روند صعودی میم کوین بونک (BONK): آیا نوبت WIF هم خواهد رسید؟

تاریخ: 30 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
روند صعودی میم کوین بونک (BONK): آیا نوبت WIF هم خواهد رسید؟

بازار میم کوین‌ها در چند هفته اخیر شاهد رشد قابل توجهی بوده است. در این بین، چندین میم کوین مبتنی بر سولانا، مانند BOME و BONK نیز از این روند پیروی کردند، اما WIF به نظر می‌رسد که تا حدودی این روند را از دست داده است. با توجه به داده‌های CoinMarketCap، رمزارزهای BOME و BONK روند صعودی خود را از سر گرفته‌اند و نمودارهای هفتگی آن‌ها به رنگ سبز درآمده است.

شایان ذکر است که ارز دیجیتال BOME در نمودار هفتگی بیش از 6 درصد افزایش یافته، در حالی که قیمت BONK در هفت روز گذشته بیش از 13 درصد رشد داشته است. در زمان انتشار این مطلب، BOME با قیمت 0.01155 دلار معامله می‌شد و بونک 0.00002754 به ازای هر کوین قیمت دارد.

به لطف تحرکات صعودی این دو میم کوین، حجم فعالیت اجتماعی هر دوی آن‌ها نیز در سطوح بالایی قرار گرفته است. احساس وزنی BONK نیز افزایش یافت و نشان داد که اعتماد سرمایه‌گذاران به این میم کوین بالا بوده است. اما در کمال تعجب، احساس وزنی BOME کاهش یافته است. این بدان معناست که احساسات نزولی دست بالاتر را دارند.

در ادامه نمودارهای روزانه BOME و BONK را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد تا ببینیم آیا حرکت صعودی خود را حفظ خواهند کرد یا خیر.

معامله بونک

ارز دیجیتال BOME مقاومت خود در 0.0126 دلار را تست کرده و از آن ریجکت شد. اندیکاتور مکدی (MACD) سیگنالی صعودی صادر کرده که نشان می‌دهد احتمال شکست مقاومت استاتیک وجود دارد. با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) قدرت چندانی ندارد که می‌تواند ضعف گاوها را نشان دهد.

معامله بوک آف میم

جالب توجه است که برخلاف BOME، شاخص‌های BONK نشان می‌دهد که رالی این میم کوین آغاز شده است. به عنوان مثال، MACD آن امکان یک شکست صعودی را نشان می‌دهد. علاوه بر این، اندیکاتور CMF نیز گارد صعودی به خود گرفته، که به این معنی است که احتمالاً افزایش قیمت ادامه‌دار خواهد بود.

WIF جا مانده است

در حالی که میم کوین‌های ذکر شده نمودارهای هفتگی خود را سبز کردند، WIF عقب مانده و قیمت آن در هفت روز گذشته بیش از 14 درصد کاهش یافته است. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، WIF با قیمت 2.58 دلار و ارزش بازار بیش از 2.5 میلیارد دلار معامله می‌شد.

داده‌های Santiment نشان می‌دهد که اوپن اینترست WIF همراه با قیمت آن به شدت کاهش یافته است. به طور کلی، کاهش در این معیار نشان می‌دهد که روند قیمت «ممکن است» به زودی تغییر کند.

معامله داگ ویف هت

تجزیه و تحلیل شاخص‌های تکنیکال WIF نیز بیانگر روند صعودی اندیکاتور CMF است، که به معکوس شدن روند اشاره دارد. با این حال، RSI به حرکت خود در زیر سطح خنثی ادامه می‌دهد. علاوه بر این، شاخص جریان پول (MFI) کاهش شدیدی را ثبت کرد. روند نزولی این دو اندیکاتور نشان می‌دهد که WIF هنوز نیاز به کسب مومنتوم صعودی بیشتر برای شروع رالی خود دارد.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

تحلیل بیت کوین (BTC)؛ هدف اصلاح قیمت کجاست؟ – ۲۳ خرداد (۱۲ ژوئن)

بیت کوین در هفته‌های گذشته درگیر روند ریزشی و اصلاح قیمت بود ...

تحلیل پپه (PEPE)؛ رسیدن قیمت به نواحی حمایتی – 23 خرداد (۱۲ ژوئن)

پپه که یکی از محبوب ترین میم کوین‌های بازار رمزارزها است، تو ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر