تحلیل تکنیکال داگ ویف هت (WIF)؛ آیا منتظر گام صعودی قیمت باشیم؟ – ۲ اردیبهشت (۲۱ آوریل)

تاریخ: 2 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال داگ ویف هت (WIF)؛ آیا منتظر گام صعودی قیمت باشیم؟ - ۲ ازدیبهشت (۲۱ آوریل)

ارز دیجیتال WIF که با نام Dogwifhat نیز شناخته می‌شود،میم کوین بر پایه بلاک چین سولانا است. میم کوین‌ها نوعی ارز دیجیتال هستند که اغلب با تصاویر یا ایده‌های شوخی‌آمیز مرتبط هستند. این رمزارز در روزهای گذشته نوسانات صعودی خوبی از خود نشان داد و در ماه اخیر رشد خوبی داشت. با نگاهی به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، خواهیم یافت که رمزارز داگ ویف هت (WIF) در ماه گذشته افزایش قابل‌توجهی را تجربه کرد و توانست بالغ بر ۲۹ درصد صعود قیمت را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال داگ ویف هت (WIF)؛ آیا منتظر گام صعودی قیمت باشیم؟ - ۲ ازدیبهشت (۲۱ آوریل)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند حرکت داگ ویف هت (WIF) بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت WIF و DOGE می‌پردازیم.

داگ ویف هت (WIF)؛ از تحلیل گذشته تاکنون

همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، داگ ویف هت (WIF) توانست از تحلیل قبل تاکنون رشد خوبی داشته باشد و قیمت تا نزدیکی ناحیه دوم هدف مشخص شده در محدوده ۵ دلاری پیش روی کند. داگ ویف هت (WIF) توانست از تاریخ ۲۱ مارس (زمان لیست شدن این میم کوین در بیت پین) تاکنون، در بیشترین حالت بالغ بر ۱۳۰ درصد صعود و افزایش قیمت را تجربه کند.

خرید داگ ویف هت

اکنون داگ ویف هت (WIF) پس از برخورد دوباره به ناحیه حمایتی مشخص شده، در روند صعودی کوتاه‌مدت قرار دارد.

مهم‌ترین نواحی قیمت برای داگ ویف هت (WIF)

با مشاهده نمودار رمزارز داگ ویف هت (WIF) در تایم فریم ۴ساعته، می‌توان دید که قیمت در حال نزدیک شدن به بیس مقاومت مهم خود است. انتظار می‌رود قیمت پس از برخورد قیمت به محدوده مقاومت، روند دچار اصلاح کوتاه‌مدت شود و پس از تامین نقدینگی کافی، حرکت صعودی‌اش را ادامه دهد و به سمت شکست مقاومت گفته شده حرکت کند. پس از عبور از محدوده مقاومت، WIF می‌تواند به سمت نواحی و اهداف مشخص شده حرکت کند.

در حال حاضر می‌توانیم چند ناحیه مهم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. باتوجه‌به نمودار، سه ناحیه مهم هدف و مقاومت برای این رمزارز وجود دارد که عبارت‌اند از:

 • اولین محدوده مقاومت (قیمت درگیر این ناحیه است) واقع در 3.2199 الی 3.4600 دلار
 • دومین سطح عرضه و مقاومت در قیمت 4.8177 دلار
 • سومین سطح مقاومت و هدف بلندمدت در قیمت 8.1327 دلار

همچنین نواحی مهمی که می‌توان به‌عنوان محدوده تقاضا و حمایت برای این رمزارز در نظر داشت، عبارت‌اند از:

 • محدوده حمایت اول واقع در 1.8434 الی 2.0652 دلار
 • محدوده حمایت دوم واقع در 1.0858 الی 1.2008 دلار
دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای داگ ویف هت (WIF) و دوج کوین (DOGE)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمت رمزارزهای WIF و DOGE در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  تحلیل تکنیکال داگ ویف هت (WIF)؛ آیا منتظر گام صعودی قیمت باشیم؟ - ۲ ازدیبهشت (۲۱ آوریل)

  در نمودارهای زیر روند قیمت این دو رمزارز قابل مقایسه است.

  سخن پایانی

  سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، از جمله WIF، با ریسک همراه است. قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، باید تحقیقات خود را انجام دهید و به طور کامل از خطرات موجود آگاه باشید. در نهایت، تصمیم‌گیری با شماست که آیا WIF ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا خیر.

  برای اطلاعات بیشتر درباره این میم کوین، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله ارز داگ ویف هت (Dogwifhat)؛ میم‌کوینی جدید از خانواده سگ‌ها با نماد WIF را مطالعه فرمایید.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر