تحلیل تکنیکال بونک (BONK)؛ بررسی مهم‌ترین نقاط حمایتی – ۱۶ اردیبهشت (۵ می)

تاریخ: 16 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  3 دقیقه
تحلیل تکنیکال بونک (BONK)؛ بررسی مهم‌ترین نقاط حمایتی – ۱۶ اردیبهشت (۵ می)

ارز دیجیتال بونک میم کوینی بر بستر سولانا است که در هفته گذشته نوسانات صعودی خوبی داشت و در چند روز اخیر رشد خوبی انجام داد. با نگاهی به داده‌های سایت کوین مارکت کپ، خواهیم یافت که رمزارز بونک در هفته اخیر افزایش قیمت را تجربه کرد و توانست بالغ بر 6 درصد صعود قیمت را در نمودار خود ثبت کند.

در این تحلیل قصد داریم به بررسی روند حرکت بونک بپردازیم و نواحی مهم آن را مشخص کنیم، تا قبل از خرید یا فروش، آگاهی بیشتری از روند احتمالی قیمت داشته باشیم. با ما همراه باشید و در ادامه تحلیل تکنیکال این رمزارز را مطالعه کنید. همچنین در انتها به بررسی و مقایسه قیمت BONK و DOGE می‌پردازیم.

بونک (BONK)؛ از تحلیل گذشته تاکنون

همان‌طور که در تصویر قابل مشاهده است، بونک (BONK) توانست از تحلیل قبل تاکنون رشد قابل‌توجهی داشته باش. قیمت بونک در مرحله اول به سمت محدوده حمایتی‌اش (محدوده سبزرنگ) حرکت کرد و دقیقا از این محدوده با افزایش تقاضا مواجه شد و حرکت خود را به سمت محدوده مقاومت و هدف مشخص شده ادامه داد و سرمایه‌گذاران این ارز سود چشمگیر بیش از ۳۰۰ درصدی را تجربه کردند. میم کوین بونک (BONK) توانست از تاریخ ۲۴ دی‌ماه (زمان لیست شدن این میم کوین در بیت پین) تاکنون، در بیشترین حالت بالغ بر ۳۷۰ درصد صعود و افزایش قیمت را تجربه کند.

خرید بونک

مهم‌ترین نواحی قیمت برای بونک (BONK)

با مشاهده نمودار رمزارز بونک (BONK) در تایم فریم 8ساعته، می‌توان دید که قیمت در حال برخورد به بیس مقاومت مهم خود است. انتظار می‌رود پس از افزایش عرضه در محدوده مقاومت، روند دچار اصلاح کوتاه‌مدت شود و پس از تامین نقدینگی کافی، حرکت صعودی‌اش را ادامه دهد و به سمت شکست مقاومت گفته شده حرکت کند. پس از عبور از محدوده مقاومت، بونک می‌تواند به سمت سطوح مقاومتی بعدی و اهداف مشخص شده حرکت کند.

در حال حاضر می‌توانیم چند ناحیه مهم برای این رمزارز در نظر داشته باشیم. باتوجه‌به نمودار، سه ناحیه مهم هدف و مقاومت برای این رمزارز وجود دارد که عبارت‌اند از:

 • اولین ناحیه مقاومت (قیمت درگیر این محدوده است) واقع در 0.0000282956 الی 0.0000323647 دلار
 • دومین سطح عرضه و مقاومت در قیمت 0.0000391568 دلار
 • سومین سطح مقاومت و هدف قیمت واقع در 0.0000570273 دلار

همچنین دو ناحیه مهمی که می‌توان به‌عنوان محدوده تقاضا و حمایت برای این رمزارز زیر نظر گرفت، عبارت‌اند از:

 • محدوده حمایت اول واقع در 0.0000198382 الی 0.0000217319 دلار
 • محدوده حمایت دوم واقع در 0.0000131618 الی 0.0000144182 دلار
دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مقایسه رمزارزهای بونک (BONK) و دوج کوین (DOGE)

  در تصویر زیر به مقایسه تغییرات قیمت رمزارزهای BONK و DOGE در بازه‌های زمانی مختلف پرداختیم.

  در نمودارهای زیر روند قیمت این دو رمزارز قابل مقایسه است.

  سخن پایانی

  سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، از جمله میم‌ کوین‌هایی مانند بونک (BONK)، با ریسک‌های زیادی همراه است. قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال، باید تحقیقات خود را انجام دهید و به طور کامل از خطرات موجود آگاه باشید. در نهایت، تصمیم‌گیری با شماست که آیا بونک (BONK) ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا خیر.

  برای اطلاعات بیشتر درباره این میم کوین، ‌پیشنهاد می‌کنیم مقاله بونک (BONK)؛ میم کوینی که از یک شوخی به یک هیاهو تبدیل شد را مطالعه فرمایید.

  پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با مفاهیم مرتبط با سرمایه‌گذاری، مطالب زیر را مطالعه کنید:

  توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

  پرهام نوربخش

  پرهام نوربخش

  من یه تحلیلگرم که بیشتر ارزهای دیجیتال رو بررسی می‌کنم و عاشق رصدکردن بازار و پیداکردن فرصت‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستم. همیشه سعی می‌کنم از جدیدترین اخبار و تحولات بازار باخبر باشم. علاقه دیگه من تصویربرداری و طبیعت‌گردی هست و به نظرم طبیعت یه منبع بی‌نظیر از زیبایی و آرامشه.

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  تحلیل بیت کوین (BTC)؛ هدف اصلاح قیمت کجاست؟ – ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن)

  بیت کوین در هفته‌های گذشته درگیر روند ریزشی و اصلاح قیمت بود ...

  تحلیل پپه (PEPE)؛ رسیدن قیمت به نواحی حمایتی – 23 خرداد (۱۲ ژوئن)

  پپه که یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است، تو ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر