چرخه صعودی بازار ارزهای دیجیتال چه زمانی آغاز می‌شود؟ جاستین سان، بنیانگذار ترون، پاسخ می‌دهد

توسط مبین حسینی
|
15 شهریور 1402
|
زمان مطالعه:  1 دقیقه
چرخه صعودی بازار ارزهای دیجیتال چه زمانی آغاز می‌شود؟ جاستین سان، بنیانگذار ترون، پاسخ می‌دهد

جاستین سان در سخنرانی در هفته بلاک چین کره جنوبی، نسبت به روند صعودی آینده ابراز خوش‌بینی کرد. وی گفت: این صنعت طی سال گذشته در حال گذراندن یک فرایند اهرم‌زدایی بوده است که برای جذب شوک‌های بازار ناشی از بحران نقدینگی از سوی شرکت‌هایی مانند 3AC و FTX به زمان نیاز دارد.

این میلیاردر کریپتو معتقد است که این صنعت در کل به همان اندازه، نیاز به زمان برای بازسازی اعتماد و حفظ توسعه دارد.

سان با صحبت در مورد مقررات کریپتو تاکید کرد که حتی با وجود اقدامات نظارتی قوی از سوی کشورهای غربی مانند ایالات متحده، فناوری کریپتو یک اولویت استراتژیک جهانی است که همه طرف‌ها در نهایت با آن درگیر خواهند شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که انتظار می‌رود مومنتوم پشت استیبل‌کوین‌های وابسته به دلار در آسیا قوی بماند، زیرا حرکات مثبتی در زمینه قانون‌گذاری برداشته شده است.

هنگ‌کنگ و سنگاپور به دنبال تقویت صنعت جهانی رمزارز

جاستین سان همچنین در مورد چشم‌انداز در حال تحول در عرصه ارزهای دیجیتال در آسیا با تمرکز ویژه بر هنگ‌کنگ صحبت کرد.

از لحاظ تاریخی، هنگ‌کنگ یک مرکز مورد علاقه برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال بوده است، اما سیاست‌های سخت‌گیرانه ارزهای دیجیتال در چین باعث خروج چندین پروژه برجسته شده است.

با این وجود، هنگ‌کنگ اخیراً مسیر احیای خود را آغاز کرده و سیاست‌های سازگارتری برای احیای جذابیت خود برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال در پیش گرفته است.

این تغییرات، روحیه رقابتی را برانگیخته است که سنگاپور را نیز به فعالیت در این صنعت سوق داده است، زیرا هدف آن حفظ موقعیت رهبری منطقه‌ای خود است.

جاستین سان عقیده دارد که رقابت و همکاری حاصله بین هنگ‌کنگ و سنگاپور می‌تواند انرژی جدیدی را به صنعت ارزهای دیجیتال جهانی تزریق کند و طیف وسیع‌تری از گزینه‌ها و فرصت‌ها را هم برای سرمایه‌گذاران و هم برای کارآفرینان ارائه دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری:
دیدگاه‌ها 1 دیدگاه
در پاسخ به دیدگاه کاربر
  1. فرهاد
    فرهاد | 16 شهریور 1402

    مفید.وسازنده وآموزنده