تحلیل تکنیکال تن کوین (TON)؛ دلیل رشد اخیر قیمت تن کوین چیست؟

تاریخ انتشار: 12 مهر 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 12 خرداد 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تحلیل تکنیکال تن کوین (TON)؛ دلیل رشد اخیر قیمت تن کوین چیست؟

ارز دیجیتال تن کوین با رسیدن به مقاومت استاتیک و افزایش فشار فروش در محدوده قیمتی ۲.۶ دلاری، نتواسنت قیمت را بالای این عدد تثبیت کند و با برگشت قیمتی از این سطح مهم، روند اصلاحی را پیش گرفت و اکنون در ناحیه قیمتی ۲ دلار معامله می‌شود. با توجه به نمودار این ارز، همانطور که گفته شد، می‌توان ناحیه مهم مقاومتی را در قیمت ۲.۶ دلاری مشاهده کرد که TON برای رسیدن به اهداف بالاتر باید از آن عبور کرده و بالای این ناحیه مهم به ثبات قیمتی برسد.

در حال حاضر یکی از نواحی مهمی که می‌توان برای ورود پله‌ای برای تن کوین در نظر داشت، محدوده حمایتی پیش روی این ارز در ناحیه 1.6 تا 1.7 دلار است.

تحلیل تکنیکال تن کوین

در نمودار 4 ساعته ارز تن کوین یک پرچم صعودی قابل مشاهده است که اکنون قیمت در حال نوسان روی کف این الگو است.

خرید تن کوین | TON

در صورت حمایت خریداران، تن کوین می‌تواند از همین ناحیه قیمتی به سمت سقف این الگو حرکت کند و پس از شکست و تثبیت قیمتی، اهدافی مانند 2.3 و 2.5 دلار در کوتاه‌مدت برای این ارز در دسترس است.

تحلیل تکنیکال تن کوین

اگرچه TON به عنوان یک بلاک چین مستقل عمل می‌کند، اما احساسات صعودی فعلی که در Toncoin دیده می‌شود از آخرین به‌روزرسانی تلگرام ناشی می‌شود. این پیام‌رسان یک کیف پول مبتنی بر TON را برای پشتیبانی از توکن‌های مرتبط با اکوسیستم Toncoin را در خود ادغام کرده است. طبق جزئیات ارائه‌شده، همه کاربران تلگرام اکنون می‌توانند به این کیف پول TON دسترسی داشته باشند و برای انجام تراکنش‌هایی مانند خرید و فروش از طریق ربات کیف پول تلگرام برخوردار باشند. البته محدودیت‌هایی برای کاربران ایرانی نیز به‌همراه دارد.

باتوجه‌به اینکه اخیراً تلگرام شبکه TON را به‌عنوان شبکه بلاک چین انتخابی خود برای زیرساخت وب ۳ تایید کرده است می‌توان انتظار حمایت خریداران و رشد قیمتی این ارز دیجیتال را در آینده داشت.  

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر