میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

تاریخ: 2 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون

ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دلاری ویزا در سه ماهه اول 2024 پیشی گرفت. حجم معاملات روزانه تتر به 53 میلیارد دلار در شبکه ترون رسید که از میانگین حجم معاملات روزانه غول پرداخت ویزا بیشتر است.

این مقایسه با توجه به جایگاه ویزا به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پردازشگرهای پرداخت در جهان که میلیاردها تراکنش را در بیش از 200 کشور و منطقه مدیریت می‌کند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

رشد سریع ارزش و استفاده از تتر TRC20  در آخرین توییت Lookonchain برجسته شده است، که به شرح زیر است:

حجم معاملات 24 ساعته تتر در شبکه ترون 53 میلیارد دلار است که از میانگین حجم معاملات روزانه ویزا بیشتر است. حجم معاملات ویزا در سه ماهه اول 2024 3.78 تریلیون دلار و میانگین حجم معاملات روزانه 42 میلیارد دلار بود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که طبق داده‌های Tronscan، تتر TRC20 بیش از 45.5 میلیون هولدر را ثبت کرده است و همچنین تعداد کل انتقال بیش از 1.8 میلیارد را در مدت مشابه نشان می‌دهد. جالب اینجاست که ده هولدر برتر تتر در ترون 27.69 درصد از کل عرضه شبکه، یعنی 16.56 میلیارد تتر را در اختیار دارند. این رویداد نشان‌دهنده روند گسترده افزایش تقاضا برای استیبل‌کوین‌ها مانند تتر در بحبوحه رکود در بازار ارزهای دیجیتال است.

در همین حال، حجم تراکنش تتر در شبکه ترون از ژانویه 2023 به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. در سال 2024 این روند با به طور متوسط تقریباً روزانه دو میلیون تراکنش از فوریه، ادامه داشته است.

aUSDT یک استیبل کوین با پشتوانه طلا

در 17 ژوئن، پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، aUSDT را معرفی کرد، دلار مصنوعی جدیدی که توسط دارایی دیجیتال با پشتوانه طلای تتر XAUt پشتیبانی می‌شود. این حرکت توسط ویلی وو، تحلیلگر آن‌چین تحسین شد، که آن را یک «ایده تجاری نابغه» توسط ناشر استیبل کوین نامید.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کمبو کارت‌های همستر کامبت؛ ۳۱ تیر ماه

بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

کد مورس امروز ۳۱ تیر ماه؛ ۱ میلون سکه رایگان!

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۳۱ تیر همستر، می‌توانی ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر