‌برم از اینکه یادگرفته‌هامو دانش و تجربه‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و از اونها هم یاد بگیرم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  بررسی موشکافانه وایت پیپر سلستیا (TIA)

  کاربران بازار ارزهای دیجیتال روزبه‌روز بیشتر می‌شود. این موض ...

  چکیده‌ای از وایت پیپر بونک (BONK)؛ انقلابی جدید در حوزه میم کوین‌ها

  ر تب‌وتاب میم کوین‌ها، ارز دیجیتال بونک در سال 2022 ظهور کرد ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر