انتظار برای لیست شدن نات کوین (NOT) همراه با غرش گاوهای تن کوین (TON)

تاریخ: 24 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
لیست شدن نات کوین

لیست شدن قریب‌الوقوع نات کوین (NOT) سروصدای زیادی در کامیونتی کریپتو ایجاد کرده است و بسیاری بی‌صبرانه منتظر نهایی شدن تاریخ ایردراپ آن هستند.

در این میان، تعداد زیادی از صرافی‌ها لیست شدن ارز دیجیتال نات کوین را همراه با فرصت‌هایی برای استخراج آن اعلام کرده‌اند. بلاکچینی که NOT بر روی آن مینت خواهد شد، یعنی بلاک چین تون (TON) نیز مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

این بازی وایرال مبتنی بر تلگرام اخیراً اعلام کرد که به زودی توکن‌های واقعی NOT را در اختیار ماینرهای درون بازی قرار خواهد داد.

همه چیز زمانی هیجان‌انگیزتر شد که این پروژه تاریخ رسمی راه‌اندازی را 16 می اعلام کرد. از آن زمان، چندین صرافی، از جمله بای بیت و بیت پین، لیست کردن NOT در روزهای آینده را به برنامه‌های خود اضافه کردند.

بایننس نیز اعلام کرد که نات کوین را به لانچ پول خود اضافه کرده است. کاربران می‌توانند BNB و FDUSD خود را در استخرهای جداگانه استیک کنند تا توکن‌های NOT را در طی سه روز (از 13 می) فارم کنند.

تن کوین (TON) همچنان به روند صعودی خود ادامه می‌دهد

هرچه نات کوین جذابیت بیشتری پیدا کرد، TON نیز از این موضوع سود برد و قیمت توکن تون شروع به افزایش کرد. این روند صعودی باعث شد که قیمت این رمزارز در 7 روز گذشته بیش از 25 درصد رشد داشته باشد.

نمودار قیمت تون کوین

داده‌های Santiment نشان داد که فشار خرید روی این کوین بالا است که باعث کاهش موجودی TON در صرافی‌ها، در هفته گذشته شد. در همین حال، عرضه آن در خارج از صرافی‌ها افزایش یافت که نشان‌دهنده فشار خرید بالا است.

با این حال، موضوع تعجب‌آور این بود که با وجود روند صعودی قیمت، احساسات نزولی در اطراف TON افزایش یافته است، که در افت احساسات وزنی در 11 می مشهود بود.

نات کوین تون

از سوی دیگر، اندیکاتورهای تکنیکال مانند مکدی (MACD) خبر از دست بالاتر گاوها در بازار را می‌دهند. همچنین هر دو اندیکاتور RSI و MFI نیز روندی صعودی دارند که می‌تواند سیگنالی از تداوم روند صعودی باشد.

notcoin TON

با این حال باید به این نکته توجه داشت که هر دوی این شاخص‌ها در شرف ورود به منطقه اشباع خرید هستند.

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
کلیدواژه‌ها
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر ۲ تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کد مورس همستر ۱ تیر 🐹 – دریافت ۱ میلیون کوین از کد مورس

با استفاده از کد مورس ۱ میلیونی امروز همستر، می‌توانید یک می ...

کارت های امروز بازی همستر کامبت 31 خرداد/عکس کارت‌های میلیونی

در مقالات قبلی گفتیم که همستر کمبات می‌تواند یکی از بهترین ج ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر