تن کوین (TON) تبدیل به سریع‌ترین بلاک چین جهان شده است

تاریخ انتشار: 15 آبان 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 19 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
تن کوین (TON) تبدیل به سریع‌ترین بلاک چین جهان شده است

در 31 اکتبر، پروژه تن کوین (TON) با دستیابی به رکورد قابل توجه 104,715 تراکنش در ثانیه و انجام 107,652,545 تراکنش در عرض 25 دقیقه، در طول اولین آزمایش عملکرد عمومی خود، رکورد جهانی جدیدی را ثبت کرد.

این موفقیت که توسط CertiKCommunity نظارت و تایید شده است، TON را به عنوان سریع‌ترین و مقیاس‌پذیرترین بلاک‌چین در جهان معرفی می‌کند که از سرعت پردازش تمامی بلاک چین‌های لایه 1 و شبکه‌های پرداخت متمرکز معروف مانند پی پال، ویزا و مسترکارت بهتر عمل می‌کند.

کلید عملکرد عالی TON، ترکیب منحصربه‌فرد آن با استفاده از شاردینگ افقی است. این طراحی به طور قابل توجهی سرعت تراکنش را افزایش می‌دهد و در عین حال عدم تمرکز و امنیت را نیز تقویت می‌کند.

این رکورد، پتانسیل و قابلیت‌های TON را برای پشتیبانی از اکوسیستم وب 3 مبتنی بر TON در تلگرام، تبدیل پیام‌رسان به یک سوپر اپلیکیشن غیرمتمرکز جهانی و قرار دادن رمزارز در سبدهای مختلف سرمایه گذاری را نشان می‌دهد.

سریع‌ترین بلاک چین جهان

بلاک چین کوین (TON) چیست؟

در روزهایی که امنیت و حریم خصوصی اینترنت، در حال تبدیل شدن به مسئله‌ای حیاتی برای کاربران است، تن در حال رفع این مشکلات است. TON با ایجاد یک اکوسیستم وب 3 در پیام‌رسان تلگرام، به میلیاردها نفر این فرصت را می‌دهد که کنترل بر هویت دیجیتال، داده‌ها و دارایی‌های خود داشته باشند.

بنیاد اوپن نتورک (The Open Network Foundation) یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2023 در سوئیس تأسیس شد. بنیاد تن 100٪ توسط کامیونتی خود تأمین مالی می‌شود و در راستای منافع آن عمل و از طرح‌های همسو با اهداف خود پشتیبانی می‌کند.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

10 کوین برتر بلاک چین TON با ارزش بازار 20 میلیارد دلار

طی ماه گذشته، قیمت تن کوین (TON) 18.4 درصد افزایش یافته است ...

مهم‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال در هفته پیش رو (هفته چهارم ژوئن)

این هفته، اخبار و رویدادهای مهمی در بازار کریپتو رقم خواهد خ ...

چه زمانی توکن همستر کمبات در صرافی‌ها لیست می‌شود؟

انتظار برای لیست شدن توکن همستر کمبات کوین ($HMSTR) در کامیو ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر