تحلیل تکنیکال فلوکی اینو (FLOKI)؛ رسیدن قیمت به ناحیه حمایتی – 19 اردیبهشت (8 می)

تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 12 خرداد 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فلوکی اینو (FLOKI)

ارز دیجیتال فلوکی اینو (FLOKI)، میم کوینی پرطرف‌دار است که در نمودار خود سابقه صعود قیمت چند برابری را داشته است. با نگاهی به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، متوجه می‌شویم فلوکی در هفته گذشته روند صعودی داشت و توانست بیش از ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کند. از دو ماه قبل تاکنون، رمزارز فلوکی با کاهش رتبه همراه بود و از رتبه ۵۰، اکنون به رتبه ۵۶ بازار ارزهای دیجیتال رسیده است.

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند قیمتی فلوکی اینو (FLOKI) بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت فلوکی اینو و ریپل می‌پردازیم.

فلوکی اینو (FLOKI)؛ از ماه قبل تا به الان

همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، قیمت این میم کوین توانست مطابق با تحلیل فلوکی اینو (FLOKI) در تاریخ ۲۳ اسفند روندی اصلاحی را در پیش گیرد و دقیقا به محدوده حمایتی مشخص شده برسد. روند اصلاح قیمت فلوکی بیش از ۶۰ درصد کاهش قیمت را در پی داشت، با این حال هشدار این ریزش در تحلیل گذشته داده شده بود. فلوکی توانست تا محدوده حمایت اصلاح کند و بعد از شدوه زدن به محدوده مشخص شده، فلوکی اینو توانست پس از جمع‌آوری نقدینگی از ناحیه سبزرنگ، حرکت صعودی‌اش را‌ آغاز کرده و در بیشترین حالت بالغ بر ۷۵ درصد افزایش قیمت را تجربه کند.

مهم‌ترین نواحی قیمت برای فلوکی اینو کجاست؟

با بررسی نمودار میم کوین فلوکی در تایم فریم ۱۲ساعته، شاهد روند خنثی و تریدینگ رنج هستیم. انتظار می‌رود فلوکی پس از تامین نقدینگی از نواحی حمایتی و قیمت‌های پایین‌تر، با شکل گیری الگوهای صعودی و افزایش تقاضا، روند صعودی‌اش را آغاز کند. پس از تکمیل فاز جمع‌آوری نقدینگی، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت فلوکی و رسیدن قیمت به نواحی مقاومتی مشخص شده باشیم.

خرید فلوکی

باتوجه‌به نمودار و با بررسی‌های انجام شده، رمزارز فلوکی اینو چند محدوده مهم به‌عنوان نواحی عرضه و تقاضا دارد. نواحی حمایتی این رمزارز عبارت‌اند از:

 • ناحیه حمایت و تقاضا در قیمت 0.00010863 الی 0.00012586 دلار
 • ناحیه حمایت دوم در قیمت 0.00004881 الی 0.00005622 دلار

همچنین نواحی مهم عرضه و مقاومت‌هایی که می‌توان برای این رمزارز در تایم روزانه درنظر داشت عبارت‌است از:

 • ناحیه مقاومت و عرضه در قیمت 0.00025978 الی 0.00029236 دلار
 • ناحیه مقاومت دوم در قیمت 0.00051843 الی 0.00058799 دلار

مقایسه رمزارزهای فلوکی اینو (FLOKI) و ریپل (XRP)

در تصویر زیر به مقایسه حجم معاملات رمزارزهای FLOKI و XRP  پرداختیم.

همچنین روند حرکت این دو رمزارز در تصویر زیر قابل مقایسه است.

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  سخن پایانی

  در نهایت، به‌خاطر داشته باشید که خرید فلوکی یک سرمایه‌گذاری پرخطر است و قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، باید تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید و فقط مبلغی را که می‌توانید ریسک از دست‌دادنش را بپذیرید، سرمایه‌گذاری کنید.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل بیت کوین (BTC)؛ هدف اصلاح قیمت کجاست؟ – ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن)

  بیت کوین در هفته‌های گذشته درگیر روند ریزشی و اصلاح قیمت بود ...

  تحلیل پپه (PEPE)؛ رسیدن قیمت به نواحی حمایتی – 23 خرداد (۱۲ ژوئن)

  پپه که یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است، تو ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر