این سه رمزارز را در نیمه دوم اردیبهشت زیر نظر داشته باشید

تاریخ: 19 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  2 دقیقه
این سه رمزارز را در نیمه دوم اردیبهشت زیر نظر داشته باشید

بازار کریپتو در روزهای گذشته نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده و گاوها توانستند کنترل آن را به دست بگیرند. از آنجایی که آلت کوین‌های متعددی روندهای صعودی چشمگیری را تجربه کردند، در این مطلب سه رمزارز را بررسی خواهیم کرد که می‌تواند در واچ لیست شما در نیمه دوم اردیبهشت قرار گیرد.

ارز دیجیتال رندر (RNDR)

ارز دیجیتال رندر (RNDR)

رندر (RNDR)، یک ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، امروز بیش از 6 درصد افزایش یافته و به 10.5 دلار رسید. ارزش بازار آن در حال حاضر تقریباً 4.04 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن  از 400 میلیون دلار گذشت.

تحلیلگر کریپتو، D0c Crypto، از طریق حساب ایکس (توییتر) خود، به رشد چشمگیر این آلت کوین پرداخت و بیان کرد این افزایش تحت تأثیر چندین عامل از جمله تحولات استراتژیک در اکوسیستم رندر و دیدگاه مثبت بازار به آن بوده است.

معامله رندر توکن

چند روز قبل، او خوش‌بینانه اعلام کرده بود که بازار به کف رسیده که نشان‌دهنده افزایش احتمالی قیمت‌ها است. او پیش‌بینی می‌کند که این رشد که ناشی از افزایش علاقه به هوش مصنوعی است، از 22 می تا 10 ژوئن ادامه داشته باشد. از سوی دیگر، او خاطرنشان کرد که بسته شدن کندل روزانه در بالای 9.30 دلار نشان‌دهنده حرکت صعودی است.

ارز دیجیتال تلور (TRB)

ارز دیجیتال تلور (TRB)

قیمت TRB در روز جاری 20 درصد افزایش یافته و به بالای 114 رسیده است. علاوه بر این، ارزش کل قفل شده (TVL) تلور نیز در 3 می 2024 بیش از 5 میلیون دلار ثبت شد. در زمان نگارش این مطلب، ارزش بازار این رمزارز حدود 290 میلیون است و حجم معاملات با جهش 186.59 درصدی به بالای 500 میلیون دلار رسیده است.

معامله تلور

بررسی نمودار قیمت TRB ظهور یک الگوی پرچم صعودی را نشان می‌دهد که معمولاً الگویی ادامه‌دهنده است.

ارز دیجیتال تن کوین (TON)

ارز دیجیتال تن کوین (TON)

علی‌رغم اینکه TON در روز گذشته شاهد کاهش 4 درصدی بود، امروز به نزدیک 5.8 دلار رسیده است. این رشد همزمان با دستیابی به 900 میلیون کاربر تلگرام است. این افزایش در پایگاه کاربران به عنوان مدرکی بر جذابیت گسترده این پلتفرم عمل می‌کند و به طور بالقوه بر چشم انداز مثبت اکوسیستم آن تأثیر می‌گذارد.

معامله تن کوین

افزایش فعالیت شبکه همچنین می‌تواند عاملی برای افزایش قیمت TON باشد. با رشد کاربران تلگرام، پتانسیل افزایش تراکنش‌ها و سایر فعالیت‌ها در اکوسیستم TON وجود دارد که می‌تواند تقاضای بیشتری برای توکن ایجاد کند.

توجه: مقالات منتشر شده در آکادمی بیت پین فقط اهداف آموزشی دارند و نباید آن‌ها را توصیه‌ای مبنی بر خرید، فروش و یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

مبین حسینی

مبین حسینی

زندگی من توی کامپیوتر و دنیای دیجیتال می‌گذره؛ عاشق فناوری بلاک‌چین و تکنولوژی‌های دیجیتالی‌ام و فعالیت توی اکوسیستم و کامیونتی کریپتو رو خیلی دوست دارم. اوقات فراغتم رو یا بازی می‌کنم، یا به پروژه‌های شخصیم می‌رسم. هیچی بلد نیستم ولی تا دلت بخواد کنجکاو و فضولم :))

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

میانگین حجم روزانه تتر در شبکه ترون از ویزا پیشی گرفت

ارز تتر (USDT) مبتنی بر ترون از میانگین روزانه 42 میلیارد دل ...

پیش‌بینی قیمت همستر کمبات؛ حدس و گمان‌ها چیست؟

پس از نات کوین، بوی لیست شدن سایر توکن‌های بازی‌های تلگرامی ...

سقوط 30 درصدی توکن دونالد ترامپ و میم کوین‌های مرتبط با آن

MAGA (TRUMP) و سایر میم کوین‌های مرتبط با دونالد ترامپ، در م ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر