بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

تاریخ: 10 بهمن 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

ارز دیجیتال PENDLE توکن بومی پروتکل پندل است. این پروتکل به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد به بازدهی آتی یک دارایی دسترسی داشته باشند. این‌کار از طریق ارائه یک‌سری توکن در ازای ارائه ارزهای دیجیتال اصلی، امکان‌پذیر می‌شود. باتوجه‌به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، می‌بینیم که این رمزارز در هفته گذشته، ۳۶ درصد رشد قیمتی داشت. همچنین حجم معاملات رمزارز پندل در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۲۶۰ درصدی را تجربه کرد.

بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی پندل بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از معامله، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت پندل و سولانا می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پندل (PENDLE)

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  پندل (PENDLE) در نگاه کلی

  با مشاهده نمودار رمزارز پندل (PENDLE) در مقیاس کلی، متوجه تشکیل الگوی فنجان و دسته (cup and handle) در نمودار می‌شویم. همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، قیمت رمزارز پندل (PENDLE) در حال حاضر در تایم هفتگی، حرکت صعودی خود را آغاز کرده و در مسیر اهداف این الگو قرار دارد. همچنین قیمت پندل اکنون در اوج قرار دارد و موفق به عبور از سقف‌های قیمتی پیشین خود شده است.

  بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

  در نمودار رمزارز ام پندل (PENDLE) در تایم فریم هفتگی می‌توانیم انتظار داشته باشیم قیمت مطابق با تصویر به هدف قیمتی به اندازه عمق فنجان برسد. محدوده احتمالی که درصورت قدرتمند بودن خریداران قیمت توانایی رسیدن به آن را دارد ناحیه ۱۲ الی ۱۶ دلار است. محدوده گفته شده برای رمزارز پندل، ناحیه‌ای است که سطح مهم مقاومتی و ریورسال فیبوناچی نیز هست و در نهایت قیمت می‌تواند به سمت این ناحیه حرکت کند.

  خرید پندل | PENDLE

  بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

  نواحی قیمتی مهم‌ برای پندل (PENDLE)

  همان‌طور که در تصویر نمودار مشخص است، قیمت با قدرت درحال صعود است و در حال حاضر هیچ سقف قیمتی در مقابل صعود ندارد اما می‌توانیم با استفاده از ابزار فیبوناچی و موج شماری ناحیه بعدی که قیمت می‌تواند به آن برسد را مشخص کنیم و انتظار واکنش قیمتی از این ناحیه را داشته باشیم.

   باتوجه‌به بررسی‌های انجام شده، می‌توانیم دو ناحیه مهم قیمتی به‌عنوان محدوده‌های عرضه و تقاضا را برای این ارز در نظر داشت که این نواحی عبارت‌اند از:

  • ناحیه مقاومت و هدف قیمتی در محدوده ۳.۹۴۹۵ الی ۴.۵۱۵۲ دلار
  • محدوده حمایتی و اردر بلاک صعودی تایم روزانه در ۰.۴۷۳۴ الی ۰.۵۴۸۷ دلار

  همچنین باید به این نکته توجه داشت، قیمت می‌تواند برای تامین نقدینگی به ناحیه خاکستری رنگ (محدوده ۰.۹۹۳۷ الی ۱.۳۴۴۲ دلار) پولبک زده و دوباره به حرکت صعودی‌اش ادامه دهد. تا زمانی که قیمت بالای ناحیه خاکستری رنگ قرار دارد می‌توان گفت که الگوی تشکیل شده معتبر بوده و صعود برای این رمزارز آسان‌تر است.

  بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

  مقایسه رمزارزهای پندل (PENDLE) و سولانا (SOL)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمتی رمزارزهای PENDLE و SOL در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

  با مقایسه نمودار قیمتی PENDLE و SOL در روز گذشته، می‌بینیم که پندل افزایش قیمت قابل‌توجهی داشتند و توانست رشد بیشتری از سولانا داشته باشد.

  بررسی قیمتی ارز دیجیتال پندل (PENDLE) – 10 بهمن (30 ژانویه)

  در بخش زیر می‌توانیم مقایسه‌ای کلی از این دو رمزارز داشته باشیم.

  PENDLE SOL
  نام Pendel Solana
  توکن PENDLE SOL
  قیمت 2.7 دلار ۹۷ دلار
  مارکت کپ ۶۴۰ میلیون دلار ۴۳ میلیارد دلار
  عرضه در گردش  ۲۳۸٫۱۸۶٫۰۰۰ ۴۳۳٫۳۷۷٫۵۰۸
  عرضه کل  ۲۵۸٫۴۴۶٫۰۲۹ ۵۶۸٫۲۲۱٫۵۰۱
  رتبه ۹۶ ۵

  سخن پایانی

  در نهایت باید گفت که آینده ارز دیجیتال PENDLE مثبت ارزیابی می‌شود. این ارز دیجیتال پتانسیل بالایی برای رشد دارد و می‌تواند یکی از بازیگران اصلی بازار کریپتو در سال‌های آینده باشد.

  در مجموع، ارز دیجیتال PENDLE رمزارزی با پتانسیل بالا است، اما سرمایه‌گذاری در آن با ریسک همراه است. سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید این ارز، تحقیقات کاملی انجام دهند و ریسک‌های احتمالی را در نظر بگیرند.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر