تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

تاریخ: 3 بهمن 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

رمزارز SUI پروژه‌ای جدید است که بر مقیاس‌پذیری، امنیت و سرعت تراکنش‌ها تمرکز دارد. توکن بومی این پروژه (SUI)، برای انجام تراکنش‌ها، استیکینگ و مشارکت در فرایند تصمیم‌گیری در اکوسیستم SUI استفاده می‌شود. با بررسی داده‌های سایت کوین مارکت کپ، مشاهده می‌کنیم SUI در روز گذشته، ۳ درصد رشد قیمتی داشت. همچنین حجم معاملات این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۹۷ درصدی داشت که نشانه‌ای مثبت است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی سویی بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت سویی و سی می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI)

سویی (SUI)؛ از تحلیل قبل تا به الان

با مشاهده نمودار رمزارز SUI ،مطابق با تحلیل گذشته عمل کرد و رمزارز SUI توانست رشد خوبی انجام دهد. از تحلیل قبل تا به الان، سویی بیش از ۱۰۰ درصد صعود قیمتی داشت و توانست با موفقیت به ناحیه هدف اول خود برسد. همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، سویی پس از رسیدن به ناحیه مقاومت خود با افزایش فشار فروش همراه بود و تا محدوده حمایتی خود اصلاح قیمتی داشت.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

مهم‌ترین نواحی قیمتی برای سویی (SUI)

در تایم فریم چهارساعته سویی در نزدیکی حمایت خود قرار دارد و در حال نوسان بالای این محدوده است. در صورت ازدست‌رفتن این محدوده حمایتی، انتظار داریم پس از مشاهده الگوهای کاهشی و تأیید روند، قیمت به سمت ناحیه حمایتی بعدی خود، حرکت نزولی‌اش را شروع کند و بعد از جمع‌آوری نقدینگی، به سمت اهداف بالاتر حرکت کند. این نواحی حمایت و تقاضا قیمتی در تایم چهارساعته، عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت (ضعیف) در محدوده قیمتی ۱ دلار
 • ناحیه دوم حمایت در قیمت ۰.۷۷۶۱ الی ۰.۸۱۵۱ دلار

همچنین درحال‌حاضر، مهم‌ترین ناحیه مقاومتی و عرضه که می‌توان به عنوان هدف قیمتی نیز برای سویی در نظر داشت در محدوده ۱.۳۹۰۴ الی ۱.۴۴۱۵ دلار قرار دارد.

خرید سویی | SUI

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

همچنین با بررسی نمودار رمزارز سویی در تایم فریم یک‌ساعته، همان‌طور که در تصویر قابل‌مشاهده است، قیمت در یک کانال نزولی در حال حرکت است و هنوز موفق به شکست و خروج از این کانال نزولی نشده است. همچنین باتوجه‌به اندیکاتور ایچیموکو، می‌توانیم ببینیم قیمت با مقاومت ابر نیز درگیر است که کار را برای صعود و افزایش قیمت سخت می‌کند. در حال حاضر دو حمایت مهم در تایم فریم یک‌ساعته برای رمزارز سویی وجود دارد که این دو ناحیه عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت کف کانال (استاتیک) در محدوده قیمتی ۱ دلار
 • محدوده حمایتی و اردر بلاک صعودی تایم یک‌ساعته در قیمت ۰.۸۸۸۸ الی ۰.۹۰۴۴ دلار

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای سویی (SUI) و سی (SEI)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمتی رمزارزهای SUI و SEI در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

  با مقایسه نمودار قیمتی SUI و SEI در ماه اخیر، می‌توان گفت که هردو رمزارز افزایش قیمت قابل‌توجهی داشتند.

  تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سویی (SUI) – 3 بهمن (23 ژانویه)

  در بخش زیر می‌توانیم مقایسه‌ای کلی از این دو رمزارز داشته باشیم.

  SUI SEI
  نام سویی سی
  نماد SUI SEI
  حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۹۷ میلیون 1 میلیون
  ارزش بازار ۱ میلیارد دلار ۲.۴ میلیارد دلار
  قیمت ۱ دلار 0.5 دلار
  عرضه کل ۱۰ میلیارد ۱۰ میلیارد
  رتبه بازار ۵۵ ۴۶

  سخن پایانی

   ارز دیجیتال SUI یک توکن بومی شبکه سویی است که در سال 2023 راه‌اندازی شد. این شبکه ادعا می‌کند که مقیاس‌پذیری، امنیت و کارایی بالایی دارد و می‌تواند جایگزین مناسبی برای شبکه‌های بلاک چینی موجود مانند اتریوم و سولانا باشد. البته شبکه سویی هنوز درحال‌توسعه است و مشخص نیست که آیا می‌تواند انتظارات کاربران را برآورده کند یا خیر. بااین‌حال، برخی از کارشناسان معتقدند که این شبکه پتانسیل بالایی برای موفقیت دارد و می‌تواند در آینده به یکی از بازیگران اصلی بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

  در مجموع، ارز دیجیتال SUI یک دارایی با پتانسیل بالا است، اما سرمایه‌گذاری در آن با ریسک همراه است. سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید این ارز، تحقیقات کاملی انجام دهند و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر