تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)؛ قیمت در انتهای روند نزولی – ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه)

تاریخ: 24 بهمن 1402
زمان مطالعه:  5 دقیقه
تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

LDO که توکن حاکمیتی شبکه لیدو دائو است که این شبکه پلتفرمی برای استیکینگ غیرمتمرکز است و به کاربران امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال خود را بدون نیاز به نگهداری و مدیریت سخت‌افزارهای استخراج، در شبکه اتریوم استیک کنند. با مشاهده داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم رمزارز لیدو دائو (LDO) در هفته گذشته روندی افزایشی داشت و بیش از 11 درصد رشد قیمتی داشت. ایموتبل ایکس اکنون از نظر حجم، در رتبه ۳۶ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی رمزارز لیدو دائو (LDO) پرداخته و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. همچنین بعد از بررسی و تحلیل تکنیکال، مقایسه‌ای بین رمزارزهای لیدو دائو و ایموتبل ایکس انجام خواهیم داد.

با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ایموتبل ایکس (IMX)

روند قیمتی لیدو دائو (LDO)؛ از تحلیل گذشته تا به الان

همان‌طور که در تصویر می‌بینیم، ارز دیجیتال لیدو دائو (LDO) توانست طبق تحلیل گذشته حرکت کند و به هر دو هدف مشخص شده در تایم روزانه برسد. در مجموع لیدو دائو (LDO) از زمان انتشار تحلیل گذشته تاکنون توانست بالغ بر ۳۲ درصد رشد و صعود قیمت داشته باشد. لیدو دائو (LDO) اکنون در حال اصلاح قیمتی است و در ناحیه ۳ دلار معامله می‌شود.

تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

مهم‌ترین نواحی قیمت برای لیدو دائو (LDO)

با بررسی نمودار لیدو دائو (LDO) در تایم فریم روزانه می‌توانیم چندناحیه مهم قیمتی برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. نواحی مهم مقاومتی لیدو دائو (LDO) که با رنگ قرمز در نمودار مشخص شده‌اند، عبارت‌اند از:

 •  اولین محدوده عرضه و مقاومت قیمتی در ناحیه ۳.۱ الی ۳.۴ دلار
 •  دومین ناحیه مقاومت و عرضه قیمتی در ۳.۷ الی ۴ دلار
 •  سومین ناحیه هدف قیمتی در اعداد ۵.۳ الی ۵.۵۷ دلار

همچنین دو ناحیه مهم حمایتی که لیدو دائو (LDO) می‌تواند در آینده برای جمع‌آوری نقدینگی به این نواحی بازگردد، عبارت‌اند ارز:

 • ناحیه حمایت اول در قیمت ۲.۵۸ الی ۲.۷۵ دلار
 • ناحیه حمایت دوم و محدوده PRZ قیمت در ۱.۹ الی ۲ دلار

در حال حاضر باتوجه‌به نمودار، می‌توانیم ببینیم که قیمت بین دو ناحیه حمایت و مقاومت در حال نوسان و حرکت تریدینگ رنج است. درصورتی‌که قیمت موفق به شکست هرکدام از نواحی حمایت و مقاومت (ناحیه حمایتی: ۲.۵۸ الی ۲.۷۵ دلار، ناحیه مقاومتی: ۳.۱ الی ۳.۴ دلار) شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حرکت قیمت در جهت ناحیه شکسته شده، ادامه‌دار باشد.

خرید لیدو دائو | LDO

تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای لیدو دائو (LDO) و ایموتبل ایکس (IMX)

  در بخش زیر، تغییرات قیمتی رمزارزهای LDO و IMX در بازه‌های زمانی مختلف قابل‌مشاهده است.

  تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

  در تصویر زیر می‌توانیم نمودار قیمتی این دو رمزارز را در هفته گذشته مشاهده کنیم.

  تحلیل تکنیکال لیدو دائو (LDO)

  در بخش زیر می‌توانیم مقایسه‌ای کلی از این دو رمزارز داشته باشیم.

  LDO IMX
  نام Lido DAO Immutable X
  توکن LDO IMX
  قیمت 3 دلار 3 دلار
  مارکت کپ ۲.۷ میلیارد دلار ۳.۸ میلیارد دلار
  عرضه در گردش  ۸۹۰٫۹۲۰٫۰۰۰ ۱٫۳۵۵٫۴۳۰٫۰۰۰
  عرضه کل  ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰
  رتبه ۳۶ ۲۱

  سخن پایانی

  LDO، توکن حاکمیتی لیدو دائو، دریچه‌ای نو به‌سوی استیکینگ غیرمتمرکز در اتریوم می‌گشاید. لیدو به‌عنوان یک پلتفرم پیشرو، امکان استیکینگ آسان و امن دارایی‌های دیجیتال را در شبکه اتریوم فراهم می‌کند و stETH، توکن ERC-20 با ارزشی معادل اتر، را به کاربران اعطا می‌کند. رشد توکن LDO به طور مستقیم با رشد و پذیرش Lido DAO مرتبط است و باتوجه‌به مزایای قابل‌توجه استیکینگ غیرمتمرکز، پیش‌بینی می‌شود که Lido DAO به رشد خود ادامه دهد و در نتیجه تقاضا برای LDO نیز افزایش یابد.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  پیش‌بینی آینده ارزهای دیجیتال همیشه دشوار است و عوامل مختلفی می‌توانند بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر گذار باشند، از جمله عوامل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی؛ بنابراین، همیشه قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، تحقیقات خود را انجام دهید.

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر