5 ارز دیجیتال با عملکردی غافلگیرکننده در سال 2023

توسط مبین حسینی
|
11 تیر 1402
|
زمان مطالعه:  6 دقیقه
5 ارز دیجیتال با عملکردی غافلگیرکننده در سال 2023

بازار کریپتوکارنسی در ابتدای سال ۲۰۲۳ با چالش‌های متعددی روبرو شد، زیرا از یک طرف در تلاش بود تا از مرحله نزولی سال قبل خارج شود و از سوی دیگر با عوامل کلان اقتصادی نیز سروکار داشت. با این حال چندین ارز دیجیتال توانسته‌اند به عملکرد قابل توجهی دست یابند و فعالین بازار را غافلگیر کنند.

با اتمام نیمه اول سال ۲۰۲۳، زمان مناسبی است تا در مورد ارزهای دیجیتال برجسته فکر کنید. در این راستا، پنج دارایی دیجیتال، که به نوعی جز لیدرهای بازار در این روند صعودی بودند، رتبه‌بندی شده‌اند.پر سودترین ارزهای 2023

کانفلکس Conflux (CFX)

از زمان تأسیس، Conflux عمدتاً به دلیل اینکه تنها بلاک چین عمومی در چین است، توجهات را به خود جلب کرده است، عاملی که به عملکرد چشمگیر آن نیز در سال 2023 کمک کرده است. شایان ذکر است، سهم قابل توجهی از دستاوردهای توکن به دلیل همکاری‌های استراتژیک، به ویژه مشارکت قابل توجه آن با China Telecom، دومین شرکت بزرگ مخابراتی در چین، پدیدار شد.

آن‌ها سرمایه‌گذاری برای توسعه سیم‌کارت‌های دارای بلاک چین آغاز کرده‌اند که نشان‌دهنده تعهد Conflux برای کشف راه‌های جدید برای ادغام و پذیرش بلاک چین است.

اگرچه CFX در حال حاضر در مرحله اصلاحی قیمت خود است؛ اما سود قابل توجهی در حدود 835٪ YTD ثبت کرده است. این توکن در زمان انتشار با قیمت 0.2 دلار معامله می‌شود.ارز دیجیتال کانفلکس

Newslatter Vector

دریافت مطالب اختصاصی در خبرنامه بیت پین

  Newslatter avatar شما هم به جمع ۲۴۰۰۰ نفری خبرنامه ما بپیوندید.

  اینجکتیو Injective (INJ)

  Injective (INJ) به دلیل افزایش فعالیت در جهت توسعه پروتکل خود، افزایش قابل توجهی در قیمت را تجربه کرده است. در حالی که این پلتفرم به پیشرفت‌های مثبت متعددی دست یافته است، مهم‌ترین به‌روزرسانی حول محور آن برای بازنگری مکانیزم اثبات سهام (PoS) از طریق ارتقای Avalon است.

  در حال حاضر، INJ در قیمت 8.3 دلار معامله می‌شود – با سود YTD حدود 563٪.

  خرید اینجکتیو | INJ

  Injective

  توکن رندر Render Token (RNDR)

  توکن رندر (RNDR)، یک توکن ERC20 با هدف تغییر صنعت رندر سه‌بعدی، سود قابل توجهی در بخش ارزهای دیجیتال به دست آورده است. افزایش ارزش توکن مصادف شد با دوره‌ای که غول‌های برجسته فناوری علاقه خود را برای ورود به متاورس ابراز کردند.

  در حالی که دستاوردهای RNDR را می‌توان به عواملی مانند توسعه شبکه و انباشت توسط نهنگ‌ها نسبت داد، این دارایی به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر قصد اپل برای عرضه یک هدست واقعیت مجازی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، دستاوردهای قابل توجهی را تجربه کرد.

  در نیمه اول سال 2023، توکن RNDR حدود 413 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 2.07 دلار معامله می‌شود.

  خرید رندر توکن | RNDR

  توکن رندر Render Token (RNDR)

  استکس Stacks (STX)

  به عنوان افزونه بلاک چین بیت کوین، Stacks توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا قراردادهای هوشمند ایجاد و اجرا کنند. یک نیروی محرکه برای افزایش قیمت این پروژه، پذیرش توکن‌های غیر قابل تعویض مبتنی بر بیت کوین (NFT) است که به عنوان Ordinals شناخته می‌شوند.

  افزایش پذیرش NFTها منجر به افزایش فعالیت شبکه شده که به نوبه خود منجر به افزایش قابل توجه قیمت STX شده است. علاوه بر این، Stacks با تبدیل شدن به اولین توکن تایید شده توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) به نقطه عطف قابل توجهی دست یافت.

  در حال حاضر توکن STX با قیمت 0.6 دلار معامله می‌شود و در یک سال گذشته سودی 218 درصدی را کسب کرده است.استکس Stacks (STX)

  بیت کوین کش Bitcoin Cash (BCH)

  بیت کوین کش (BCH) اخیراً به عنوان یک توکن غافلگیرکننده در فضای ارزهای دیجیتال ظاهر شده و در اواخر ماه ژوئن سود قابل توجهی را کسب کرده است – که عمدتاً ناشی از علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو است. افزایش چشمگیر BCH را می‌توان به راه‌اندازی EDX Markets نیز نسبت داد – یک صرافی ارز دیجیتال که توسط سرمایه‌گذاران نهادی برجسته مانند Citadel Securities، Fidelity Investments و Charles Schwab پشتیبانی می‌شود.

  این حمایت تأثیرگذار احتمالاً در تقویت عملکرد BCH در بازار نقش داشته است. در زمان انتشار، BCH در قیمت 288 دلار معامله شد و سود سالانه 202 درصدی را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشته است.

  خرید بیت کوین کش | BCH

  بیت کوین کش Bitcoin Cash (BCH)

  5/5 - (3 امتیاز)
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر