تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

تاریخ: 7 بهمن 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

رمزارز تلور با نماد TRB که پروتکل اوراکل غیرمتمرکز است، اخیرا حرکات قیمتی قابل توجهی داشت و توجه تریدرهای زیادی را به خود جلب کرد. با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، مشاهده می‌کنیم تلور در روز گذشته، ۴ درصد رشد قیمتی داشت. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۲۲۴ درصدی داشت که نشانه‌ای مثبت است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی تلور بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت تلور و لینک می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB)

تلور (TRB) در نگاه کلی

با مشاهده نمودار رمزارز تلور (TRB) در مقیاس کلی، متوجه حرکت شارپ قیمت در نمودار می‌شویم. همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، قیمت رمزارز تلور (TRB) در حال حاضر در تایم هفتگی، پس از صعود بیش از ۸۴۰۰ درصد از کف قیمتی در ۶.۶۷ دلار، توانست به قیمت ۶۲۹ دلاری رسیده و سقف قیمتی (ATH) جدیدی برای خود اجاد کند. اکنون تلور (TRB) در ناحیه قیمت 114 دلار درحال معامله است و 81 درصد زیر سقف قیمتی خود قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

مهم‌ترین نواحی قیمتی برای تلور (TRB)

با مشاهده نمودار رمزارز تلور (TRB) در تایم فریم هفتگی و باتوجه‌به ابزار فیبوناچی و بررسی مناطقی که مقدار زیادی اردر خرید و فروش در آنها قرار گرفته بود، توانستیم نواحی مهم قیمتی را برای تلور در تایم هفتگی مشخص کنیم. در حال حاضر دو حمایت مهم در تایم هفتگی برای رمزارز تلور وجود دارد که این دو ناحیه عبارت‌اند از:

 • ناحیه اول حمایت واقع در محدوده قیمتی ۶۹.۸۶ الی ۸۱.۵۹ دلار
 • محدوده حمایتی دوم در قیمت ۱۹.۳۷ الی ۲۲.۱۳ دلار

همچنین درحال‌حاضر، مهم‌ترین ناحیه عرضه که می‌توان به عنوان هدف قیمتی نیز برای تلور (TRB) در نظر داشت در محدوده قیمتی ۲۰۴.۸۷ الی ۲۴۵.۰۵ دلار قرار دارد.

خرید تلور | TRB

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای تلور (TRB) و لینک (LINK)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمتی رمزارزهای TRB و LINK در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

  با مقایسه نمودار قیمتی TRB و LINK در 6 ماه اخیر، می‌توان گفت که هردو رمزارز افزایش قیمت قابل‌توجهی داشتند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تلور (TRB) – 7 بهمن (27 ژانویه)

  در بخش زیر می‌توانیم مقایسه‌ای کلی از این دو رمزارز داشته باشیم.

  TRB LINK
  نام Tellor Chainlink
  نوع اوراکل غیرمتمرکز اوراکل غیرمتمرکز
  توکن Tellor LINK
  قیمت 114 دلار 14 دلار
  مارکت کپ 290 میلیون دلار 8 میلیارد دلار
  عرضه در گردش  ۲٫۵۴۷٫۵۴۸ ۵۶۸٫۱۰۰٫۰۰۰
  عرضه کل  ۲٫۵۹۱٫۱۵۶ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
  رتبه 165 ۱۵

  سخن پایانی

  تلور، پروتکل اوراکل غیرمتمرکز، ایمن و کارآمدی است که پتانسیل تغییر آینده اوراکل‌ها را دارد. تلور می‌تواند به برنامه‌های بلاک چین کمک کند تا داده‌های ارزشمندی را از دنیای واقعی به بلاک چین منتقل کنند و کاربردهای بلاک چین را گسترش دهند. تلور از یک مدل دو طبقه برای ارائه داده‌ها استفاده می‌کند. در طبقه اول، گزارشگران داده با ارسال داده‌های خود به شبکه، رقابت می‌کنند. در طبقه دوم، اعتبارسنج‌ها داده‌های ارسال شده را اعتبارسنجی می‌کنند. اگر داده‌های ارسال شده توسط اعتبارسنج‌ها تأیید شود، در شبکه ثبت می‌شود و می‌تواند توسط قراردادهای هوشمند مورداستفاده قرار گیرد.

  در مجموع، ارز دیجیتال تلور رمزارزی با پتانسیل بالا است، اما سرمایه‌گذاری در آن با ریسک همراه است. سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید این ارز، تحقیقات کاملی انجام دهند و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر