4 ارز دیجیتال پیشنهادی برای واچ لیست این هفته! (31 مرداد)

تاریخ انتشار: 31 مرداد 1401 | آخرین به‌روزرسانی: 28 آبان 1402
زمان مطالعه:  7 دقیقه
با فالو صفحه اینستاگرام بیت‌پین و درج کامنت در زیر پست واچ لیست، در قرعه‌کشی یک دستگاه کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس، شرکت کنید!

در بازار ارزهای دیجیتال حدود 20,000 ارز دیجیتال وجو دارد که بررسی یک‌به‌یک و نحوه رشد هر کدام از این‌ها، واقعا کار سختی است؛ اما اگر شما در یک بازار یک واچ لیست برای خود داشته باشید، آن موقع می‌توانید بهتر تصمیم‌گیری کنید. با بررسی تحلیل هفتگی ارزهای دیجیتال در آکادمی آموزش ارز دیجیتال بیت پین، می‌توانید در ابتدای هر هفته، دیدگاه خوبی از بازار بدست آورید و بر اساس آن به تحلیل و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازید. بررسی ارزهای پیشنهادی در واچ لیست هفتگی به شما کمک می‌کند تا دید بهتری از وضعیت کلی بازار و ارزهای مناسب سرمایه‌گذاری در کوتاه مدت به دست آورید.

تریدرهای ارز دیجیتال و معامله‌گران در این بازار، از عبارت واچ لیست برای اشاره به ارزهای دیجیتالی که به دلایل مختلف و فعالیت‌های مشکوک مثل تغییرات حجم معاملات، افزایش سرمایه و… استفاده می‌کنند تا در فرصت و نقطه‌ی مناسب، برای خریدوفروش وارد بازار شوند. اکثر ما به دفعات بسیار، توصیه افراد دیگر را برای بررسی کوین‌های جذاب فراموش کرده و بعدها با دیدن تغییرات قیمتی آن‎‌ها، افسوس خورده‌ایم. همچنین ممکن است، ارزهای دیجیتالی را بررسی کرده ولی تشخیص داده‌ایم که فعلاً زمان خوبی برای خرید یا فروش آن نباشد. در این شرایط باید مدتی، کوین را زیر نظر داشته باشیم تا فرصت مناسب برای ورود به معامله آن بوجود آید.

ارزهای دیجیتال اشاره شده در واچ لیست هفتگی، ممکن است در هفته‌ی پیش‌رو، گزینه‌ی خوبی برای سرمایه‌گذاری باشند. این واچ لیست حاصل گزارش دپارتمان تحلیل آکادمی بیت پین و برای سرمایه‌گذاری کوتاه مدت، ارائه شده است.

با یک بررسی مختصر، می‌توانید پی ببرید که این ارزها در مقابل ارزهای دیگر، چقدر بازدهی می‌توانند داشته باشند.

در نهایت، انتخاب (خرید و یا فروش) این ارزهای دیجیتال برعهده‌ی شماست و ما سعی می‌کنیم در بیت پین، تحلیل تکنیکال روی این ارزهای دیجیتال داشته باشیم تا شما با آرامش خاطر بیشتر، سرمایه‌گذاری کنید. برای بررسی کلی بازار هم می‌توانید از ابزار نقشه بازار ارزهای دیجیتال اختصاصی بیت پین استفاده کنید.

آموزش‌های ضروری برای استفاده بهینه از واچ لیست ارز دیجیتال

اما پس از بررسی بازدهی واچ‌لیست هفته‌ی قبل، به معرفی واچ لیست این هفته می‌پردازیم. قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم سه محتوای زیر را برای استفاده‌ی بهینه از واچ لیست، حتما ببینید و مطالعه کنید.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  واچ لیست هفتگی؛ 4 ارز دیجیتالی که باید در نظر داشته باشید!

   ارز دیجیتال بایننس کوین | BNB

   ارز دیجیتال بایننس کوین | BNB

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین | BNB

  ارز BNB، در تایم فریم هشت ساعته، در بالای خط روند صعودی خود قرار دارد. ولی با توجه به نشانه‌های ریزشی بازار، احتمال شکست این روند زیاد است. در تایم کوتاه‌تر و برای نوسان‌گیری، ما انتظار یک حرکت کند تا محدوده 307 دلار را خواهیم داشت؛ اما بعد از آن، احتمال برای ریزش این ارز زیاد خواهد بود.
  درصورت ریزش این ارز، محدوده‌های 268 دلار در مرحله اول، و محدوده 256 دلار در مرحله دوم، می‌تواند منطقه بازگشت قیمتی این ارز باشد.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید بایننس کوین | BNB


  ارز دیجیتال اف تی ایکس | FTT

  ارز دیجیتال اف تی ایکس | FTT

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال اف تی ایکس | FTT

  ارز اف تی ایکس، در تایم فریم روزانه، بعد از اصلاح تا محدوده مشخص شده یعنی ۲۲.۰۳ برگشت خوبی را تجربه کرده است. این ارز در حال حاضر در یک کانال صعودی کوتاه‌مدت سفید رنگ، که در تصویر مشخص شده، قرار گرفته است؛ که بعد از شکست از کف می‌توانیم احتمال اصلاح را تا محدوده ۲۲.۰۳ مجدد داشته باشیم. اما اگر کندل‌های برگشتی شکل گیرد، انتظار حرکت تا محدوده ۳۱ دلار را برای اهداف اول داریم. قابل ذکر است این محدوده در عکس با رنگ سبز مشخص شده و ترند لاین نزولی هم با این محدوده برخورد داشته است که مقاومت معتبر‌تری را برای ما ایجاد می‌کند.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید اف تی ایکس | FTT


  ارز دیجیتال کازماس | ATOM

  ارز دیجیتال کازماس | ATOM

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال کازماس | ATOM

  ارز کازماس، با برخورد به محدوده حمایتی 5.5 دلار (که یک حمایت حجمی محسوب می‌شود) برگشت قیمتی تا ناحیه 12 دلار را داشته که اولین مقاومت استاتیک مهم برای این ارز است. اکنون قیمت در نزدیکی کف ابر ایچی موکو قرار گرفته، که در صورت شکست این محدوده می‌توان ناحیه 7 دلار را به عنوان محدوده حمایتی مهم بعدی در نظر داشت. در صورت حفظ حمایت 10 دلاری و شکست مقاومت 12 دلاری می‌توان اهداف بالاتری را برای این ارز متصور بود.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید کازماس | ATOM


  ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  تحلیل قیمت ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک | ETC

  اتریوم کلاسیک، پس شکست دو ترند نزولی کوتاه‌مدت و میان‌مدت، وارد فاز اصلاحی شده و انتظار پولبک به ترند نزولی کوتاه‌مدت می‌رود. با وجود همپوشانی حمایت‌های فیبوناچی در حوالی 28 دلار، و نزدیک شدن میانگین متحرک نمایی فصلی به این قیمت در بالای روند از دست رفته، ناحیه قیمتی 28 دلار را می‌توان به عنوان منطقه مستعد برگشت برای ETC در نظر گرفت.
  در صورت تکمیل پولبک، 45 دلار را می‌توان به عنوان هدف اولیه اتریوم کلاسیک در نظر گرفت.

  با توجه به نوسانات بازار، با مدیریت سرمایه معامله کنید!

  خرید اتریوم کلاسیک | ETC


  نظر کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال بیت پین

  برای رصد لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال می‌توانید ابتدا اپلیکیشن بیت پین را نصب کرده و واچ لیست ارزهای مورد نظر را به دیده‌بان خود اضافه کنید. این تحلیل‌ها فقط برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازار ارزهای دیجیتال است و به معنای توصیه برای خرید یا فروش آن‌ها نیست. فراموش نکنید که همیشه قبل از سرمایه‌گذاری، خودتان به طور کامل بازار را تحلیل و بررسی کنید.


  سوالات متداول کاربران در مورد واچ لیست ارزهای دیجیتال!


  • بازه‌ی زمانی پیشنهادی برای چه مدتی است؟

  این واچ لیست بر اساس بازه‌ی زمانی هفتگی تحلیل و پیشنهاد می‌گردد و تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت نیز بر عهده‌ی خود شما است.

  • نحوه‌ی خرید و فروش ارزهای واچ لیست چگونه است؟

  هر ۴ ارز پیشنهادی این واچ لیست در صرافی بیت پین قابل معامله است. کافی است از بخش خرید آسان یا بازار معاملاتی (درصورت وجود بازار برای ارز مورد نظر) برای خرید و فروش آن‌ها اقدام کنید.

  • این تحلیل بر اساس تکنیکال است یا فاندامنتال؟

  تحلیل ۴ ارز دیجیتال منتشر شده در واچ لیست هفتگی آکادمی بیت پین، بر اساس تحلیل تکنیکال است.

  • رتبه‌ی ارزهای دیجیتال را به‌ ترتیب بر اساس حجم معاملات کجا می‌توانم ببینم؟

  با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ، می‌توانید تمامی ارزهای دیجیتال را بر اساس حجم و سایر موارد ببینید.

  تیم محتوا بیت‌پین

  تیم محتوا بیت‌پین

  تدوین و بررسی مطالب حوزه کریپتو و خلق مقالات کاربردی در حوزه ارزهای دیجیتال.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل سولانا (SOL)؛ هدف بعدی قیمت چه خواهد بود؟ – ۳ تیر (۲۳ ژوئن)

  سولانا، یکی از برجسته‌ترین رمزارزها در بازار کریپتو، در ماه ...

  3 رمزارز پیشنهادی برای واچ‌ لیست هفته کدام‌اند؟

  روزبه‌روز تعداد رمزارزها در بازار ارزهای دیجیتال که یک بازار ...

  دیدگاه‌ها 2 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. کاظم
   کاظم | 4 شهریور 1401

   خوبه ولی نقطه خرید و فروش تقریبی رو هم اضافه کنید

  2. محسن
   محسن | 1 شهریور 1401

   وقت ب خیر عزیزان آکادمی بیت پین
   تشکر از واچ لیست هایی که در اختیارمون میزارید.