مایکل سیلر: بیت کوین به محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاری جهان تبدیل شده است

تاریخ انتشار: 25 بهمن 1402 | آخرین به‌روزرسانی: 28 بهمن 1402
زمان مطالعه:  کمتر از 1 دقیقه
مایکل سیلر: بیت کوین به محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاری جهان تبدیل شده است

مایکل سیلر، رئیس اجرایی مایکرواستراتژی در صحبت‌های اخیر خود توضیح داد که چرا بیت کوین به «محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاری جهان» تبدیل شده است. او خاطرنشان کرد که پس از راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF)، این ارز دیجیتال جای خود را پیدا کرده است و اکنون مردم خواهند دید که ۱۰ برابر تقاضای بیشتر برای بیت‌کوین از طریق این ETFها، نسبت به عرضه‌ای که از سوی ماینرها وارد چرخه می‌شود، وجود دارد.

مایکل سیلر، رئیس اجرایی مایکرواستراتژی، در مصاحبه‌ای با CNBC در روز دوشنبه توضیح داد که چرا بیت کوین به «محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاری جهان» تبدیل شده است. مایکرواستراتژی در حال حاضر دارای 190,000 بیت کوین است و ادعا می‌کند که اولین شرکت توسعه بیت کوین در جهان است.

سیلر در مورد عملکرد قیمتی بیت کوین و همچنین سهام مایکرواستراتژی گفت: من فکر می‌کنم بسیاری از این موارد نشان‌دهنده محبوبیت بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی است و این ارز دیجیتال اکنون محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاری در جهان است.

این دارایی جدید است، دیجیتال است، جهانی است، منحصربه‌فرد است و با دارایی‌های سنتی ارتباطی ندارد، زیرا با هیچ کشور، ارز، شرکت، نتایج فصلی، چرخه محصول، رقیب همراه نیست.

او اضافه کرد:

بنابراین این امر باعث می‌شود تا به سبد سرمایه‌گذاران اضافه شود. 10 سال است که مردم منتظر ETFهای اسپات بیت کوین بوده‌اند و در نهایت سرمایه‌گذاران جریان اصلی می‌توانند به بیت کوین دسترسی پیدا کنند و من فکر می‌کنم این چیزی است که باعث افزایش سرمایه در این طبقه دارایی می‌شود.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

نهنگ‌ها و ماینرهای بیت کوین چقدر در سود هستند؟

کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیرعامل CryptoQuant در پست جدیدی در ...

هاوینگ ۲۰۲۴ بیت کوین تمام و کمال انجام شد

در چهارمین رویداد تاریخی هاوینگ بیت کوین، پاداش ماینرها از 6 ...

بهبود قیمت‌ها در بازار کریپتو پس از فروکش کردن تنش‌ها در خاورمیانه

در هفته اخیر، منازعات ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و بالا رفتن تن ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر