تحلیل هفتگی بازار ارز دیجیتال (۸ تیر)

تاریخ انتشار: 8 تیر 1400 | آخرین به‌روزرسانی: 5 اسفند 1402
زمان مطالعه:  10 دقیقه
اخبار هفتگی بازار ارز دیجیتال (۸ تیر)

 

اختراع ارز دیجیتال یکی از مهمترین اختراعات تاریخ است که زندگی بشر را دگرگون ساخت. امروزه بازار ارز دیجیتال به‌شدت داغ شده و رمزارزها جایگاه بالایی در بازار سرمایه بین‌المللی بدست آورده‌اند. همین موضوع باعث شده تا هرهفته اخبار جذاب مختلفی منتشر شود. شما می‌توانید مهم‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال را سه‌شنبه هر هفته از بخش گزارش هفتگی آکادمی صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین مطالعه کنید تا در جریان اتفاقات این بازار پرچالش قرار بگیرید.

۵ ارز دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر گرفت

بنابر شواهد موجود، شاخص قیمت ضمنی هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) در ایالات متحده در ماه می (اردیبهشت و خرداد)، ۰٫۵٪ افزایش یافت که اندکی از برآورد ۰٫۶ درصدی بازار کمتر است. هرچند در مقیاس سالیانه، این شاخص تا ۳٫۴٪ افزایش یافته که بیشترین رشد ثبت شده آن از سال ۱۹۹۱ تاکنون است.

در حالی که فدرال رزرو ایالات متحده انتظار دارد نرخ تورم فعلی، موقت و زودگذر باشد، تحلیلگران BofA ارزیابی‌هایی متفاوت دارند. این بانک پیش‌بینی می‌کند نرخ تورم در ایالات متحده طی دو تا چهار سال آینده در محدوده ۲ تا ۴ درصد باقی بماند و معتقد است که فدرال رزرو در ۶ ماه آینده نرخ‌ها را افزایش داده و مانع از سقوط بازار مالی خواهد شد.

اگر نرخ تورم همچنان بالا بماند، به‌احتمال سرمایه گذاران می‌توانند دوباره روی بیت کوین (BTC) تمرکز کنند تا از این طریق از سبد دارایی‌های خود در برابر این تورم محافظت نمایند. در گزارش روز ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) CoinShares آمده است که درباره نرخ تورم طی پنج سال آینده اطمینان ندارد اما به افزودن بیت کوین و سایر دارایی‌های واقعی به‌عنوان یک اقدام محتاطانه برای محافظت از سبد دارایی‌ها در برابر خطر خارج از کنترل تورم به‌شدت باور دارد.

اگرچه این ریسک در کوتاه‌مدت همچنان باقی است، اما انتخاب ارزهای رمزپایه می‌تواند فرصت‌های معاملاتی کوتاه مدتی را در اختیار معامله‌گران قرار دهد. در طی یک بازار خرسی، ممکن است معامله‌گران به‌جای انتظار برای افزایش قیمت‌های شانسی، در فواصل منظم روی حفظ سود تمرکز کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی نمودارهای قیمتی ۵ ارز رمزپایه برتری بپردازیم که ممکن است در چند روز آینده نمودار صعودی کوتاه‌مدت را تجربه کنند.

BTC/USDT

روز ۲۶ ژوئن (۵ تیر) بیت کوین به منطقه حمایتی ۲۸ تا ۳۱ هزار دلار سقوط کرد، اما نشانه مثبتی که در این میان وجود داشت این بود که گاوها دوباره همزمان با این افت قیمت مشغول خرید شدند. این نشان‌دهنده تجمع خریداران در سطوح پایین‌تر قیمت است.

اکنون گاوها سعی خواهند کرد قیمت را به سطوح بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۵۱۴۸ دلار) برسانند. اگر آنها موفق به انجام این‌کار شوند، نشان‌گر این خواهد بود که فشار فروش به‌احتمال کم‌کم کاهش پیدا می‌کند. واگرایی مثبت در شاخص مقاومت نسبی (RSI) نیز به آغاز یک رالی کمکی اشاره دارد.

شکست قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه می‌تواند راه را برای حرکت به منطقه مقاومت بالا سری در تراز ۴۰۰۰۰ تا ۴۲۴۵۱٫۶۷ دلار باز کند. میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (۴۳۵۰۵ دلار) دقیقاً بالاتر از این منطقه قرار دارد، از این رو ممکن است صعود از این سطوح برای گاوها کار دشواری باشد.

این موضوع به آغاز روند تحکیم احتمالی قیمت بین ۲۸۰۰۰ تا ۴۲۴۵۱٫۶۷ دلار برای چند روز آینده اشاره دارد. هرچه بیت‌کوین برای مدت بیشتری در این محدوده ترید شود، شکست مقاومتی بعدی قوی‌تر خواهد بود. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر منطقه ۲۸۰۰۰ دلار کشانده و در همین سطح حفظ کنند، روند حرکت به نفع آنها تغییر خواهد کرد.

نمودار ۴ ساعته جفت ارز BTC/USDT نشان می‌دهد که گاوها تلاش می‌کنند کف قیمت را در حدود تراز ۳۰۰۰۰ دلار تشکیل دهند. مسطح شدن میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن شاخص مقاومت نسبی (RSI) در نزدیکی نقطه میانی نشان می‌دهد فروشندگان کم‌کم قدرت خود را از دست می‌دهند.

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از ۲۰-EMA حفظ کنند، جفت ارز BTC/USDT می‌تواند تا رسیدن به ۲۰۰-SMA افزایش یابد. شکست این مقاومت می‌‎تواند فشار خرید بیشتری را به‌دنبال داشته باشد که به نوبه خود احتمال رسیدن قیمت به ۴۰۵۲۷ دلار را بیشتر می‌کند. اگر خرس‌ها قیمت را به زیر ۳۰۰۰۰ دلار بکشانند، این دیدگاه صعودی بی‌اعتبار خواهد شد.

ADA/USDT

در تاریخ ۲۲ ژوئن (۱ تیر)، کاردانو (ADA) از حمایت ۱ دلاری خود بازگشت، که نشان‌گر انباشت قوی این ارز در نزدیکی این تراز مهم بود. با این وجود، روزهای ۲۴ و ۲۵ ژوئن (۳ و ۴ تیر) گاوها نتوانستند قیمت را به سطوحی بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱٫۳۹ دلار) برسانند. این اتفاق نشان داد خرس‌ها با قدرت از این مقاومت دفاع می‌کنند.

شیب نزولی تدریجی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرارگیری RSI در منطقه منفی نشان می‌دهد که خرس ها فعلاً برتری دارند. در صورتی که قیمت توسط خرس ها به زیر ۱ دلار کشانده شده و در همان سطوح حفظ شود، جفت ارز ADA/USDT ممکن است شاهد لیکوئید شدن پوزیشن های لانگ در حجم وسیعی باشد. این اتفاق می‌تواند قیمت را تا ۰٫۶۸ دلار و سپس ۰٫۴۰ دلار کاهش دهد.

برعکس، اگر گاوها بتوانند قیمت را به سطوحی بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسانند، نشان خواهد داد که روند حرکت قیمت در کوتاه‌مدت به نفع گاوها تغییر کرده است. در این حالت، این جفت ارز می‌تواند تا مرز ۱٫۶۰ دلار افزایش یابد و سپس به مقاومت قدرتمند ۱٫۹۴ دلار برسد.

میانگین های متحرک در نمودار ۴ ساعته مسطح شده و RSI در نزدیکی نقطه میانی قرار دارد. این وضعیت نشان می‌دهد که فشار فروش در حال کاهش است. اگر گاوها قیمت را به بالای تراز ۱٫۴۰ دلار برسانند، می‌تواند احتمال تشکیل یک کف قیمت کوتاه مدت را نشان‌دهد. پس از آن، این جفت ارز می‌تواند تراز ۱٫۶۰ دلار و سپس ۱٫۸۸ دلار را تاچ کند.

بر خلاف این فرض، اگر قیمت از سطح فعلی یعنی ۱٫۴۰ دلار کاهش یابد و به زیر ۱٫۲۰ دلار سقوط کند، نشان‌دهنده کمبود خریدار در سطوح بالاتر است. به این ترتیب، این جفت ارز ممکن است تا سطح حمایت اصلی ۱ دلار کاهش یابد.

SOL/USDT

سایه‌ی بلند روی کندل استیک روز ۲۲ ژوئن (۱ تیر) نمودار قیمت سولانا (SOL) نشان می‌دهد تریدرها با قدرت از میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (۲۰ دلار) دفاع می‌کنند. هرچند، این رالی کمکی نتوانست تا بالای میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۳۳ دلار) ادامه یابد که نشان‌دهنده فشار فروش از سوی خرس‌ها در هنگام افزایش قیمت می‌باشد.

در حال حاضر خریداران تلاش دارند یک کف قیمت بالاتر در تراز ۲۶٫۶۵ دلار تشکیل دهند. اگر آنها بتوانند قیمت را به سمت سطوحی بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه سوق دهند و در همان تراز حفظ کنند، جفت ارز SOL/USDT می‌تواند شتاب گرفته و تا خط روند نزولی و سپس تراز ۴۴ دلار صعود کند.

هرچند، شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن RSI در منطقه منفی نشان می‌دهد که خرس‌ها برنامه‌های دیگری نیز دارند. آنها سعی می‌کنند از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه دفاع کنند و قیمت را به زیر ۲۶٫۶۵ دلار بکشانند. در صورت شکسته شدن این حمایت مهم، جفت ارز SOL/USDT احتمالاً تا مرز ۲۱٫۱۰ دلار کاهش می‌یابد.

بازگشت قدرتمند قیمت به این حمایت نشان می‌دهد که گاوها هنگام افت قیمت برای خرید اقدام می‌کنند. در این حالت، این جفت ارز می‌تواند طی چند روز آینده بین ۲۱٫۱۰ تا ۴۴ دلار تحکیم شود.

میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در نمودار ۴ ساعته مسطح شده و RSI در نزدیکی نقطه میانی واقع است و این نشان‌دهنده تعادل میان خریداران و فروشندگان است. اگر قیمت به سمت سطوح بالاتر از ۳۳ دلار هدایت‌شده و آن سطح را حفظ کند، ممکن است این توازن به نفع گاوها تغییر نماید.

چنین وضعیتی می‌تواند مسیر حرکت به سمت خط روند نزولی و سپس تراز ۴۲ دلار را هموار کند. از طرف دیگر، اگر قیمت از سطح فعلی یا ۳۳ دلار کاهش یابد، خرس‌ها سعی می‌کنند حمایت موجود در تراز ۲۶٫۶۵ دلار را بشکنند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است شرایط به نفع خرس‌ها تغییر کند.

MATIC/USDT

طی چند روز گذشته پالیگان (MATIC) با قیمتی زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱٫۲۹ دلار) معامله شده است اما نشانه مثبت این است که گاوها اجازه نداده‌اند قیمت تا کف قیمت ثبت‌شده روز ۲۳ می (۲ خرداد) یعنی ۰٫۷۴ دلار سقوط کند. این نشان دهنده تعداد کم فروشنده‌ها در سطح فعلی قیمت است.

اگر گاوها دوباره گرد هم جمع‌ شوند و قیمت را به بالای خط روند نزولی سوق‌ دهند، احتمالاً به معنای اتمام مرحله اصلاح قیمت خواهد بود. پس از آن، جفت ارز MATIC/USDT می‌تواند تا تراز ۱٫۷۱ دلار و سپس، مقاومت روانی ۲ دلار افزایش یابد.

با این حال، خرس‌ها ممکن است برنامه‌های دیگری در نظر داشته باشند. شیب نزولی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و وجود RSI در منطقه منفی نشان می‌دهد که فروشندگان اکنون برتری دارند. اگر آنها بتوانند قیمت را به زیر ۰٫۹۲ دلار بکشانند، این جفت ارز احتمالاً تا منطقه حمایتی ۰٫۷۴ تا ۰٫۶۸ دلار سقوط می‌کند.

البته، گاوها احتمالاً با قدرت از این منطقه دفاع می‌کنند. بازگشت قدرتمند از این سطح نشانگر انباشت دارایی در سطوح پایین قیمت خواهد بود. در این حالت، ممکن است گاوها سعی کنند قیمت را به سطوحی بالاتر از خط روند نزولی هدایت کنند.

نمودار ۴ ساعته نشان می دهد که خرس ها با قدرت از این خط روند نزولی دفاع می کنند. شیب نزولی ۲۰-EMA و قرار گرفتن RSI در منطقه منفی نشان دهنده برتری خرس ها است. در صورتی که قیمت به زیر ۱ دلار برسد، این جفت ارز می تواند تا مرز ۰٫۹۲ دلار کاهش یابد.

برعکس، اگر قیمت از ۱ دلار بازگردد، گاوها یک‌بار دیگر تلاش می‌کنند قیمت را از خط روند نزولی بالاتر ببرند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند، می‌توان نتیجه گرفت گاوها سعی می‌کنند به میدان بازگردند. در این حالت، با افزایش مومنتوم (Momentum) حرکت این جفت‌ارز، احتمال رسیدن به بالای ۱٫۲۵ دلار تقویت می‌شود.

KLAY/USDT

طی روزهای گذشته رمزارز Klaytn (KLAY) با قیمتی پایین‌تر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱٫۰۲ دلار) معامله شده است. اما واگرایی مثبت در RSI نشان می‌دهد که ممکن است فروشندگان به‌زودی قدرت خود را از دست بدهند.

اگر گاوها موفق شوند قیمت را به سمت سطوح بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه سوق داده و در همان سطح نگه‌دارند، می‌تواند نشانه ای از امکان تغییر روند باشد. با این وجود بعید است خرس‌ها به راحتی تسلیم شوند. آنها تلاش خواهند کرد تا روند بهبود قیمت را در منطقه ۱٫۲۴ تا ۱٫۲۹ دلاری متوقف کنند.

اگر قیمت از این منطقه بالاسری پایین‌تر بیاید اما به‌زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه نرسد، نشان می‌دهد که گاوها سعی در بازگشت دارند. شکست این منطقه مقاومتی می‌تواند خریدارانی را به خود جلب کند که احتمالاً SMA-200 (1.51 دلار) را به چالش می‌کشند.

شکست و بسته شدن قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه نشان می‌دهد که روند نزولی در کوتاه‌مدت به پایان رسیده است. اگر خرس‌ها بتوانند قیمت را به زیر تراز ۰٫۷۲ دلار بکشانند، این نمای مثبت اعتبار خود را از دست خواهد داد.

نمودار ۴ ساعته نشان می‌دهد که جفت‌ارز KLAY/USDT اکنون در یک کانال نزولی معامله می‌شود. گاوها قیمت را به سمت سطوحی بالاتر از این کانال و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه هدایت کرده اند ولی نتوانسته اند سطوح بالاتر را حفظ کنند.

اگر گاوها قیمت را به بالای ۲۰-EMA کشانده و در همان سطح نگه دارند، ممکن است این جفت ارز دوباره سعی کند بالاتر از این کانال نزولی و ۲۰۰-SMA قرار گیرد. در صورت تحقق این فرضیه، جفت‌ارز KLAY/USDT احتمالاً روند صعودی جدیدی را شروع می‌کند که می‌تواند به ۱٫۶۲ دلار برسد.

برخلاف این فرض، اگر این جفت‌ارز به زیر ۰٫۸۶ دلار برسد، این روند کاهشی می‌تواند تا ۰٫۷۲ دلار ادامه یابد.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  اخبار کوتاه بازار ارز دیجیتال

  -سقوط هش‌ریت شبکه بیتکوین با خاموشی مزارع استخراج سیچوان

  هش ریت شبکه بیت‌کوین از ۱۴ ژوئن، پس از دستور توقف استخراج بیت‌کوین در سیچوان به طور مداوم در حال سقوط است. طبق اطلاعات به‌دست آمده از دانشگاه کمبریج، سیچوان دومین استان متراکم در چین است که بیشتر ماینرهای بیت کوین در آن به فعالیت می‌پردارند.

  ر اساس گزارشات محلی، کمیسیون توسعه و اصلاحات و دفتر انرژی سیچوان اعلام کردند که عملیات ۲۶ مزرعه استخراج بیت کوین و پروژه‌های ارز مجازی را در روز یکشنبه متوقف می‌کنند. مهاجرت استخراج‌کنندگان بیت‌کوین سیچوان به سایر نقاط یک رویداد تاریخی در طول عمر ۱۲ ساله بیت‌کوین خواهد بود.

  به‌نظر می‌رسد مزارع بزرگ استخراج به دلیل عدم توانایی در جابجایی سریع تجهیزات، با بیشترین آسیب مواجه شدند.

  -تحلیل گر مشهور(planB): ایلان ماسک و چین نمی‌توانند جلوی ۱۳۵ هزار دلاری شدن را بگیرند!

  تحلیل‌گر مطرح، با نام مستعار PlanB و خالق مدل مشهور انباشت به‌جریان، از توییتر استفاده کرد تا پیش‌بینی خود از نرخ بیت‌کوین را به اشتراک بگذارد.

  این تحلیل‌گر برتر ادعا می‌کند که بیت‌کوین هنوز هم در مسیر رسیدن به نرخ ۱۳۵ هزار دلار تا پایان سال ۲۰۲۱ قرار دارد و این بدترین سناریوی ممکن است که او لحاظ کرده.

  این طرفدار هلندی بیان می‌کند که ریزش اخیر، بیشتر به‌دلیل ترس حاصل از مصرف انرژی استخراج که ایلان ماسک مطرح کرده و توقف صنعت استخراج چین، رخ داده است.

  -باری سیلبرت می‌گوید قیمت ۹۹ درصد ارزهای دیجیتال بیش از اندازه بالا است

  مدیرعامل دیجیتال کارنسی گروپ (باری سیلبرت) در رشته تویئت‌های اخیر نظرات نزولی خود را در مورد بازار نشان داده و ادعا می‌کند که ۹۹% ارزهای دیجیتال بیش از حد قیمت‌گذاری شده اند.
  سیلبرت معتقد است رضایت سرمایه گذاران، افراط در سفته‌بازی و عدم اعتماد به فدرال رزرو ایالات متحده از جمله مواردی است که می‌تواند دردسرهای بزرگی ایجاد کند. شاخص S&P 500 هفته‌ی گذشته در میان نگرانی‌ها در مورد داده‌های تورم اخیر، به بالاترین رکورد دیگر خود رسید.

  -چارلز هوسکینسون خالق کاردانو، درمصاحبه‌ای اعلام کرد که اتریوم به‌زودی جایگزین بیت‌کوین خواهد شد وی بیت کوین را به دلیل عدم انعطاف پذیری، ناقص دانست.

  -علی‌پی (Alipay) معاملات رمزارزها را در سرویس‌های خود ممنوع اعلام کرد.

  -بانک مرکزی چین در ادامه سرکوب رمزارزها در این کشور، فعالیت بانک‌ها و شرکت‌های وابسته را در زمینه رمزارزها ممنوع کرد.

  -مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی در توییتی عنوان کرد، که تعداد بیت‌کوین‌های این شرکت به عدد ۱۰۵۰۰۰رسیده است.

  -چانگ پنگ، مدیرعامل صرافی بایننس در توییتی عنوان کرد که مایکل سیلور، همان ساتاشی ناکوموتو است .

  -مایکل سیلور در جواب این توییت عنوان کرد که ما همه ساتوشی هستیم.

  -دیوید مارکوس: رفتار چین به نفع بازار ارز دیجیتال بیت کوین است

  یکی از خبرهای قابل‌توجه در هفته‌ی گذشته، ادعای دیوید مارکوس، مدیرعامل شرکت فیس‌بوک در مورد اقدام کشور چین بابت سرکوب رمز ارزها بود. دیوید مارکوس این اقدام چین را یک خبر مثبت برای بیتکوین ارزیابی کرد، و عنوان کرد به دلیل ماهیت دیکتاتوری دولت چین انتقال قدرت استخراج از این کشور به کشورهای غربی اتفاق خوبی برای بیتکوین است که اثرات آن در طولانی‌مدت مشاهده خواهد شد.

  -صندوق (ECK Van) غول مدیریت دارایی به دنبال تأسیس صندوق سرمایه‌گذاری مشترک است که در فیوچرز بیتکوین را سرمایه‌گذاری می‌کند.

  -مدیرعامل صرافی بایننس ادعا کرد که بازار رمز ارزها همچنان در روند سالمی قرار دارد.

  -صرافی‌های بزرگ کره جنوبی ازجمله (UPBIT) ٢۴ آلت کوین را از لیست خود حذف کردند.

  -کتی وود مدیرعامل شرکت (Invest ARK) در آخرین ریزش بیتکوین اقدام به خرید کرده است کرده است.. چون معتقد بوده که بیتکوین کف قیمتی خود را تاچ کرده است.

  -یکی دیگر از خبرهای مهم هفته گذشته آغاز مجدد فعالیت شرکت چینی استخراج بیتکوین (Canaan) در کشور قزاقستان بود.

  -جان مک کافی، خالق آنتی‌ویروس مک کافی و یکی از فعالان حوزه کری پتو در زندانی در اسپانیا خودکشی کرد. وی به دلیل ارتکاب جرائم مالی متعدد از طرف پلیس آمریکا تحت تعقیب بود و قرار بود که از اسپانیا به امریکا منتقل می‌گردد.

  -کنفرانس سالانه آفریقای دیجیتال برگزار شد، و صحبت‌های زیادی در مورد بلاک چین و رمز ارزها بیان گردید. به‌عنوان نمونه عیسی پانتامی وزیر ارتباطات نیجریه بلاک چین را تکنولوژی انقلابی خواند که می‌تواند در بلندمدت به اقتصاد آفریقا کمک زیادی کند.

  -بایننس در انتاریو متوقف می‌شود!

  با توجه به اخطارهایی که صرافی بایننس از دولت ژاپن دریافت کرد، این صرافی تصمیم گرفت که فعالیت‌های خود در انتاریو کانادا را متوقف کند.

  این صرافی اعلام کرد که همیشه در تلاش است تا مطابق با قوانین محلی هر کشور فعالیت کند، با توجه به تغییرات قانونی در انتاریو، این صرافی اعلام کرد که دیگر نمی‌تواند به شهروندان این شهر خدمات ارائه کند و از کاربران انتاریویی خواست که تا ۳۱ دسامبر اقدام به بستن حساب خود کنند.

  در چند هفته اخیر، انتاریو بسیار تهاجمی به قانون‌گذاری عرصه رمز ارز پرداخته است، در ۱۹ آوریل شرایط جدیدی برای ثبت‌نام در صرافی‌ها ایجاد شد و هفته گذشته کمیسیون بورس اوراق بهادار انتاریو به فکر قانون‌گذاری این عرصه افتاد. ناظران و قانون‌گذاران محلی به صرافی KuCoin و دو شرکت مربوط به آن نیز ایراد گرفتند و به آن اتهام ثبت‌نشده وارد کردند.

  -یل کلمنت تحلیلگر و متخصص بلاک چین ادعا کرد که هول درهای بلندمدت بیت‌کوین همچنان در حال انباشت و خریدهای جدید هستند.

  کارن آهنگری

  کارن آهنگری

  بازی با کلمات، یکی از بهترین سرگرمی‌هاست. در کنارش، کمک به دیده شدن این کلمات با کمک SEO هم مهمترین وظیفه‌ی من تو بیت‌پینه. سعی می‌کنم دانسته‌هام رو تو حوزه کریپتو با کاربرها به اشتراک بذارم و با سئو به دیده شدن این دانسته‌ها، کمک کنم.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل سولانا (SOL)؛ هدف بعدی قیمت چه خواهد بود؟ – ۳ تیر (۲۳ ژوئن)

  سولانا، یکی از برجسته‌ترین رمزارزها در بازار کریپتو، در ماه ...

  3 رمزارز پیشنهادی برای واچ‌ لیست هفته کدام‌اند؟

  روزبه‌روز تعداد رمزارزها در بازار ارزهای دیجیتال که یک بازار ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر