کد تپ سواپ امروز، ۱۶ تیر: New In The Crypto World

تاریخ: 17 تیر 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
کد مأموریت سینمای تپ سواپ: New In The Crypto World

بعد از همستر کامبت (Hamster Kombat)، قطعاً تپ سواپ (TapSwap) بزرگترین جامعه کاربران را در میان بازی‌های تپ تو ارن تلگرامی دارد. این بازی که تا به این لحظه ده‌ها میلیون کاربر فعال روزانه را جذب کرده، گیم‌پلی بسیار ساده‌ای دارد. البته در کنار ضربه زدن روی سکه تپ سواپ، با روش‌های دیگر هم می‌توان سکه جمع کرد.

مأموریت تماشای ویدیو تپ سواپ

کمی بعد از همستر کامبت، بازی تپ سواپ هم صفحه یوتیوبی خود را راه‌اندازی کرد و برای دنبال کردن آن هم جایزه ۵۰۰ هزار سکه‌ای تعیین کرد. البته این تمام ماجرا نیست؛ زیرا تیم سازنده یک مأموریت ۱۰ مرحله‌ای برای تماشای ویدیوهای یوتیوب ترتیب داده که سازوکار جالبی دارد.

اگر به تب «Task» بازی مراجعه کنید، بخشی به نام «Cinema» را مشاهده خواهید کرد که هر یک از مأموریت‌های آن پاداش ۲۰۰ هزار سکه‌ای دارد. برای گرفتن این پاداش، شما باید هر یک از ویدیو‌های یوتیوب تپ سواپ را تماشا کنید و بعد به سوالی که مطرح شده، جواب دهید.

دانلود دهمین ماهنامه دامیننس

بلاک چین و انتخابات: شفاف و بدون تقلب

  کد ویدیو هفتم تپ سواپ: New In The Crypto World

  پاسخ سوال ویدیو هفتم مأموریت ۲۰۰ هزار سکه‌ای تپ سواپ عبارت است از:

  739551

  • تنها کافی‌ست عدد بالا را در کادر مأموریت وارد کنید و جایزه ۲۰۰ هزار سکه‌ای تپ سواپ برای این مرحله را بگیرید.
  • البته توجه داشته باشید که بعد از فشردن دکمه «Watch» و برگشت به بازی، چند دقیقه صبر کنید و بعد کد بالا را وارد کنید تا خطایی دریافت نکنید.
  • اگر با خطایی مواجه شدید، به ویدیو برگردید و تایم آن را به آخر برسانید و ۵ ثانیه آخر را تماشا کنید.

  زمان لیست شدن تپ سواپ

  در آخرلازم به ذکر است که زمان لیست شدن تپ سواپ، هنوز از طرف تیم توسعه‌دهنده این پروژه اعلام نشده است؛ اما با توجه به پست توییتری اخیر صفحه رسمی TapSwap، تاریخ لیست شدن این ارز دیجیتال برای دومین بار به تعویق افتاده است.

  البته این بار تاریخ دقیقی برای این اتفاق اعلام نشده و تنها اعلام شده که ارز دیجیتال تپ سواپ در سه ماهه سوم سال میلادی جاری لیست خواهد شد. این یعنی تپ سواپ نهایتاً تا ۳۰ سپتامبر (۹ مهرماه) در صرافی‌های برتر جهان لیست خواهد شد.

  صرافی بیت پین هم همانند ارز دیجیتال نات کوین که به عنوان اولین صرافی ایرانی، تنها ۱۵ دقیقه بعد صرافی بایننس آن را لیست کرد؛ ارز دیجیتال تپ سواپ را هم به صورت همزمان با بهترین صرافی‌های جهان لیست خواهد کرد. شما می‌توانید با چند کلیک ساده، مراحل احراز هویت در صرافی بیت پین را کامل کنید و اگر سوال یا مشکلی هم داشتید، از تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته بیت پین کمک بگیرید.

  میلاد آقایاری

  میلاد آقایاری

  Fiat Free, Since 93 :) درباره کریپتو می‌نویسم. چون به نظرم راه امیدوارکننده‌ایه واسه یه کوچولو بیشتر کردن عدالت در جهان

  مطالب نویسنده
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  کمبو کارت‌های همستر کامبت؛ ۳۱ تیر ماه

  بازی همستر کامبت توانسته در مدت نسبتاً کوتاهی به چنان محبوبی ...

  کد مورس امروز ۳۱ تیر ماه؛ ۱ میلون سکه رایگان!

  با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز ۳۱ تیر همستر، می‌توانی ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر