آماده شدن نات کوین برای راه‌اندازی اولین کمپین فصل 3 خود در هفته آینده

تاریخ: 29 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
آماده شدن نات کوین برای راه‌اندازی اولین کمپین فصل 3 خود در هفته آینده

بازی کلیکی وب 3 نات کوین (NOT) از برنامه‌های آتی خود رونمایی کرد و از راه‌اندازی قریب الوقوع اولین کمپین‌های فصل 3 و محصولات این پروژه برای هفته آینده خبر داد.

اولین کمپین‌های نات کوین با سیستم پاداش

پس از اولین کمپین‌های نات کوین، کاربران Gold و Platinum قرار است از راه‌اندازی‌های بعدی، تخصیص توکن دریافت کنند. با این حال، کاربران باید توجه داشته باشند که لغو استیکینگ Notcoin و برداشت آن‌چین، منجر به از دست رفتن مزایای Level و دسترسی به استخر جایزه خواهد شد.

توییت نات کوین

نات کوین، یک توکن بازی با بیش از 35 میلیون کاربر، با شروع به کار با ارزش کاملاً رقیق شده 1 میلیارد دلار، موج بزرگی را به راه انداخت. توزیع توکن NOT از طریق ترکیبی از ایردراپ و فعالیت‌های مختلف رخ داد.

بازیکنان اولیه که از طریق اپلیکیشن تلگرام با این بازی درگیر بودند، از ژانویه تا آوریل از طریق کلیک مجازی و چالش‌های درون بازی، توکن به دست آوردند. این موجودی‌های درون بازی با نسبت 1000:1 تبدیل شدند.

معامله نات کوین

دانلود نهمین ماهنامه دامیننس

نات کوین؛ روایتی از انگشتان بی‌قرار

  مکانیسم استیکینگ نات کوین

  قبل از رویداد تولید توکن در روز پنجشنبه، معاملات پیش از راه‌اندازی اصلی در ماه مارس از طریق یک سیستم معاملاتی NFT آغاز شد، با نزدیک به 800,000 ووچر NFT که اکنون با همان نسبت از طریق برنامه نات کوین به توکن‌های NOT تبدیل می‌شوند.

  مجموع عرضه توکن NOT بالغ بر 102.7 میلیارد است که 78 درصد آن به ماینرها و دارندگان ووچر NFT اختصاص دارد، در حالی که 22 درصد باقیمانده برای کاربران جدید، معامله‌گران و تلاش‌های توسعه آینده، همانطور که توسط تیم توسعه دهنده مشخص شده، در نظر گرفته شده است.

  علاوه بر این، این پروژه مکانیسمی را برای تشویق شرکت‌کنندگان در ایردراپ برای حفظ توکن‌های خود اجرا کرده است. استیکینگ برای به دست آوردن جوایز تکمیلی و باز کردن قفل دسترسی به استخرهای سودآورتر، بسته به سطح بازیکن در بازی، ضروری است.

  مبین حسینی

  مبین حسینی

  زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

  مطالب نویسنده
  کلیدواژه‌ها
  اشتراک گذاری:

  مطالب مشابه

  میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

  ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

  پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

  پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

  سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

  MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

  دیدگاه‌ها
  در پاسخ به دیدگاه کاربر