رشد توکن هلیوم (HNT) بعد از قرار گرفتن در لیست صرافی کوین بیس

توسط مبین حسینی
|
10 تیر 1402
|
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
رشد توکن هلیوم (HNT) بعد از قرار گرفتن در لیست صرافی کوین بیس

پس از اینکه صرافی کوین بیس، هلیوم، آلتکوین مبتنی بر سولانا را به نقشه راه لیست کردن خود اضافه کرد، این توکن رشدی قابل توجه را تجربه کرد. در اطلاعیه جدید این صرافی در مورد نقشه راه آمده است: دارایی که امروز به نقشه راه اضافه شد: هلیوم (HNT).

هلیوم شبکه‌ای برای اینترنت اشیا (IoT) است که به صورت غیرمتمرکز عمل می‌کند. این شبکه دستگاه‌های IOT متصل به شبکه را قادر می‌سازد تا با پشتیبانی از قراردادهای هوشمند و برنامه‌های سازمانی، داده‌ها را به اشتراک بگذارند. این شبکه به کاربران از طریق توکن HNT پاداش می‌دهد.

هات‌اسپات‌های هلیوم در اصل دستگاه‌های کوچک و کم‌مصرفی هستند که هر کسی می‌تواند آن‌ها را بخرد و در خانه یا محل کار خود راه‌اندازی کند. هنگامی که یک هات‌اسپات راه‌اندازی می‌شود، شروع به ایجاد یک شبکه بی‌سیم می‌کند که سایر دستگاه‌های اینترنت اشیا می‌توانند به آن متصل شوند. در ازای ارائه این پوشش، هات‌اسپات به صورت توکن‌های HNT پاداش می‌گیرد.

هدف شبکه هلیوم ارائه پوشش بی‌سیم کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر برای دستگاه‌های IoT در مقایسه با شبکه‌های سنتی سلولار یا Wi-Fi است.

نقشه راه لیست کردن توکن‌ها در صرافی کوین‌بیس بدین صورت است که دارایی‌های کریپتو را برای قرار گرفتن بالقوه در پلتفرم ارزیابی می‌کند. نقشه راه اغلب به روز می‌شود تا دارایی‌های جدید و بررسی شده را معرفی کند.

ارزش HNT در زمان نوشتن این مطلب 1.35 دلار است که 12 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر