تحلیل تکنیکال پپه ۲ (PEPE2)؛ آیا گام صعودی دیگری در راه است؟ – ۵ اردیبهشت (۲۴ آوریل)

تاریخ: 5 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال پپه ۲ (PEPE2)؛ آیا منتظر صعود بیشتر قیمت باشیم؟ - ۵ اردیبهشت (۲۴ آوریل)

پپه 2 (PEPE2)، میم کوینی است که با الهام از شخصیت قورباغه معروف Pepe the Frog راه‌اندازی شد. این ارز دیجیتال با قیمتی بسیار پایین کار خود را آغاز کرد و در مدتی کوتاه رشد قابل‌توجهی را تجربه کرد. میم کوین‌ها نوعی ارز دیجیتال هستند که اغلب با تصاویر یا ایده‌های شوخی‌آمیز مرتبط هستند. با مشاهده داده‌های سایت کوین مارکت کپ، خواهیم یافت که رمزارز پپه ۲ (PEPE2) در روز گذشته افزایش بسیار خوبی داشت و توانست بالغ بر ۹ درصد صعود قیمت را تجربه کند.

تحلیل تکنیکال پپه ۲ (PEPE2)؛ آیا منتظر صعود بیشتر قیمت باشیم؟ - ۵ اردیبهشت (۲۴ آوریل)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند حرکت پپه ۲ (PEPE2) بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت PEPE2 و PEPE می‌پردازیم.

بررسی نمودار پپه ۲ (PEPE2) در نگاه کلی

همان‌طور که در تصویر قابل‌مشاهده است، پپه ۲ (PEPE2) بعد از هر بار تشکیل فشردگی و مدتی نوسان و تریدینگ رنج، پس از خروج از آن رشد بسیار خوبی را تجربه می‌کند. باتوجه‌به نمودار می‌بینیم که هرکدام از لگ‌های صعودی گفته شده بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ درصد افزایش قیمت را برای پپه ۲ به همراه داشتند! قیمت پپه اکنون در حال تریدینگ رنج و حرکت اصلاحی است و به نظر می‌رسد که در انتهای روند اصلاح خود قرار دارد. در ادامه به تحلیل حرکت پپه ۲ و حرکت بعدی این میم کوین می‌پردازیم.

خرید پپه ۲

حرکت بعدی قیمت چیست؟

با مشاهده نمودار رمزارز پپه ۲ (PEPE2) در تایم فریم ۸ساعته، می‌توان دید که قیمت در حال اصلاح زمانی و قیمتی است. انتظار می‌رود قیمت پس از رسیدن به محدوده تقاضای مشخص شده، با افزایش تقاضا روبرو شود و پس از تامین نقدینگی کافی، حرکت صعودی‌اش را ادامه دهد و به سمت اهداف مشخص شده حرکت کند. در صورت حفظ حمایت‌های گفته شده، پپه ۲ می‌تواند افزایش قیمت قابل‌توجهی را در میان‌مدت داشته باشد.

در حال حاضر می‌توانیم چند ناحیه مهم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. باتوجه‌به نمودار، دو ناحیه مهم هدف و مقاومت برای این رمزارز وجود دارد که عبارت‌اند از:

 • اولین محدوده مقاومت واقع در 0.00000007338 الی 0.00000008821 دلار
 • دومین ناحیه عرضه و مقاومت در 0.00000022522 الی 0.00000026727 دلار

همچنین نواحی مهمی که می‌توان به‌عنوان محدوده تقاضا و حمایت برای این رمزارز در نظر داشت، عبارت‌اند از:

 • محدوده حمایت اول واقع در 0.00000003254 الی 0.00000004030 دلار
 • محدوده حمایت دوم واقع در 0.00000001654 الی 0.00000002058 دلار
دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای داگ پپه ۲ (PEPE2) و پپه (PEPE)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمت رمزارزهای PEPE2 و PEPE در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  در نمودارهای زیر روند قیمت این دو رمزارز قابل مقایسه است.

  سخن پایانی

  در نهایت، سرمایه‌گذاری در PEPE2 مانند هر ارز دیجیتال دیگری، با ریسک همراه است. قبل از سرمایه‌گذاری، تحقیقات خود را انجام دهید، با خطرات موجود آشنا شوید و فقط پولی را که به آن نیازی ندارید سرمایه‌گذاری کنید.

  برای اطلاعات بیشتر درباره این میم کوین، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله ارز دیجیتال پپه ۲؛ نسخه‌ای بهبود یافته و جدید از پپه کوین را مطالعه فرمایید.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل بیت کوین (BTC)؛ هدف اصلاح قیمت کجاست؟ – ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن)

  بیت کوین در هفته‌های گذشته درگیر روند ریزشی و اصلاح قیمت بود ...

  تحلیل پپه (PEPE)؛ رسیدن قیمت به نواحی حمایتی – 23 خرداد (۱۲ ژوئن)

  پپه که یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است، تو ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر