تغییرات در پویایی بازار؛ آیا زمان درخشش آلت کوین‌ها فرا رسیده است؟

تاریخ انتشار: 20 فروردین 1403 | آخرین به‌روزرسانی: 18 اردیبهشت 1403
زمان مطالعه:  1 دقیقه
رالی صعودی آلت کوین ها

در طول این هفته، در حالی که قیمت بیت کوین و قیمت اتریوم در فاز تثبیت بوده‌اند، بحث‌های پر جنب‌وجوش و هیجانی در مورد آلت سیزن در فروم‌ها و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند ایکس (توییتر سابق) تشدید شده است. برخی پیش‌بینی می‌کنند که افزایش قیمت آلت کوین‌ها به زودی رخ می‌دهد، حتی اگر شاخص Altcoin Season خلاف این را بگوید.

شاخص آلت سیزن به عدد جادویی 75 نزدیک می‌شود

کاربر Mister Crypto روز شنبه در توییتر ادعا کرد:

من فکر می‌کنم که آلت سیزن به زودی شروع می‌شود. این آخر هفته، تعداد قابل توجهی از پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی به آلت سیزن اختصاص داده شده است، دوره‌ای که افزایش بیت کوین (BTC) متوقف می‌شود و به تعداد زیادی از آلت کوین‌ها اجازه می‌دهد رالی صعودی خود را شروع کنند.

یکی از کاربران در ایکس، به شاخص آلت سیزن blockchaincenter.net اشاره کرد که در حال حاضر عدد 55 را نشان می‌دهد.

یکی دیگر از کاربران به نام GG نوشت:

«شاخص آلت سیزن به 55 افزایش یافته است. مردم! وقتی به 75 رسید، زمان آتش بازی در بازار کریپتو است. برای سوار شدن بر موج فرصت‌ها و بهره برداری از سودهای انفجاری آماده شوید!»

شاخص آلت سیزن

بر اساس شاخص آلت سیزن، اعداد بیش از ۷۵ حاکی از شروع روزهای رویایی آلت کوین‌ها است. در اصل، این دوره زمانی فرا می‌رسد که بیش از ۷۵ درصد از ۵۰ ارز دیجیتال برتر در فصل قبل (۹۰ روز) عملکرد بهتری از بیت کوین داشته باشند. در واقع، امتیاز شاخص از پایین‌ترین سطح 45 در 3 آوریل به رقم فعلی 55 رسید که چهار روز بعد در 7 آوریل به دست آمد.

نقل و قول درباره آلت سیزن

علاوه بر این، تحلیلگر رمزارز که با نام مستعار Donalt فعالیت می‌کند، عنوان کرد که آلت کوین‌های مختلف قرار است اتریوم (ETH) را تحت‌الشعاع قرار دهند.

در مقابل، بسیاری از کاربران خوش‌بین هستند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ممکن است به صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم (ETFs) چراغ سبز نشان دهد و زمینه را برای رشد بیشتر قیمت اتریوم آمریکا فراهم کند.

آلت سیزن واقعی

این سناریو منجر به شعله‌ورشدن آلت سیزن می‌شود و آلت کوین‌های مختلف را قادر می‌سازد تا مسیر ETH را دنبال کنند. با این حال، در حال حاضر، چشم‌انداز تایید SEC از یک ETF اسپات اتریوم بسیار تیره به نظر می‌رسد. شما درباره تایید ETF اسپات اتریوم چه دیدگاهی دارید؟ آیا به آینده آلت کوین‌ها خوشبین هستید؟

عارفه رهبری

عارفه رهبری

تکنولوژی، نویسندگی و صدای کیبورد، من رو به وجد میارن. واسه همینم توی اکثر حوزه‌های تکنولوژی از جمله کریپتو غرق میشم، یاد می‌گیرم و می‌نویسم. حدود 2 سالی هست که در حوزه تولید محتوای صنعت کریپتو فعالیت می‌کنم و در تلاشم تا مفاهیم بلاک چین و کریپتو رو با زبانی ساده به مخاطب‌ها ارائه بدم.

مطالب نویسنده
اشتراک گذاری:

مطالب مشابه

کد مورس همستر کمبات امروز 24 خرداد + آموزش وارد کردن

اگر شما هم طرفدار و بازیکن بازی همستر کامبت هستید، احتمالا ب ...

کدام رمزارزها برندگان و بازندگان هفته گذشته در بازار کریپتو بودند؟

هفته پرهیجانی را در بازار کریپتو پشت سر گذاشتیم که در آن ارز ...

دیدگاه‌ها
در پاسخ به دیدگاه کاربر