با پیاده روی کردن کسب درآمد کن! راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)

توسط آکادمی بیت‌پین
|
12 تیر 1401
|
زمان مطالعه:  6 دقیقه
پیاده روی کن و کسب درآمد کن. راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)

آیا به دنبال یک برنامه تناسب اندام هستید که بتوانید با ورزش کردن درآمد هم کسب کنید؟ اگر چنین است، بازی به نام RunTopia وجود دارد که ادعا را دارد که می‌­تواند از قدم­‌های روزانه شما و همچنین از راه‌های دیگر شما را به کسب درآمد برساند. RunTopia جزو دسته بازی‌های Move to Earn است. مکانیزنم بازی‌های حرکت کن و کسب درآمد کن، بر اساس تشویق کاربران به ورزش کردن و داشتن سبک زندگی سالم برنامه ریزی شده است. به‌صورتی که با انجام ماموریت‌های بازی، مانند راه رفتن و یا انجام کارهای خانه می‌توانید توکن محلی بازی را دریافت کنید.

اما آیا این برنامه ارزش وقت گذاشتن را دارد یا نه؟ خوب، برای پاسخ به این سوال، ما باید چند چیز را در نظر بگیریم. بررسی برنامه RunTopia به شما نگاهی جامع و کامل می‌دهد. به این ترتیب، می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا باید از آن استفاده کنید یا نه؟

RunTopia چیست؟ SPC (Sports Coins) چه چیزی را ارائه می‌­دهد؟

همان طور که در بالا توضیح داده شد، ران توپیا یک برنامه تناسب اندام است که برای هر قدمی که بردارید به شما پاداش می‌دهد. این برنامه بسیار شبیه به بازی استپن (Stpen) است. SPC توکن محلی این بازی است. با راه رفتن و یا انجام دیگر ماموریت‌های بازی می‌توانید توکن SPC دریافت کنید. ماموریت‌های متنوعی در باز ی ران توپیا تعریف شده‌اند. در ادامه به بررسی کامل هر ماموریت می‌پردازیم.

گزینه اول– قدم‌های روزانه

پیاده روی کن و کسب درآمد کن. راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)راه اصلی کسب درآمد از RunTopia این است که قدم‌های روزانه‌ای را که برمی‌­دارید، ردیابی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که برنامه را بر روی ردیابی قدم‌های خود تنظیم کنید.

برای انجام این کار، اولین چیزی که باید از آن مطمئن شوید این است که ویژگی ذخیره باتری دستگاه خود را غیرفعال کنید؛ زیرا اگر فعال باشد، GPS نمی‌تواند به درستی قدم‌های شما را ردیابی کند. هنگامی که این کار را انجام دادید، فقط دکمه شروع را فشار دهید و شروع به راه رفتن کنید.

خوبی این برنامه این است که حتی اگر در یک نقطه راه بروید، می‌تواند قدم شما را ردیابی کند، دقیقا مانند وقتی که روی تردمیل راه می‌روید. پس از پایان فعالیت ورزشی خود، ردیاب را متوقف کنید و SPC (Sports Coins) خود را بررسی کنید. حتی می‌توانید نتایج را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مقدار SPCهایی که دریافت خواهید کرد، زیاد نخواهد بود. به طور مثال فقط 1 SPC برای بیش از هزار قدم، دریافت می­‌کنید؛ بنابراین، مطمئناً مدتی طول می­‌کشد تا بتوانید مقدار قابل توجهی SPC به دست آورید.

گزینه 2 – وظایف روزانه

پیاده روی کن و کسب درآمد کن. راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)یکی دیگر از راه­‌های کسب SPC، تکمیل وظایف روزانه است. در این روند معمولاً از شما خواسته می‌شود که مسافت خاصی بدوید یا تعداد مشخصی کالری در روز بسوزانید.

هر تسک، نیاز خاصی دارد که باید برآورده کنید. پس از برآورده شدن آن، SPC وعده داده شده را دریافت خواهید کرد. معمولاً در هر کار روزانه حدود 3 تا 4 SPC دریافت می­‌کنید. هر از چند گاهی با تسک‌هایی روبرو می‌شوید که از شما می‌خواهند دوستان خود را برای پیوستن به پلتفرم دعوت کنید؛ بنابراین، مطمئن باشید که این کار را برای به حداکثر رساندن درآمد خود از این برنامه انجام می‌دهید.

دانلود ماهنامه بهمن ماه دامیننس

برافراشته شدن پرچم بیت کوین در وال استریت

  چگونه از برنامه ران توپیا درآمد زایی داشته باشیم؟

  همان طور که در بالا توضیح داده شد، شما SPCهایی را برای ردیابی قدم‌های روزانه خود و تکمیل وظایف روزانه دریافت خواهید کرد. با این حال، به عنوان یک عضو معمولی، تنها می‌توانید حداکثر 50 SPC در روز کسب کنید.

  شما می‌توانید با تبدیل کردن اکانت خود به پریمیوم، این محدودیت را به 100 افزایش دهید. هزینه عضویت 3.99 دلار در ماه یا 29.90 دلار در سال خواهد بود. توصیه می‌کنیم در صورتی که یک دونده جدی هستید، این عضویت را دریافت کنید؛ زیرا می‌توانید به راحتیSPC روزانه خود را به حداکثر برسانید.

  اما اگر فقط از آن برای ردیابی قدم‌های روزانه خود استفاده کنید، دیگر نیازی به دریافت عضویت پریمیوم نخواهید داشت.

  SPCهایی که به دست آورده‌اید را می‌توانید با جوایز مختلفی مبادله کنید. بیشتر جوایزی که می‌توانید دریافت کنید مربوط به دویدن است، مانند جوراب، گرمکن و…

  پیاده روی کن و کسب درآمد کن. راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)البته تعداد جوایز محدود خواهد بود و گاهی ممکن است بعضی از آنها در دسترس نباشند، بیشتر پاداش‌‌هایی که می‌توانید خریداری کنید، حدود 400 تا 500، SPC ارزش دارند. همچنین یک جایزه نقدی 500 دلاری نیز وجود دارد، که از طریق PayPal پرداخت خواهد شد، اما دستیابی به آن بسیار سخت است؛ زیرا حدود 35000، SPC هزینه خواهد داشت. این به معنی یک سال دویدن و پیاده‌روی فعال است. با این حال، بیشتر پاداش‌هایی که ارائه می‌دهند، هزینه نسبتا بالایی دارند؛ بنابراین، دریافت یک پاداش مدتی طول می‌کشد.

  از RunTopia چقدر می‌ توانیم پول دربیاوریم؟

  همان طور که قبلا توضیح دادیم، برای به دست آوردن یک SPC هزار قدم طول می‌کشد؛ بنابراین، اگر بخواهیم پتانسیل درآمد این برنامه را توصیف کنیم، بسیار کم خواهد بود خیلی چشمگیر نیست. اما، به نظر من، این واقعاً ارزش واقعی ارائه شده توسط RunTopia نیست. به نظر من، ارزش واقعی RunTopia این است که به شما کمک می‌کند تا برای داشتن یک سبک زندگی فعال، انگیزه داشته باشید؛ در نتیجه به شما کمک می‌کند فردی بسیارسالم‌تر شوید.

  اما اگر فقط از آن برای ردیابی قدم‌های روزانه خود استفاده کنید، دیگر نیازی به دریافت عضویت پریمیوم نخواهید داشت.

  SPC هایی که به دست آورده‌اید را می‌توانید با جوایز مختلفی مبادله کنید. بیشتر جوایزی که می‌توانید دریافت کنید مربوط به دویدن است، مانند جوراب، گرمکن و غیره.

  البته تعداد جوایز محدود خواهد بود و گاهی ممکن است بعضی از آنها در دسترس نباشند.

  بیشتر پاداش‌‌هایی که می‌توانید خریداری کنید، حدود 400 تا 500، SPC ارزش دارند.

  همچنین یک جایزه نقدی 500 دلاری نیز وجود دارد، که از طریق PayPal پرداخت خواهد شد، اما دستیابی به آن بسیار سخت است زیرا حدود 35000، SPC هزینه خواهد داشت. این به معنی یک سال دویدن و پیاده‌روی فعال است.

  با این حال، بیشتر پاداش‌هایی که ارائه می‌دهند هزینه نسبتا بالایی دارند. بنابراین، دریافت یک پاداش مدتی طول می‌کشد.

  از RunTopia چقدر می‌توانیم پول دربیاوریم؟

  همان طور که قبلا توضیح دادم، برای به دست آوردن یک SPC، هزار قدم طول می‌کشد. بنابراین، اگر بخواهم پتانسیل درآمد این برنامه را توصیف کنم، بسیار کم خواهد بود.

  اما، به نظر من، این واقعاً ارزش واقعی ارائه شده توسط RunTopia نیست. به نظر من، ارزش واقعی RunTopia این است که به شما کمک می‌کند تا برای داشتن یک سبک زندگی فعال انگیزه داشته باشید، در نتیجه به شما کمک می‌کند فردی بسیار سالم‌تر شوید.

  اما اگر فقط برای پول در آن هستید، پس این برنامه برای شما مناسب نیست. بازی‌های Play to Earn بسیاری هستند که با بازی کردن درآمدهای به مراتب بالاتری می‌توانید دریافت کنید. برای آشنایی با این بازی‌ها می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

  حتما بخوانید: بهترین بازی های کریپتویی و بلاکچینی برای کسب درآمد!

  آیا می‌توانیم از برنامه ران توپیا روی دسکتاپ استفاده کنیم؟

  پیاده روی کن و کسب درآمد کن. راهنمای جامع بازی ران توپیا (RunTopia)با توجه به ماهیت فرصت­‌های درآمدی که ارائه می‌دهد، واقعاً نیازی به استفاده از دسکتاپ برای کسب درآمد از RunTopia وجود ندارد. همان‌طور که می‌دانید، هنگام پیاده‌روی باید دستگاه خود را همراه داشته باشید تا برنامه بتواند قدم‌های شما را ردیابی کند.

  اگر برای این کار مجبور باشید یک لپ تاپ با خود بیاورید، کاملا غیرعملی خواهد بود، بنابراین، برای پاسخ به سوال بالا باید گفت: خیر، نمی‌توانید.

  این برنامه فقط برای iOS برای دانلود در دسترس است. یک لینک اندروید در سایت آن‌ها وجود دارد اما دیگر کار نمی‌کند. بنابراین، اگر کاربر اندروید هستید، پس این برنامه برای شما مناسب نیست.

  بررسی مزایا و معایت برنامه RunTopia

  • مزایا:
  • برنامه آنها کاربر پسند است
  • یک راه سرگرم کننده و جالب برای کسب جوایز ارائه می‌دهد
  • به شما کمک می‌کند انگیزه خود را برای داشتن یک سبک زندگی فعال حفظ کنید.
  • معایب:
  • فرصت‌های کسب درآمد محدود ارائه شده است
  • پاداش کم

  گفتار پایانی!

  RunTopia یک برنامه تناسب اندام قانونی است که برای ردیابی قدم‌­های روزانه و انجام تسک‌های روزانه به شما پاداش می‌دهد. نقاط قوت خود را دارد، اما معایبی نیز دارد که باید در نظر بگیرید.

  به نظر ما، اگر به دنبال کسب پول نقد اضافی هستید، RunTopia بهترین برنامه نیست. به دلیل پاداش‌های پایینی که ارائه می‌دهد، زمان زیادی طول می‌کشد تا پول دریافت کنید. اما اگر فقط به دنبال برنامه‌ای هستید که به شما کمک کند سبک زندگی فعالی داشته باشید، این برنامه می‌تواند یک برنامه مناسب برای شما باشد.

  سوالات متداول

  • آیا می‌توانم از Runtopia پول نقد برداشت کنم؟

  بیشتر جوایزی که می‌توانید بازخرید کنید، حدود 400 تا 500، SPC ارزش دارند. همچنین یک جایزه نقدی به ارزش 500 دلار وجود دارد که از طریق PayPal پرداخت خواهد شد، اما دستیابی به آن بسیار سخت است زیرا حدود 35000، SPC هزینه خواهد داشت.

  • برنامه Runtopia برای کدام سیستم عامل­‌ها در دسترس است؟

  درحال حاضر این برنامه برای IOS در دسترس است و لینک دانلود نسخه اندروید آن غیرفعال است.

  اشتراک گذاری:
  دیدگاه‌ها 4 دیدگاه
  در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. مجتبی
   مجتبی | 30 شهریور 1401

   سلام، توکن ها قابل انتقال به نرم افزار بیت پین هستند یا خیر؟

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 30 شهریور 1401

    سلام
    این توکن فعلا خیر.

  2. Omid
   Omid | 18 تیر 1401

   سلام خسته نباشید نگفتین هر توکن که میده چقدر ارزش داره

   • کارن آهنگری
    کارن آهنگری | 21 تیر 1401

    سلام
    قیمت توکن به صورت لحظه ای هست و نمیشه دقیق گفت.